dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 087 ogłoszeń

4 000 zł57,80 m² 69,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Co powiesz na poranki ze światłem wschodzącego słońca i widokiem na panoramę Warszawy bez hałasu ulicy wielkiego miasta a jednak w świetnej lokalizacji w stolicy? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Geodezyjnej na warszawskiej Białołęce. Lokal na drugim piętrze w budynku z roku 2009, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

617 500 zł36,35 m² 16 987,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Wymieniona elektryka, hydraulika, wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

680 000 zł31,88 m² 21 329,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 836 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,27m2 znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Pohulanka 12. Lokal mieści się na 2.piętrze w 3.piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł67,38 m² 20 629,27 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w jednej z najbardziej komfortowych części warszawskiego Bemowa. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł123,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Bardzo atrakcyjna cena! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,50 m² 17 573,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe - Park Polińskiego 3 min pieszo - Budynek po termomodernizacji - Ekspozycja pólnocno-zachodnia - Piwnica Cechy mieszkania: - powierzchnia 37,5 m^2 -.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł47,90 m² 16 221,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2, funkcjonalne, zadbane, wykończone w nowoczesnym stylu i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł88,40 m² 20 871,04 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament 88 m z 3 sypialniami i balkonem 16m2 Standard Premium | 0% pcc | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk biznesowego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,50 m² 11 962,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Goworowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł74,43 m² 17 936,32 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim na nowopowstałym Osiedlu Jagiellońska, położone na ostatnim, siódmym piętrze, o łącznej powierzchni 74,3 m . W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na parterze zadbanego, 3-piętrowego budynku z czerwonej cegły z lat 60., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł54 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku przy ul. Piotra Wysockiego na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł22,70 m² 18 590,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł50,64 m² 19 944,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł120,10 m² 20 732,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1906 r przy ul. Marszałkowskiej. Położone na 3 piętrze bez windy - ekspertyza techniczna przewiduje budowę zewnętrznych szybów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Mokotowie. Lokal idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy, 2 pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, na Służewcu. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026. Możliwe oglądanie po uzgodnieniu terminu. Kłobucka | nowe osiedle | służewiec górny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł78 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i 3 miejscami parkingowymi na Ursynowie. Teren ogrodzony, monitorowany. W pobliżu plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5m2 usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34,50 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Klimatyczne 2 pokoje na Starych Bielanach | ceglana kamienica | balkon | ogromny potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na klimatycznych Starych Bielanach przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł62 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Eurovilla prezentuje lokal o powierzchni 62m2 na cele biurowe lub na cele mieszkalne. Na powierzchnię mieszkania składa się m.in: aneks kuchenny, 3 pokoje i łazienka z oknem. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł100 m² 17 490 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Aurora. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze nowoczesnego budynku na Włochach. To.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł56,31 m² 14 118,27 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej, spokojnej części Dolnego Mokotowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł79,50 m² 15 849,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rzadko spotykane, luksusowe mieszkanie 79,5m2 + 44m2 tarasu na Białołęce Nowodworach. Mieszkanie to 79,5m2, gdzie odnajdziemy przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 41m2 oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 000 zł65,40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54,34 m² 14 519,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Na sprzedaż jasne, rozkładowe, narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,50 m² 12 825,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,5 m , położone przy ul. Suwalskiej na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł107 m² 18 593,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku przy ul. Mielczarskiego na warszawskim Ursynowie. Idealne dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,40 m² 11 324,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ciche 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce idealne dla osób poszukujących swojej przestrzeni na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78 m² 11 525,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Secemińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.