dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 087 ogłoszeń

720 000 zł32,05 m² 22 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988,24 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy apartament o pow. 112,24 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Waliców 11 w dzielnicy Wola w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze w budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Warszawa Wola ul. Rabsztyńska / Syreny - 52 m / 2 oddzielne pokoje + widna kuchnia + piwnica /ciche We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

689 000 zł36,41 m² 18 923,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie położone w bloku przy A.Waszyngtona na wprost Parku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,70 m² 12 052,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ciche, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na 4. piętrze (bez windy) w budynku na strzeżonym, całodobowo monitorowanym osiedlu - Mokotów, sadyba, ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47,80 m² 17 573,22 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio przy metrze służew | Dobrze skomunikowane | Ciche Prezentuję państwu mieszkanie o wyjątkowym charakterze. Stonowane kolory i wysoki standard pozwolą poczuć świeżość.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł65,80 m² 23 844,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł37,63 m² 37 204,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wykończony apartament w Browarach Warszawskich. Nieruchomość Apartamenty Przy Warzelni - to prestiżowa wizytówka całej inwestycji Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39,98 m² 87,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł30,54 m² 32 252,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 104 960 zł95,68 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Apartament 3-4 pokojowy o powierzchni 96m2 na wysokim parterze z tarasem 30m2 do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł43,35 m² 14 694,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł127,30 m² 16 889,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1998

Przestronny apartament z trzema sypialniami położony w jednej z najbardziej dynamicznych i prestiżowych części Warszawy vis-à-vis Fabryki Norblina, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł38,80 m² 18 943,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Озмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: taka okazja może się już nie zdarzyć. Oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł57 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 oddzielne pokoje | 57 m2 | świetna lokalizacja | Bernardyńska Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i bardzo wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł46 m² 14 239,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szwankowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

651 280 zł46,52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - osiedle traviata przy ul. Giuseppe Verdiego 22 na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł69,71 m² 18 634,34 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, warszawa (wola) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł87 m² 16 080,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy na Pradze Północ, przy ul. Białostockiej, tuż obok prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 366 575 zł78,09 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Ursynów | Bez pcc | Dostępny od zaraz | Możliwość zmiany układu Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 78,40 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł33,52 m² 22 374,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Opis nieruchomości: z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Stanisława Staszica 18. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł42 m² 16 404,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie rozkładowe z balkonem, po remoncie spółdzielcze własnościowe, 41,7m2 w budynku stojącym na uregulowanym gruncie. Budynek ocieplony po remontach technicznych , nowe windy ,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł48 m² 18 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie. Kamienica z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i spektakularny widok z okna? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na warszawskiej Ochocie! Zapraszam do wynajęcia jasnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł116 m² 17 844,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament tuż przy lesie kabackim Bliskość lasu | Cicha i spokojna okolica | Funkcjonalny układ | Bliskość komunikacji miejskiej ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 116 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 367 750 zł54,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Fantastyczny apartament w kamienicy przedwojennej. Przy łazienkach. W zielonej okolicy naprzeciwko skweru. Połączenie klimatu starej kamiency- wysokie sufity, oryginalne posadzki, układy, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł55 m² 17 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna. Prezentowane mieszkanie to połowa dwupaka inwestycyjnego z długoterminowymi umowami najmu. Stały miesięczny przychód z najmu to 7000 zł. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 000 zł32,22 m² 32 216,01 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | Grzybowska 49 | Widok na panoramę Warszawy | Wysoki standard | Centrum Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł40,05 m² 20 599,25 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł120 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Chłapowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1990 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36,17 m² 12 413,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 36,17 m . W opisywanym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 600 zł67,70 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży apartament 2 pokojowy o pow. 67,82 m na osiedlu Marina Mokotów przy ul. Łagodnej na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku , w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. 2 oddzielne pokoje | 35 m | Powiśle Solec | 6 piętro | balkon Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł63,74 m² 25 086,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Warszawy przy ul. Boya-Żeleńskiego, w klimatycznej kamienicy o bogatym rysie.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł99,60 m² 26 907,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 99,6 m , położony na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł83,09 m² 21 663 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowy apartament W woronicza qbik - komfortowa przestrzeń W eleganckim stylu Loft | Panoramiczne widoki | Dwupoziomowy | Kameralność | Minimalizm premium | Loggia | Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł27 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nasielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł86,31 m² 14 482,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Komfortowe Mieszkanie na Bemowie - Idealne dla Rodziny i Inwestycji! Powierzchnia: 86,31 m Pomieszczenia: salon: 19,80 m Sypialnia 1: 18,00 m Sypialnia 2: 11,90 m Sypialnia 3: 9,50.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij