Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 982 000 zł
  • 51,66 m²
  • 19 008,90 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Gozdek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

982 000 zł

51,66 m²

19 008,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

982 000 zł 51,66 m² 19 008,90 zł/m²

Piętro:
5/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1957
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

5/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1957

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 982 000 zł (19 008,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 51,66 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1957 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/6
  • Czynsz: 1 050 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: TUR NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 56924/2517/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości w kamienicy w Sercu Warszawy

Lokalizacja przy Ogrodowej 1A to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie warszawskiej Woli, tuż na granicy ze Śródmieściem. Wszystko w zasięgu kilku metrów od budynku. Mieszkanie wymaga remontu. Ekspozycja na wschód. Łączna powierzchnia nieruchomości 51,66 mkw. Dwa oddzielne pokoje. Kuchnia z oknem. Łazienka z wanną. Budynek wyposażony jest w windę. Nieruchomość częściowo umeblowana. Możliwość zakupu na kredyt hipoteczny. (...)

Agent

Agnieszka Gozdek

22 102 32...

22 102 32 09

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

22 102 32...

22 102 32 09