dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 088 ogłoszeń

1 189 999 zł59 m² 20 169,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. al. Rzeczypospolitej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 000 zł62 m² 27 854,84 zł/m²

 

Piętro:20/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 20 piętro Na sprzedaż apartament o powierzchni 63 m , położony na 20 piętrze wieży.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł114,80 m² 26 045,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament 114,8 m z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu rodzinnego - Żoliborz, ul. Rydygiera 15 Oferujemy przestronny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł46,60 m² 29 978,54 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 10 piętro Prezentujemy unikatową okazję nabycia mieszkania w prestiżowym kompleksie Platinum Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

788 000 zł47 m² 16 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż polecam 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym Rakowcu. 47m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku bez windy z 1975r. Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł58,30 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowa lokalizacja metro + sggw w zasięgu ręki! Prezentujemy przestronne mieszkanie 2-3 pokojowe w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł145,74 m² 17 490,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opis nieruchomości: położona na Mokotowie, przy ul. Sobieskiego w sąsiedztwie parku Sieleckiego. Osiedle zadbane, strzeżone wjazd tylko dla mieszkańców i zapowiedzianych gości, dla których.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57 m² 15 772 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania piękne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Skarbka z Gór 138 na osiedlu z 2018 roku. Powierzchnia faktyczna 68,45 m (po podłodze) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł125 m² 160 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni wyposażony i umeblowany, luksusowy apartament w inwestycji "menolly" na Powiślu. Apartament zlokalizowany na 5-piętrze, posiada klimatyzację. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,40 m² 10 961,54 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

| idealne pod wynajem | 2- pokoje | po remoncie | adres: ul. Zamieniecka metraż: 36,40 m2 piętro: (suterena) -1/4 pełna własność z kw! cena: 399 000 zł czynsz: ok. 500 zł Informację.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32 m² 20 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie Górny Mokotów | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł81 m² 14 679,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które są po prostu funkcjonalne. i są takie, które zostały stworzone z myślą o stylu życia. To właśnie jedno z nich. Już od pierwszego kroku czuć, że to.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł106 m² 59,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below! Mieszkanie o powierzchni 106 m2 składa się z: * 3 pokoje * Wyposażonej kuchni z jadalnią * Łazienki z wanną i prysznicem * Pomieszczenia gospodarczego * wc.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł46,60 m² 16 416 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 46,60 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł82 m² 24 268,29 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Przestronne mieszkanie z widokiem na Warszawę Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 82 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł55,63 m² 14 182,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% ani prowizji agencji! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,63m2 usytuowane na 1. piętrze w nowym, 8-piętrowym budynku z 2025r., położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43,46 m² 25 310,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne studio 53,5 m w ścisłym centrum Warszawy ul. Konopczyńskiego (śródmieście) - zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Traktu Królewskiego, starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł101 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w sercu Mokotowa, tuż obok Pola Mokotowskiego Przestronny apartament o powierzchni 100 m znajduje się w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł125 m² 176 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 5 pokoje, 85 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 125 m , położony na 8 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 10 piętrze zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Maklakiewicza Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon, - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 48 m, znajduje sie na 10 pietrze w 11 piętrowym bloku z lat 70-ych. Układ mieszkania : - widna kuchnia - pokój dzienny - sypialnia - łazienka - przedpokój - balkon. Przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

2 822 000 zł122,71 m² 22 997,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu apartament położony w najbardziej prestiżowym osiedlu w Warszawie. Apartament znajduje się na Marinie Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na siódmym piętrze w bloku po termomodernizacji mieszkanie o powierzchni 20 m2. Mieszkanie jednopokojowe .Stan mieszkania wymagający odświeżenia być może wystarczy trochę farby.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł41,84 m² 46 606,12 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo Daszyńskiego Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m , położony na 21. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,30 m² 14 604,46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł77,70 m² 20 398,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone na najwyższym piętrze w historycznej kamienicy przy al. Jana Pawła II w Warszawie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 794 000 zł46 m² 39 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament premium 46 m w inwestycji Towarowa Square, metro Rondo Daszyńskiego. Apartament premium w sercu Warszawy Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji Towarowa Square.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł89,83 m² 16 141,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 3-pokojowe nituzinkowe mieszkanie na gocławiu - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł128 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 128 metrowy, 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami. (Plan pierwotny zakładał 6 pokoi, ale obecni właściciele cenią sobie dużą przestrzeń w salonie). Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł80 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancko wykończony apartament w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 870 000 pln. . Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku z 2009 roku (winda w budynku).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Lizbońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Osiedle powstało w latach 70-80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł45,91 m² 20 148,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z siedmiu).

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,33 m² 21 324,08 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 40.33 m2 | loggia Bokserska 54 [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46 m² 14 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Możliwość negocjacji ceny Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł48 m² 16 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych części Mokotowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ustawne i jasne mieszkanie tuż przy planowanej na koniec 2026r stacji Metra Lazurowa w odległości ok 70m, od wyjścia z zamkniętego osiedla przy ulicy Górczewskiej. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54,80 m² 14 963,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.