dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

815 000 zł58 m² 14 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Mieszkanie mieści się przy ulicy Szegedyńskiej, w budynku z 1966 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

6 740 zł70 m² 96,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, które będzie idealną odpowiedzią dla poszukujących prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 275 000 zł64 m² 19 981,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Avenue Estate prezentuje przestronne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty wykończenie materialami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

718 282 zł43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. Stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sadyba,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/ru pl Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie - idealny dla wymagających! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 800 zł45 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/rus. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w nowoczesnym osiedlu na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29a. Dostępne do wynajęcia od 01/05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ru/ua pl: ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji - Browary Warszawskie Oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym sercu Warszawy na ulicy Marszałkowskiej w zabytkowej kamiennicy co daje nam wyjątkowy klimat. Mieszkanie w tej okolicy gwarantuje łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

865 000 zł61 m² 14 180,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu mieszkanie 61 m kw przy ulicy Wyszogrodzkiej na Bródnie. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku 15-piętrowym. Z okien rozpościera się piękny widok na na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 250 000 zł58 m² 21 551,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż eleganckie, dwustronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowej Woli przy Jana Kazimierza Apartament usytuowany jest na 6 piętrze o powierzchni 58m2. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

14 000 zł131 m² 106,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ru/ua pl: opis Nieruchomości: przestronny apartament o powierzchni 131 m z gustownie urządzonym salonem z aneksem kuchennym, trzema oddzielnymi sypialniami (dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

579 000 zł46 m² 12 694,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkaniem dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z widną zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Płochocińskiej. Blok z 2019roku. Osiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

890 000 zł72 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Majdańska Metraż: 72 m2 Piętro: 10/10 Rok budowy: 1980 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 890 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie właśnie przeszlo generalny remont, więcej zdjęć - wkrótce. Kameralna, widna kawalerka z aneksem kuchennym i niedużym balkonem , usytuowana na ostatnim piętrze ( nad nim tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 600 zł44 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2 pokoje, wysoki standard, metro, balkon, ul. Giełdowa Elegancki apartamentowiec - ul. Giełdowa 4a Wysoki standard wykończenia Pełne wyposażenie W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

645 000 zł44 m² 14 659,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mokotów - Ksawerów, ul. Bryły - tuż przy galerii Westfield Mokotów! przystanki autobusowe 100 m od budynku, przystanki tramwajowe 800 m od budynku | do stacji metra Wilanowska 800 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naddnieprzańska

Gocławek,Warszawa

549 000 zł43 m² 12 649,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 2-pokojowego mieszkania w kameralnym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym na warszawskim Gocławku. To świetne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

4 800 zł60 m² 79,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie blisko lasu W pełni wyposażone | 3 pokoje | Po remoncie | 2 miejsca postojowe | Blisko lasu ***** rozkład I standard: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

6 900 zł70 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie trzypokojowe 70m2 w nowym apartamentowcu na Mokotowie na ul. Domaniewskiej 24 (róg ul. Modzelewskiego). Pierwszy najem. - umeblowany salon i w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

649 509 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji zrealizowanej przez J.W. Construction - Naturalnie Aluzyjna , mieszczące się przy ul. Aluzyjnej 39. (jako partner J.W. Construction.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, dwupokojowego, rozkładowego oraz funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł25 m² 17 681,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na warszawskiej Pradze-Północ przy ulicy Karola Darwina. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku oddanym do użytku 1963 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Powsinek,Warszawa

6 300 zł75 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesne i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Wilanowie przy ul. Ruczaj. Opis mieszkania Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

670 000 zł41 m² 16 301,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, położonego w doskonałej lokalizacji, tuż przy Metrze Bemowo Ratusz i w pobliżu rozbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 038 000 zł52 m² 19 996,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę 9/04/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Gumińska 1 / Bliska Wola 3 pokoje z aneksem kuchennym i 8-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* tylko u nas * Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z loggią o pow. 55 m2, zlokalizowane na zielonym osiedlu Chomiczówka. Doskonała propozycja dla rodziny oraz dla inwestora. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

969 000 zł54 m² 18 112,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji na Bemowie, przy ulicy Górczewskiej 224. Zobacz Film! Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

734 900 zł52 m² 13 998,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

R e Z E R W A C J A Okazja- 13 900zł/m2 pełna własność w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż duże, funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie na Ursynowie z piwnicą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Praga-Północ,Warszawa

1 069 000 zł69 m² 15 492,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3-pok. w Przedwojennej Kamienicy - Pow. 69 m2 - Wysokie. Przestronne. Do Własnej Adaptacji - Metro wileńska, dworzec pkp, ch Wileńska Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 165,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze na zamkniętym i zielonym osiedlu Oferujemy do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Wilanowie o powierzchni 60 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlachecka

Białołęka,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 35,73m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, doskonale zlokalizowanym przy ulicy Szlacheckiej w Warszawie. Aranżacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,94 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mokotów | Stegny| Park Tower | Pory. Mieszkanie o powierzchni 50,90m2, salon z otwartą kuchnią, duży balkon, sypialnia z garderobą, łazienka z prysznicem. Jedno miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

815 000 zł42 m² 19 239,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mówimy po pl, ua, ru, en Sprzedam Dwupokojowe Mieszkanie na Gocławiu. Lokalizacja: gocław, tuż przy Saskiej Kępie, warszawa Powierzchnia: 42,36 m + balkon 6 m Szczegóły Mieszkania: piętro: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

455 000 zł37 m² 12 198,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na warszawskim Targówku. Lokal jest jednostronny. Kuchnia jest widna. Czynsz mieszkania wynosi 570 pln. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł84 m² 22 150,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eurovilla prezentuje 3.pokojowy, umeblowany apartament z ogródkiem na sprzedaż. Wykończony materiałami wysokiej jakości w Miasteczku Wilanów. English version below lokalizacja Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 428 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis Mamy przyjemność zaprezentować rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie-Centrum, przy ul. Przybylskiego, z widokiem na zieloną okolicę, idealne dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Warszawa, mokotów - Wierzbno, ul. Kolberga 50,2 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica 1,7 m2 | piętro 1 | budynek z 1961r. | balkon ok 4 m2 | stan mieszkania: do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 350 zł24 m² 96,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz przytulnego kącika do wynajęcia na Mokotowie - Metro Wierzbno? Co powiesz na wygodną kawalerkę w niskim budynku zanurzonym w zieleni? ważne: umowa najmu okazjonalnego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij