dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

14 500 zł164 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament 164 m | 3 duże sypialnie | 3 łazienki | dwa tarasy | po remoncie | prestiżowa Sadyba | vis-à-vis British School Przestronny apartament po remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł97 m² 97,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 97 m | Powiśle | ul. Solec | 2 łazienki | duża ilość zabudowy | prestiżowy budynek Elegancki i bardzo funkcjonalny apartament o powierzchni 97m położony.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w standardzie premium | 2 sypialnie | Stary Mokotów | Mondrian House | basen, siłownia, sauna, sala klubowa | klimatyzacja | duży taras przy zieleni Najwyższej klasy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł110 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard | 110 m2 | Klimatyzacja | Taras na dachu | Parking podziemny x 2 | Komórka lokatorska | Design | Umeblowany Przestronny, jasny i niezwykle funkcjonalny apartament z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

18 000 zł100 m² 180 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Penthouse z widokiem na Narodowy | wysoki standard | taras 47 m2 Nowoczesny apartament na najwyższym piętrze z widokiem na Powiśle. Penthouse został zaprojektowany zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł70 m² 171,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 sypialnie | 70m2 | premium | Port Praski Ekskluzywny i nowoczesny apartament w samym centrum Portu Praskiego. Te wyjątkowe mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł58 m² 68,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy serdecznie to klimatyczne mieszkanie osobom ceniącym wygodne położenie w centrum miasta, z doskonałym dostępem komunikacyjnym i pieszym do wszelkich atrakcji stolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Możliwość wysłania wirtualnej wizyty. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł36 m² 23 055,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa, położone na 5. piętrze w eleganckim 8-piętrowym budynku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronny i cichy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 83,8 m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł53 m² 15 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duże, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na rogu ul. Wałbrzyskiej i Podbipięty, tuż przy stacji metra Służew. Budynek Mieszkanie jest położone na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38,50 m² 22 077,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł102,60 m² 10 721,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102,6 m w Warszawie na Pradze-południe(gocław). Lokal znajduje się na 4. i 5. piętrze budynku i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł77,09 m² 13 555,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł41,48 m² 15 405,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Mikołaja Trąby 2, w inwestycji "willa Wiślana", na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł73,38 m² 23 153,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Awangarda, przy ul. Jerzego Waldorffa 41, w sercu Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,80 m² 17 301,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 15 piętro | panorama centrum Warszawy | Krochmalna Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 15. piętrze budynku przy ul. Krochmalnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,49 m² 22 468,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł132,29 m² 11 716,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m , a powierzchni użytkowej 132.29 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

2 623 500 zł53 m² 49 500 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż luksusowy apartament - 53 m Warszawa, śródmieście, cosmopolitan, ul. Twarda 4 Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 53 m , położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł46 m² 101,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w sercu Starego Mokotowa w nowej inwestycji przy ul. Kazimierzowskiej. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, prestiżowa inwestycja oraz lokalizacja bogata we wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł54 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz czasem wrażenie, że mieszkania są po prostu za małe na Twoje życie? To jest dokładnie odwrotność tego uczucia. 54 m , które dają Ci przestrzeń jakiej się nie spodziewasz na pracę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 zł48 m² 79,15 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie na wynajem w apartamentowcu o powierzchni 48 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie. Doskonała lokalizacja oraz komunikacja. Apartament znajduje się na 4. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, które łączy ciszę, zieleń i kameralną atmosferę z prestiżową lokalizacją. Położone na rogu Alei Jana Pawła II i Świętokrzyskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

5 650 000 zł92,40 m² 61 147,19 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Przyjemne, jasne kolory tworzą minimalistyczne wnętrze urzekające od pierwszej wizyty. Całości dopełnia widok na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie premium | Bielany, ul. Wólczyńska | 42 m | Garaż w cenie Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielany - Wrzeciono - 60 m , 2 pokoje + osobna kuchnia, balkon , metro Wawrzyszew 7min, ciche, zielone otoczenie Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, nieużywane, ciche i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z garażem w cenie!, 2p., Wawer, ul. Trakt Lubelski 181. Wysoki, nowoczesny standard wykończenia! budynek: nowy, kameralny, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł50 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Na 50 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje: przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,10 m² 16 791,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m , położona na pierwszym piętrze w zadbanym, sześcio piętrowym budynku z 2004 roku (z windą), w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł69,15 m² 36 153,29 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| mieszkanie w apartamentowcu Atelier Residence na ul. Bagno ok. 150m od stacji metra Świętokrzyska. Mieszkanie wykończone i wyposażone w dobrym standardzie. Układ mieszkania idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,33 m² 48 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie! Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50,10 m² 12 475,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Erazma z Zakroczymia 6, położone na warszawskim Tarchominie. Lokal usytuowany na parterze, budynku z 1993 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł65,50 m² 65,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajecia w atrakcyjnej lokalizacji. Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie z garażem o powierzchni 65,5m2, położone na 7 piętrze.Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł53 m² 23 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pośrednicy tylko ze swoim klientem. Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z prywatnym ogródkiem, garażem i komórką. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezpośrednia, proszę agentów o niekontaktowanie się. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego.

Szczegóły ogłoszenia

944 630 zł42,94 m² 21 998,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 42.94 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - Salonu.