dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 10 piętrowym zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ulicy Toruńskiej. Klatka zamykana, monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

787 800 zł42 m² 18 757,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 42m2 na 10-tym piętrze w budynku przy ulicy Złotej w Warszawie. Mieszkanie można zaaranżować wg swojego uznania. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Stare Włochy,Warszawa

4 000 zł62 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01.05.2024, więcej zdjęć na otodom /pl/oferta/mieszkanie-3-pokoje-balkon-garaz-od-01-05-2024-ID4gdG7 Mieszkanie do wynajęcia na Starych Włochach na zamkniętym osiedlu "Kasztanowy Park" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

650 500 zł54 m² 12 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 650 500,00 pln ***kredyt 2%*** cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bugaj

Staromiejskie,Warszawa

800 000 zł28 m² 29 080,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 27 metrów kwadratowych zlokalizowane w pobliżu rynku Starego Miasta ( tuż za "kamiennymi schodkami") w Warszawie przy ulicy Bugaj 14, na sprzedaż. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność prezentować kawalerkę o świetnym układzie i w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, z możliwością aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na Starym Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną całodobową w nowoczesnej dzielnicy - Nowe Włochy, ul. Chrościckiego 83. To doskonałe rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 038 000 zł81 m² 12 775,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Tarchomina w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

4 900 zł79 m² 61,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Działdowskiej (wola). Nieruchomość ma 79,12 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bartnicza

Warszawa,mazowieckie

1 995 000 zł185 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2000

Siedmiopokojowe , dwupoziomowe, trzystronne mieszkanie w budynku przy ul. Bartniczej na kameralnym, cichym osiedlu. Wejście do mieszkania na 3-cim i 4-ym piętrze. Z pięciu pokoi oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

1 059 000 zł55 m² 19 360,20 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,7 m2 w bloku z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

27 000 zł350 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Avenue Estate oferuje Państwu luksusowy apartament o powierzchni 350 m na parterze 4-piętrowego budynku. Funkcjonalny, z przepięknym ogrodem, położony w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Marina Mokotów,Warszawa

4 000 zł68 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne trzypokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Jeżeli szukasz mieszkania w bezpiecznej lokalizacji, na zielonym osiedlu oraz dobrze wykończonego zapraszam do zapoznania z ofertą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

766 000 zł42 m² 18 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Idealny lokal pod najem, lub biuro! Atrakcyjny lokal użytkowy 41,67m2 tuż obok stacji metra "wilanowska". Nieruchomość położona przy ulicy Cieszyńskiej (metro Wilanowska, przy ulicy Bukowińskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

601 600 zł29 m² 20 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Czyste,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w bliskiej okolicy centrum miasta - Wola Czyste, na 4 pietrze w 8 piętrowym budynku, cicha okolica z licznymi parkingami. Atuty: ~ zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Nowodwory,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przestronne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, świetnie skomunikowane ze stacją metra Młociny. W pobliżu liczne sklepy, galeria Północna, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II 80 Przy samym Rondzie Radosława i Arkadii Mieszkanie: - powierzchnia 53m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka w bdb stanie, w pełni umeblowana, w bloku 4-piętrowym (wysoki parter) w spokojnej, cichej okolicy. Blisko komunikacja (tramwaj) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Stara Ochota,Warszawa

6 500 zł112 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje | Stara Ochota | Duży salon lokalizacja: segment zlokalizowany jest w samym sercu Filtrów - na warszawskiej Starej Ochocie. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowe i świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Ursus, przy ul. Herbu Oksza 12. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

645 000 zł41 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ustawne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w doskonale skomunikowanej części Bielan. Mieszkanie położone w cichym i spokojnym sąsiedztwie jest idealne dla osób starszych, par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powsin,Warszawa

5 700 zł55 m² 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie 55M2, w inwestycji konstancin residence, wysoki standard budynek: inwestycja Konstancin Residence została wybudowana w 2023 r. przy Placu Zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł71 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament, jeszcze nikt W nim nie mieszkał; wszystko nowe! Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

5 500 zł44 m² 124 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowy loft. 2-poziomowy, 2-pokojowy apartament w inwestycji Olbrachta 24 przy ul. Olbrachta 24 na Woli. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 522,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie przy parku na warszawskim Grochowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

1 000 000 zł53 m² 18 903,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Saska Kępa to jedno z najbardziej atrakcyjnych i prestiżowych miejsc na mapie Warszawy. Znana jest ze swojego unikatowego charakteru, który łączy w sobie spokój z pulsującym życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

13 500 zł130 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate oferuje na wynajem dwupoziomowy apartament o powierzchni 130 m2. Lokalizacja: apartament usytuowany jest w zamkniętym, strzeżonym kompleksie, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

610 000 zł27 m² 22 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotową do wprowadzenia się kawalerkę położoną na Mokotowie, tuż obok stacji metra Wierzbno (minuta pieszo). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

5 900 zł93 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 -pokojowy apartament o powierzchni 92,56 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze, przy ul. Obywatelskiej , w dzielnicy Nowe Włochy. Na powierzchnię składają się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Śródmieście,Warszawa

895 000 zł40 m² 22 236 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową propozycję - mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, usytuowane w prestiżowej lokalizacji na pograniczu dzielnic Śródmieścia i Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

7 500 zł64 m² 117,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja dla singla lub pary. Rozkład: całkowita powierzchnia 63,80 m2, składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią oraz wyjściem na duży balkon, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

4 700 zł51 m² 92,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie 51 m2 | garaż podziemny | wysoki standard | niedaleko łazienek królewskich (english description below) mieszkanie Zaprojektowane przez architekta, nowoczesne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 053,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Jutrzenki w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Włochy. Tuż przy stacji wkd Raków oraz wjazdu na Drogę Krajową 7 (english below).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

3 100 zł43 m² 72,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych | dobra jakość wykończenia | garaż podziemny (english description below) mieszkanie Nowoczesne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 43,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wersalska

Saska Kępa,Warszawa

4 550 zł60 m² 75,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rezerwacja do 17. czerwca. Oferta nie dotyczy sprzedaży. For english please scroll down. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Westate Wola przedstawia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na pograniczu Gocławia i Saskiej Kępy przy Alei Stanów Zjednoczonych 32. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

929 000 zł48 m² 19 354,20 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości mieszkalnej położonej w doskonałej lokalizacji w Warszawie, na ulicy Grzybowskiej, w dzielnicy Wola Mirów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka I Brodatego

Gołąbki,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 454,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Oferuję na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o powierzchni 78 mkw wykończony w wysokim standardzie doskonale zlokalizowany na drugim piętrze apartamentowca na Dolnym Mokotowie. Nieruchomość o doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 346 765 zł56 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ta oferta zainteresuje Cię! Na sprzedaż urocze, jasne mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56,35 m2, z widokiem na urokliwe patio, położone w sercu Miasteczka Wilanów. A to.