dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 083 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 083 ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ekstremalnie ciche, wszystkie okna od słonecznego, zielonego podwórka. Najbliższa stacja Metra Wierzbno 3 min spacerem. Rampa wjazdowa dla wózków od strony podwórka. 2 pokoje, kuchnia oddzielona małą.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł34 m² 23 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł172 m² 21 511,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Dwupoziomowe mieszkanie przy Placu Teatralnym z widokiem na park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować eleganckie, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego *** Ostatnie mieszkanie z ogródkiem *** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł38,74 m² 18 585,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Pory. Mieszkanie ma 38,74 mkw składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na loggię, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,20 m² 12 041,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62,20m2. Układ: - salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem w bloku po remoncie. Ocieplenie i wymienione instalacje. Grunty uregulowane. Do mieszkania przynależy piwnica 3 m2 i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 631 zł74,79 m² 16 039,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z dużym salonem i balkonem - ul. Santocka, zen Garden Mokotów Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,79 m na 2. piętrze 3 piętrowego budynku z 2022 r. Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,10 m² 16 454,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Solidarności budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna kuchnią - dwa mniejsze pokoje - korytarz - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł27,50 m² 17 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Danuty Siedzikówny Inki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1963 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Witam serdecznie , Przedmiotowe ogłoszenie jest skierowane do Właścicieli nieruchomości , nie jest to oferta sprzedaży. Obserwując rynek sprzedaży zauważyłam , iż Właściciele desperacko próbują.

Szczegóły ogłoszenia

794 999 zł57 m² 13 947,35 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami, zlokalizowane przy ul. Bernardyńskiej na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36 m² 14 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Jasne 2 pokoje na Ochocie do remontu, ale w świetnej lokalizacji, dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,52 m² 15 831,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,52 m2 z balkonem o powierzchni 3 m2 + komórka 3 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

70 m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, druga.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane w Ursusie. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 52.00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 093 300 zł84,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 84 m , składające się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł80,40 m² 20 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowy do zamieszkania apartament w Miasteczku Wilanów. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontu i dodatkowych nakładów? Ten apartament w Miasteczku Wilanów to.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 62 m2, położone na 3 piętrze, zlokalizowane przy ul. Siennej, w odległości 300 m od Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł53,82 m² 27 684,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prestiżowy Żoliborz Artystyczny z widokiem na patio i zieleń 3 pokoje - 53,80 m Taras z widokiem na Żoliborz Dodatkowy mini balkon w sypialni Mieszkanie dwustronne Wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone oraz ciche mieszkanie, położone przy ul. gen. Romana Abrahama 18, na zadbanym osiedlu, na Warszawskim Gocławiu, w sąsiedztwie Jeziora Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł52,85 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23C w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 52,85 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł50,34 m² 20 262,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje | 50.34 m2 | balkon | Moko Botanika I Najtańsze trzypokojowe mieszkanie w inwestycji [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0%.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł38,24 m² 26 020 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bednarskiej. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,24 m, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Bednarskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł205 m² 8 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 205m , zajmujące 2 piętro w kameralnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł51 m² 16 901,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł39,65 m² 20 933,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:Krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | duży balkon | klimatyzacja/ miejsce postojowe w garażu podziemnym. Nowy budynek 2025 | ul. Namysłowska. :Dla kogo? Dla osób, które szukają gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł70 m² 14 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie w bloku z 2009 roku Standard: - odmalowane ściany i sufity w 2025 roku. - podłoga drewniana , olejowana - meble kuchenne z duża ilość szafek, szuflad.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł58 m² 15 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa Mokotów, sielce ul. Chełmska - 3 pokoje / 58 m2 / + balkon + winda + piwnica we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m2, położonego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł75 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł33,18 m² 18 685,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

W galerii zdjęć są dwie wizualizację mieszkania. Kawalerka do remontu z możliwością przerobienia na dwa pokoje. Warszawa, mokotów, ul. al. Niepodległości 137/141 metraż: 33,18 m2 piętro: 2/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł68 m² 15 426,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* to mieszkanie kupisz bez prowizji * W pełni wyposażone, ciche - dwupoziomowe mieszkanie w otulinie Fortu Chrzanów o łącznej powierzchni 68 m , położone na 3 i 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35,69 m² 18 912,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki Muranów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł80,03 m² 12 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce. Możliwość przerobienia na 4 pokoje Dokładna lokalizacja: ul. Głębocka 56a Kameralne osiedle z niską zabudową. - rok budowy: 2008 - teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł87 m² 29 873,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie jest to zwykłe wnętrze to manifest.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 711 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji. Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się czwartym piętrze kamienicy z lat trzydziestych XX w. przy ulicy Filtrowej. Lokal ma pow. 37,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie