dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 370 zł55 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulane mieszkanie w otoczeniu zieleni i blisko metra! Prezentuję Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na Bemowie przy ul. Olbrachta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 654,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m2, na Dolnym Mokotowie przy ulicy Grupy ak Krybar. Zlokalizowane jest na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Cicha, zielona, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

758 000 zł49 m² 15 673,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do poznania wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania o powierzchni 49m2 na ulicy Marymonckiej w Warszawie miejsca, które łączy elegancję z funkcjonalnością, dostępnego od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament na sprzedaż / kompletna nieruchomość Bemowo / Fort III Twierdzy Warszawa / Fort Blizne / Dywizjonu 303 Niebanalne miejsce na mapie Warszawy przy Lazurowej 183 Apartament w zielonym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ciche i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,90 m2, znajdujące się przy ul. Dembowskiego.na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 080 zł86 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *3-pokojowy apartament z dwoma łazienkami; wysoki standard, klimatyzacja i podgrzewane podłogi. *Zamknięte, chronione i monitorowane osiedle Hubertus. *Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji przy Dolinie Służewieckiej. Mieszkanie oddalone 10 minut od Metra Służew. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje Młociny Nowe pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na Młocinach w 6-cio kondygnacyjnym budynku apartamentowym Mieszkanie na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m2 na zamkniętym osiedlu przy ulicy Lazurowej 15. Szukamy pierwszego najemcy. Spacer 3d po mieszkaniu poniżej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

830 479 zł43 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Nowy, nigdy nieużywany apartament, wykończony pod klucz w wysokim standardzie Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

527 000 zł26 m² 20 091,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 050 000 zł45 m² 23 092,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: 2-poziomowy loft na Warszawskiej Woli, w odległości 300m od stacji Metro Księcia Janusza. W okolicy liczne parki i tereny zielone (parki Szymańskiego, sowińskiego, moczydło).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

859 000 zł54 m² 15 761,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5m2, znajdujące się na 3 piętrze. Lokal jest funkcjonalny, dwustronny i dobrze doświetlony. Mieści się na Starym Żoliborzu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

992 000 zł80 m² 12 462 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Niezwykłe mieszkanie do sprzedaży: mieszkanie: - gotowe, puste, do szybkiego przejęcia, - czyste, odświeżane, bardzo zadbane, - z całkowitym wyposażeniem stałym, ruchome do uzgodnienia, kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

720 000 zł59 m² 12 203,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na Białołęce na ulicy Flisaków , dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Nadwiślański

Tarchomin,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia 2 pokojowego mieszkania na Ul.Trakt Nadwiślański około Galleria Północna. Świetna komunikacja z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł19 m² 27 894,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni ok. 19 m , 5 piętro w 6-piętrowej kamienicy z windą z 1950 roku -warszawa, śródmieście, ul. Nowolipki. Kamienica : odnowiona a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

769 000 zł60 m² 12 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyremontowanego mieszkania w super lokalizacji i z własnym ogródkiem? Właśnie je znalazłeś! lokalizacja Marysin Wawerski, wawer. Do pkp Wawer 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nagórskiego

Gocław,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe mieszkanie z ciekawym rozkładem pomieszczeń i pięknym widokiem z okien na Warszawskiej Pradze - Południe (gocław) Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 38,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

1 070 000 zł62 m² 17 313,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje Ci unikalną okazję do nabycia mieszkania, które przestanie być tylko czterema ścianami, a stanie się miejscem, gdzie Twoje marzenia i wspomnienia nabiorą kształtu. Witaj w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

682 000 zł43 m² 15 689 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

960 000 zł50 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealne dla singla lub pary, wygodne ponad 50 metrowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Możliwość wydzielenia 3 pokoju. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 zapewnia wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł100 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie o pow. 100 metrów: 3 pokoje, oddzielna kuchnia z 2 oknami. W pokojach zachowany jest oryginalny parkiet, kuchnia i łazienka wyposażona w nowy sprzęt agd. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na Bielanach w bliskiej odległości metra Wawrzyszew. Lokal ma 52,5 m2, jest usytuowany na 4 piętrze bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł100 m² 99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki, cichy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w Śródmieściu przy ulicy Pięknej. Przestronny i nowocześnie urządzony, stanowi idealną propozycję dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pisarka

Gocławek,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dużą kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni, zlokalizowaną na Gocławiu w pobliżu ch Promenada. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soczi

Mokotów,Warszawa

649 000 zł42 m² 15 379,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,20 m , 2 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, mokotów, ul. Soczi. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

4 100 zł60 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, w nowej części Marina Mokotów, przy ul. Białej Floty. Dodatkowe opłaty: 900 zł czynszu administracyjnego + opłata za energię elektryczną (czyli łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

3 700 zł40 m² 93,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z pięknym widokiem na wieżowce w centrum oddalonego 700 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy Metra Rondo onz. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 2012 roku przy ul. Saskiej (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

694 000 zł45 m² 15 360,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa rembertów Mieszkanie tuż przy granicy z m. Ząbki- nowe z 2023 roku! Funkcjonalne 2 pokoje 45 m2 z Balkonem Jasne przestronne wykończone mieszkanie pod klucz. (bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podchorążych

Dolny Mokotów,Warszawa

12 300 000 zł274 m² 44 890,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament Z unikalnym widokiem na łazienki królewskie budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku - prestiżowej inwestycji Park Lane - obok wejścia do Parku łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:11/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Agencja Westate Wola prezentuje inwestycyjne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Marymoncie Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76m2 zlokalizowane przy ul.Klaudyny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko Ronda Wiatraczna przy ul. Prochowej. Mieszkanie ciche i przestronne. Składa się z 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

763 809 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy dzielnicy Białołęka- nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do najmu dwupokojowy, komfortowy apartament (44,12m2) na terenie nowo wybudowanego kompleksu mieszkaniowego przy ul. Sobieskiego 112 (chełmska x Sobieskiego) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy niezamieszkałe jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Domaniewskiej w nowym apartamentowcu z 2023 roku Mieszkanie: kawalerka Powierzchnia 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

655 000 zł41 m² 16 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż ładne, jasne, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy na warszawskim Żeraniu. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do wprowadzenia, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

50 000 zł274 m² 182,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6