dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio. Brak prowizji. Do wynajęcia bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie na Ursynowie w Warszawie, u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

685 000 zł41 m² 16 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Sprzedaż 2 - pokojowego mieszkania przy ul. Wolskiej obok Stacji Metra Plocka. Powierzchnia mieszkania 42 m2, jest położone na 2 piętrze w bloku 5 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, dwupokojowy apartament na Białołęce przy ulicy Głębockiej 115j Bardzo cicha, zielona i spokojna okolica Komfortowy i wygodny układ pomieszczeń Taras i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

626 500 zł33 m² 18 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bemowo - Fort Bema ul. Osmańczyka | chronione osiedle z 2008 roku | przystanki autobusowe i tramwajowe 500 m od klatki | stacja metra Bemowo 10 min komunikacją Mieszkanie 33 m2, 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

875 000 zł63 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pragnę przedstawić Państwu mieszkanie z dużym potencjałem zlokalizowane przy metrze Imielin. Kluczowe informacje: - adres: polinezyjska 1 - Ilość pokoi: 3 - Powierzchnia: 63 mkw. - piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafarzy

Rembertów,Warszawa

1 269 000 zł160 m² 7 931,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż nowe 3 poziomowe mieszkanie w kameralnym 4 rodzinnym segmencie. Mieszkanie jest częściowo wykończone (można się wprowadzić) o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w Wilanowie przy ul.Gubinowskiej z bezpośrednim zejściem do dużego ogródka za 2300 pln. mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 200 zł30 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 29,5 m2 znajdującą się na 5-tym piętrze w bloku przy ulicy Zwycięzców 4b na Saskiej Kępie. Blok usytuowany jest na zamkniętym osiedlu sm Zwycięzców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka-Tarchomin ul. Pasłęcka | autobusy 200 m | tramwaje 500 m | 15 min komunikacją do stacji metra Młociny | 200 m do sklepu Biedronka i Galerii Pod Dębami Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o wielkości 43,32m2, w pięknym i zadbanym zamkniętym Osiedlu Harmony Park (mokotów/ursynów), gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

430 000 zł29 m² 14 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam ustawną kawalerkę o powierzchni 28,75 m2. Mieszkanie usytuowane jest w środkowej części budynku na pierwszy piętrze, na strzeżonym Osiedlu Lewandów II. Do lokalu przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

652 000 zł54 m² 12 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 652 000,00 pln ***kredyt 2%*** Cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować Państwu, mieszkanie 2 pokojowe, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Waszyngtona Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po remoncie, usytuowane w samym sercu Warszawy, w niedalekim sąsiedztwie warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Natolin,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 56m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 2000r.,przy ul. Belgradzkiej, ursynów, natolin. Idealne dla singla/singielki lub pary. Małe ułożone zwierzęta są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł61 m² 19 792 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do wyjątkowego apartamentu na sprzedaż na osiedlu Mangalia na warszawskim Mokotowie! To przestrzeń, w której poczujesz się dobrze. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

6 100 zł65 m² 93,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ten nowoczesny apartament usytuowany jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Ul.Tamka29 na Powiślu łączy w sobie miejski komfort z urokiem natury. Spacerując po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

699 900 zł51 m² 13 804,70 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis: oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej o powierzchni 50,70 m2, zlokalizowane na 7 piętrze w 19 piętrowym bloku z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność prezentować kawalerkę o świetnym układzie i w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, z możliwością aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na Starym Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 330 000 zł65 m² 20 430,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji Młyny Królewskie przy ul. Wawrzyszewskiej zlokalizowane na warszawskiej Woli. Lokalizacja ta zapewnia wyjątkowe warunki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

4 050 zł75 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 75 m2, piętro 2/2. Znajduje się w dobrze skomunikowanym punkcie przy ul. Kazimierza Szałasa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 583,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wysokie i widne dwupokojowe mieszkanie na Sielcach. Park Promenada i Łazienki Królewskie w bliskim sąsiedztwie. Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 59 m2 charakteryzujący się doskonałym doświetleniem słonecznym. Opis Mieszkania: aneks kuchenny z jadalnią i salonem, tworzącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

677 000 zł44 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone na Targówku. Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 składa się z: - 2 oddzielne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa / bielany / ul. Reymonta 23 Mieszkanie 3- pokojowe, rozkładowe, dwustronne położone w bardzo dobrej lokalizacji Bielan. Idealne dla Rodziny. Ciche. Rozkład: - duży pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

667 800 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja na to mieszkanie! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w budynku 2 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

5 500 zł86 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 4-pokojowy z garażem na zamkniętym strzeżonym osiedlu; otwarty salon 24,5 mkw z wyjściem na słoneczny południowy taras 9,2 mkw z widokiem na lasek sosnowy. Kuchnia 5,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

392 600 zł26 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 1 pokojowe 26,29 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 392 600,00 pln. Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 197 500 zł48 m² 24 947,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Grochów Południe,Warszawa

1 100 000 zł67 m² 16 420,40 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Duże Mieszkanie w wieży obok Promenady - coś dla Ciebie. 1. Czy marzysz o mieszkaniu dla swojej rodziny, w którym będziesz mieć komfortowe warunki do życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4-pokojową nieruchomość w sercu Ursynowa. Mieszkanie ma 75 m2, idealne dla większej rodziny bądź jako inwestycja pod wynajem. Znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

730 000 zł45 m² 16 065,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z 2020 roku na Białołęce. Mieszkanie środkowe, z usytuowaniem okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

919 000 zł49 m² 18 755,10 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jasne, świeże i przytulne mieszkanie w zielonej okolicy parków i miejsc spotkań Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Mokotowa - balkon oraz świetny rozkład mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Czerniaków,Warszawa

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone na mokotowskim Czerniakowie. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze (z 7) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 000 zł66 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia - Ochota, ul. Bohdanowicza O Mieszkaniu: odświeżony apartament gotowy do wynajmu. Możliwość dostosowania wyposażenia do indywidualnych preferencji aby zapewnić przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

11 500 zł80 m² 143,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje do wynajęcia nowe, luksusowe mieszkanie, na osiedlu chronionym w Rezydencji Stanisława Augusta (praga Południe). Lokal składa się z salonu (z klimatyzacją).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Praga-Północ, plac Hallera | mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 roku | 3 pokoje z otwartą kuchnią | odnowiona kamienica z lat 50-tych | 6 piętro z windą Mieszkanie 46,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

860 000 zł56 m² 15 267,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,33 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku - Warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

407 600 zł27 m² 15 096,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 1 pokojowe 26,29 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 407 600,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Targówek,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe 56m2 Targówek koło Decatlonu Mieszkanie w pełni umeblowane usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Kartograficznej. W sypialni łózko dwuosobowe , duża szafa.