dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 500 zł57,20 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | Kameralny apartamentowiec w sąsiedztwie Łazienek Królewskich | 2 pokoje | Klimatyzacja | Garaż | Całodobowa ochrona i monitoring : Dla kogo? Propozycja idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,20 m² 11 977,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie trzypokojowe ( pierwotnie czteropokojowe ) z dużą widną kuchnią o łącznej powierzchni 62,2 m2. Położone jest na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł87,54 m² 24 560,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga-Południe, kamionek, ul. Kamionkowska | inwestycja Fabryka pzo | apartament o powierzchni niespełna 88 m | 3 sypialnie, 2 łazienki, garderoba | balkon | 1. piętro | wysoki standard | 1.

Szczegóły ogłoszenia

5 390 zł57 m² 94,56 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia , trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Omulewskiej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym apartamentowcu. Zielony dziedziniec na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł78,89 m² 13 816,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia. Nieumeblowane mieszkanie blisko Mordoru, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy Alei Lotników 15 (mokotów, granica.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł320 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2009

Wilanów | apartament na sprzedaż 320 m | 5 sypialni | ogród | 2 miejsca postojowe W garażu Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, kameralnej części Wilanowa. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu prawobrzeżnej Warszawy - na Kamionku. To miejsce, gdzie industrialna historia spotyka się z nowoczesnym stylem życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł117,50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w ścisłym Centrum Warszawy, która otwiera przed nabywcą zarówno możliwości inwestycyjne czyli zakup biznesu najmowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane przy ul. Urbanistów na obrzeżach Parku Szczęśliwickiego; idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł41,20 m² 23 665,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł73,72 m² 28 350,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[bez prowizji od kupującego] [english version below] - Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł63 m² 15 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,50 m² 16 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne mieszkanie bezczynszowe, funkcjonalne i komfortowe, 2 pokojowe (46,5 m2) usytuowane na parterze z ogródkiem (104m2), dużym tarasem, miejscem parkingowym na Zielonej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł100,20 m² 18 463,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy ponad stumetrowe mieszkanie (100,2m2) w przedwojennej oficerskiej kamienicy w Warszawie, przy forcie Sadyba. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł46,51 m² 18 039,13 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej. Idealna propozycja dla małej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52,68 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwustronne mieszkanie położone w zielonej części Mokotowa, idealne dla osób ceniących ciszę, światło i komfort codziennego życia. Wnętrza zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł81,10 m² 17 755,86 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł23,28 m² 20 317,87 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Wolska Residence z recepcją i ochroną. Lokal 23,28 m2) mieści się na ósmym piętrze i składa się z: * widnego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53 m² 16 962,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku położonym na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł30,10 m² 16 279,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam kawalerkę 30,1 m w Warszawie na Pradze Północ przy ul. Wołomińskiej 19. Mieszkanie w bloku 10-piętrowym z 1974 r. znajduje się na piętrze ósmym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51,60 m² 16 472,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Miło mi zaprezentować nową ofertę w homeally - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, ul. Sokratesa 4. Mieszkanie znajduje się na poddaszu - 4 piętro, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł56 m² 13 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English version below. Wyjątkowe mieszkanie W ciszy I zieleni! Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Mehoffera 103 na warszawskiej Białołęce. W pobliżu Park Henrykowski,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34,54 m² 86,86 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł46,30 m² 25 485,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Stylowe mieszkanie w sercu Żoliborza Artystycznego | ul Rydygiera Są miejsca w Warszawie, które wybiera się świadomie Żoliborz Artystyczny to jedno z nich To nie tylko adres - to styl.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł71,73 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Posiadam do sprzedaży 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73m ,znajdujące się na 5 piętrze w 12-sto piętrowym bloku z windą. Mieszkanie położone jest na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł63,60 m² 22 484,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni niespełna 64 m , zaprojektowane w komfortowym układzie 3 pokoi z 2 łazienkami. Wnętrze wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 653 000 zł108,30 m² 24 496,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Świeżo wykończony apartament 108,3 m | Marina Mokotów | Komfort, prestiż, zieleń Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 108,3 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł67 m² 14 014,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się w sercu Warszawy przy ulicy Ogrodowej 48. Z myślą o komforcie mieszkańców do ich dyspozycji jest kameralny basen oraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w wyjątkowym apartamencie o powierzchni 125m2 w wysokiej klasy kompleksie "przy Królikarni" z dostępem do basenu i strefy fitness. Rozkład Apartament składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wygodny apartament w doskonałej lokalizacji. Budynek Oxygen znajduje się przy ul. Wroniej, zaledwie kilkadziesiąt metrów od modnych Browarów Warszawskich. Apartament obecnie użytkowany jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 min spacerem od metra Rondo onz. Wejście przez reprezentacyjną recepcję. Na dachu taras z widokiem na panoramę Warszawy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament trzypokojowy o pow. 80m2 z klimatyzacją. Rozkład Apartament składa się z salonu z przeszklonym balkonem, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł103,60 m² 16 409,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4 pokojowe mieszkanie | wysoki parter | przestronne | dwustronne |ciche | do remontu ze świetnym potencjałem | garaż : O nieruchomości 4 pokoje, oddzielna kuchnia, kameralny balkon, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł27 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

[English below] Mokotowska | przy Placu Trzech Krzyży Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - gotowe do zamieszkania | Parking za bramą z pilotem. Na sprzedaż oferuję świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie na górnym Śródmieściu. Przyjazna okolica ze względu na pobliski obiekt sportowy czy centrum handlowe Westfield Arkadia w pobliżu. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 280 zł70,68 m² 60,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w dzielnicy Praga-Południe, na terenie nowoczesnej inwestycji Mała Praga. To spokojna i kameralna okolica, z pełną infrastrukturą usługową w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które jest propozycją dla osób, które chcą mieszkać w dobrze skomunikowanej, żywej części Mokotowa, bez rezygnowania z komfortu i jakości.