dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 088 ogłoszeń

620 000 zł33,18 m² 18 685,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

W galerii zdjęć są dwie wizualizację mieszkania. Kawalerka do remontu z możliwością przerobienia na dwa pokoje. Warszawa, mokotów, ul. al. Niepodległości 137/141 metraż: 33,18 m2 piętro: 2/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł68 m² 15 426,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* to mieszkanie kupisz bez prowizji * W pełni wyposażone, ciche - dwupoziomowe mieszkanie w otulinie Fortu Chrzanów o łącznej powierzchni 68 m , położone na 3 i 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35,69 m² 18 912,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki Muranów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł80,03 m² 12 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce. Możliwość przerobienia na 4 pokoje Dokładna lokalizacja: ul. Głębocka 56a Kameralne osiedle z niską zabudową. - rok budowy: 2008 - teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł87 m² 29 873,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie jest to zwykłe wnętrze to manifest.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 711 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji. Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się czwartym piętrze kamienicy z lat trzydziestych XX w. przy ulicy Filtrowej. Lokal ma pow. 37,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł29,36 m² 17 029,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Możesz wyobrazić sobie lokal, który przynosi dochód od pierwszego dnia. W nowoczesnym budynku w sercu Włoch, z doskonałym dojazdem do Lotniska Chopina, gotowy do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł49,98 m² 27 811,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny German budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2025 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 49,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł78 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Odkrytej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 78m2 posiada: - dwa pokoje, - b.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,60 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży mieszkanie na prestiżowym osiedlu "saska"( Saska Residential Estate). To nowoczesny kompleks mieszkaniowy na Pradze Południe o niepowtarzalnym klimacie, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47,60 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,60m2, znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul.Ożarowskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku po remoncie elewacji. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł64,12 m² 13 396,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostań pierwszym lokatorem! Pierwszy etap budowy nowej inwestycji, budynek dzielnicy " Paryż" Wykończ mieszkanie w swoim wymarzonym stylu Zakończenie budowy - IV kwartał 2026! Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama. Biznesowe Serce Warszawy- obok Norblin, rondo Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie typu studio-.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł27,10 m² 18 265,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na parterze, w doskonałej lokalizacji: na Mokotowie obok Sadyba Best Mall. Mieszkanie Mieszkanie ma 27,10 m. kw. i składa się nań: - salon (ok. 17 m. kw.).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację mieszkania na Grochowie - Dwustronna ekspozycja - Możliwość przerobienia na 3 pokoje - Ładna, zielona okolica - Piwnica 3 m Cechy mieszkania: - powierzchnia 49,18 m -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł47 m² 17 659,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Warszawy To mieszkanie robi wrażenie już od pierwszej chwili - z okien i balkonu rozpościera się widok na centrum Warszawy, w tym Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego!.

Szczegóły ogłoszenia

627 200 zł26,70 m² 23 490,64 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: warszawa, śródmieście Aleja Jana Pawła II 26 (konstrukcja rama H, spółdzielnia mieskzaniowa oś. Saska). Zaledwie 3 minuty spacerem od Ronda onz, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40,51 m² 18 736,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,51 m , w nowym budownictwie z 2023 roku, zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Podskarbińskiej 34. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł67 m² 19 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe 3 pokoje (66,7 m ) z ogromnym ogrodem (81,8 m oraz tarasem 9,3 m ) na warszawskiej Woli! Funkcjonalne mieszkanie, idealne dla osób szukających wygody, świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80,50 m² 19 254,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Stacja Metro Imielin oddalona jest o zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł67,80 m² 18 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68,50 m² 16 788,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w stylu prowansalskim zlokalizowane na warszawskim Grochowie. Budynek / osiedle Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 mkw, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, zlokalizowanym w zielonej części Ochoty -.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł230 m² 19 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2008

Warszawa Stare Włochy, ul. Tomnicka. Apartament o powierzchni 230 m2, który zachwyca nie tylko swoją powierzchnią, ale również niepowtarzalnym klimatem i historią. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł248,60 m² 27 956,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1949

Piękny 7-pokojowy apartament o powierzchni 248,58m2 z działką o pow. 287m2 usytuowany w spokojnej i zielonej części Saskiej Kępy. Dwupoziomowy lokal z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł36 m² 44 166,67 zł/m²

 

Piętro:27/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers, prosta 69C | 27 piętro | zachód | panorama Warszawy 35,96 m | apartament premium po generalnym remoncie | gotowy do zamieszkania Klimatyzacja + wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł67,70 m² 19 940,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę wyjątkowego mieszkania z ogródkiem w prestiżowej części Warszawy, w dzielnicy Wilanów-Zawady. Jeśli szukasz mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł120 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

3 lub 4 pokoje ciche, zadbane. Wola na granicy ze Śródmieściem. Doskonała komunikacja, autobus, tramwaj z al. Solidarności i ulicy Okopowej we wszystkie strony 5 minut pieszo, blisko metro.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,30 m² 11 952,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,3 m , położone przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3 pokoje przy metrze Marymont - komfort, zieleń i świetna komunikacja Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój zielonych Bielan z wygodą życia blisko centrum. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58 m² 17 224,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szulborskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł116,80 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Bellottiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł83 m² 17 831 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Główne atuty nieruchomości: podłoga z dębu olejowanego: szlachetny materiał, który w przeciwieństwie do paneli, można wielokrotnie cyklinować i odnawiać. Jest ciepła, naturalna.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł63,06 m² 15 620,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. - opis mieszkania - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł49,98 m² 19 207,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,98 m, parter w 4-piętrowym bloku z 1998 roku. Rozkład mieszkania : - pokój dzienny - kuchnia - sypialnia - łazienka - balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł38,04 m² 22 870,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 38.04 m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [bez prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj.