dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

895 000 zł40 m² 22 236 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję - mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na pograniczu dzielnic Śródmieścia i Woli w Warszawie przy ul. Jaktorowskiej 8. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w cichej i zielonej okolicy? Takiego, którego nie musisz remontować? Ta propozycja jest warta rozważenia! Na 37m2 znajdą Państwo salon z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

4 300 zł57 m² 75,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, parter/2 w budynku 2007r. przy ul. Tczewskiej, bielany, las Bielański. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta tylko dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

1 350 001 zł64 m² 21 126,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 63,9 m2 w Warszawie, mieszkanie usytuowane na drugim piętrze z widokiem na patio. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kraski

Ursynów,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 3 pokojowy 51.37m2 z balkonem 21m2 w cenie: 799 086,00pln BRUTTO z VAT 23% do NEGOCJACJI W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobra cena! Doskonała lokalizacja. Możliwość wynajęcia dla rodziny lub na działalność Bardzo ładne, 3-pokojowe, wysokie 3m rozkładowe mieszkanie z widną, osobną kuchnią 14m Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

700 000 zł36 m² 19 444 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Ew Wroczynska ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę sprzedaży w Naszej bazie. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne jednopokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 znajduje się na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Opłaty Licznikowe ok. 400zł (2 os.) Mieszkanie czyste, bardzo zadbane. Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Mokotów,Warszawa

766 000 zł42 m² 18 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Idealny lokal pod najem, lub biuro! Atrakcyjny lokal użytkowy 41,67m2 tuż obok stacji metra "wilanowska". Nieruchomość położona przy ulicy Cieszyńskiej (metro Wilanowska, przy ulicy Bukowińskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

505 000 zł32 m² 15 781,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m usytuowane na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z windą zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Książkowa. Wjazd na osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 160 000 zł67 m² 17 313,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 67 m2 i składa się z: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

700 000 zł29 m² 24 137,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Warszawa, wola, ul. Burakowska - boczna uliczka przy rondzie "radosława" i Westfield Arkadia 29m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym | balkon 5,5 m2 | miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 295,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursus,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Ursusie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - sypialni - balkonu Bardzo funkcjonalny układ. Cena: - czynsz najmu: 1850 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 38 m2 na Białołęce ul. Skarbka z Gór 134, osiedle zamknięte, strzeżone. Kuchnia umeblowana wyposażona w lodówkę z zamrażarką , kuchenka gazowa z piekarnikiem, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

8 500 zł60 m² 141,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bohema na warszawskiej Pradze przy ulicy Szwedzkiej, to inwestycja łącząca w sobie historyczne budynki z nowoczesną architekturą oraz urokliwe miejsca takie jak Warzelnia z 1899 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ulrychowska

Wola,Warszawa

4 800 zł55 m² 87,27 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Grodkowska, w bardzo wygodnej lokalizacji odrazu obok metra i panoramą na Warszawę. Apartament na zamkniętym osiedlu z ochroną. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

1 095 000 zł58 m² 18 879,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Bielany ul. Kiwerska | po kapitalnym remoncie | bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Bielańskiego | autobusy 250 m | tramwaje 700 m | metro Słodowiec ok 1 km 58 m2 | 3 pokoje + gabinet | loggia ok 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

12 000 zł164 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować apartament/lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 163,50 m2. Znajduje się on na warszawskiej Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 269 000 zł72 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam do sprzedaży wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie 71,6m, rozkładowe w dobrze skomunikowanej części Ursynowa w bliskości lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powsinek,Warszawa

2 250 000 zł91 m² 24 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

For sale Real Estate Agency presents 4-room apartment, 91.05 sq.m., located in the heart of Miasteczko Wilanów. Two-sided, quiet apartment with two independent loggias. The property is located in a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

589 000 zł28 m² 20 975,80 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

kawalerka Warszawa sprzedaż | kawalerka sprzedaż Gocław | kawalerka inwestycyjnie Warszawa | 1 pokój sprzedaż Warszawa | 1 pokój sprzedaż Gocław | Przedstawiamy jasne, 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | Wola | 500 m od ronda onz jasne mieszkanie U zbiegu waliców I grzybowskiej lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy - na warszawskiej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 134 300 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Widne I słoneczne! blisko metra! parking! Jasne, widne, rozkładowe mieszkanie, tuż przy stacji Metra Wilanowska. Przestronny, ustawny salon (23m2), oddzielna, widna kuchnia (10m2), wygodna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją wykończone w wysokim standardzie Zlokalizowany w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abramowskiego

Mokotów,Warszawa

1 160 000 zł44 m² 26 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży przytulne nowe mieszkanie, całkowicie wykończone i umeblowane. Wyposażone jest w sprzęt agd: płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 200 000 zł74 m² 43 537,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowy apartament, położony przy ulicy Hożej w jednej z najpiękniejszych kamienic Warszawy z 1890 roku. Całość zaprojektowana wyjątkowo oryginalnie i wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Białołęka,Warszawa

402 000 zł27 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 1 pokojowe 26,68m2 z balkonem 7m2 na 1 piętrze. Cena 402 052,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł92 m² 19 635,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować apartament z dużą loggią i garażem w świetnej lokalizacji - Mokotów,przy al. Gen. Sikorskiego 13. Doskonała inwestycja pod wynajem - apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Marina Mokotów,Warszawa

635 000 zł48 m² 13 174,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 48 m2, z dwoma oddzielnymi pokojami oraz oddzielną, zamykaną kuchnią. Mieszkanie lokalizowane przy osiedlu Marina Mokotów, wybudowane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

530 000 zł19 m² 27 895 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

.Piękny Muranów! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy piękną kawalerkę w kamienicy z roku 1950 po generalnym remoncie przy ulicy Nowolipki. Usytuowaną na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

938 400 zł28 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania pod wynajem w Centrum Warszawy? Oferujemy państwu idealną nieruchomość pod wynajem w świetnej lokalizacji na ul.Złotej 11. Mieszkanie dzięki dużym oknom i ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament na sprzedaż o pow.54m2 położony na warszawskim Ursynowie.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2012r.W skład mieszkania wchodzi:salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wilanów Wysoki,Warszawa

815 000 zł50 m² 16 332,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe, zadbane, idealne dla rodziny. Lokalizacja na granicy Mokotowa i Wilanowa. IX piętro w budynku XI kondygnacyjnym. Nowe instalacje elektryczne i windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

698 000 zł36 m² 19 282 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowa oferta! Idealne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Al.Jana PAWŁA II/ Anielewicza Śródmieście/ Muranów Duży pokój z balkonem i aneksem kuchennym-pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below, deutsch unter * Bezpośrednia oferta od właściciela * Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oraz oddzielnej jadalni z kuchnią. * blisko metra Rondo Daszyńskiego i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Warszawy o powierzchni 53 m2. Nieruchomość jest położona przy ulicy Jana Pawła II na rogu Grzybowskiej "za żelazną bramą". Zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

689 500 zł60 m² 11 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna gotowe do odbioru nowe mieszkanie 3 pokojowe 58,97m2 z ogrodem 54m2 i tarasem 17m2 cena od 885 265,00 pln ***kredyt 2%*** Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrnych Świerków

Mokotów,Warszawa

2 050 000 zł78 m² 26 282,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji - Osiedlu Nova Królikarnia na Mokotowie. Ten designerski 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 570,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednio przez dewelopera > bez prowizji I bez podatku pcc Podana cena obejmuje wykończenie pod klucz jak na zdjęciach, z możliwością lekkich zmian na życzenie klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy al. Jana Pawła II 20, tuż obok stacji metra Rondo onz. Po generalanym remoncie! Dla pary lub singla. Bez zwierząt. Warunkiem najmu.