dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

764 000 zł60 m² 12 733 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne 3 pokojowe, o klasycznym rozkładzie, do wlasnej aranżacji Budynek z 1960r , Rama H Ekspozycja wschód-zachód Miejsce parkingowe za szlabanem płatne 35 pln/miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Okęcie,Warszawa

5 000 zł79 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Rozmawiamy pl/ ua/ eng/ rus Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Solińskiej Warszawie! Zwierzęta są mile widziane Szukasz miejsca, gdzie połączysz komfort, spokój i bliskość zieleni? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

895 230 zł43 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokoje | bohema | metro szwedzka | nowe osiedle | 12 taras + ogródek Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu bohema opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 42,63 m2 m, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 000 zł77 m² 155,84 zł/m²

 

Piętro:3/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

29 093 zł128 m² 228,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji po stronie najemcy / There is no commission fee charged to the tenant eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle - Elektrownia Powiśle Metraż: 127,5 m + 3 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł95 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 95m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy Woli przy ul. Grzybowskiej Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Jelonki,Warszawa

1 050 000 zł63 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 307 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku o pow. 37,5m2 na Bródnie przy ul. Kondratowicza 13 tuż przy Stacji Metro Bródno. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 885 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

To nietuzinkowe 45 m2 mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym osiedlu Park Skandynawia w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe tuż przy ch Promenada. Mieszkanie z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

11 500 zł195 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

English description below 195m2 | 5 sypialni | 2 Łazienki | 2 x garaż | Top floor | 2-poziomowe Rozkład pomieszczeń: poziom 1: - duży otwarty salon z jadalnią oraz tarasem - półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

965 000 zł64 m² 15 196,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 63,44 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 25,06 m2, - dwie sypialnie 13,05 oraz 12,96 m2, - łazienka 4,47 m2, - wc (przerobione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

6 900 zł58 m² 118,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe, 58-metrowe mieszkanie na wynajem na warszawskiej Woli. Zaprojektowane przez architekta, utrzymane w stonowanej palecie kolorów ziemi i wykończone w bardzo wysokim standardzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

3 100 zł48 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! (I speak English) Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęci ładne, ciche dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze od strony cichej ulicy z widokiem na skwer oraz na wysokim parterze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

759 000 zł36 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chmielnej 116/118 - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Lokal o powierzchni 36,3 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł72 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Luksusowe, przestronne mieszkanie 72m2 na ostatnim 3 piętrze. Jasne, sypialnia, salon kuchnia połączona z jadalnią i tarasem widokowym - Warszawa Praga Północ ul. Środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Chłodnej/ bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 6.piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wersalska

Saska Kępa,Warszawa

948 000 zł42 m² 22 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w sercu jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy - na Saskiej Kępie, przy kameralnej ulicy Wersalskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 500 000 zł60 m² 25 071 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2 z otulającym je 22 m2 tarasem Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

9 000 zł90 m² 100,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie Z garderobą Blisko Ronda Daszyńskiego | Duża garderoba | Klimatyzacja | Sprzęt Miele | Meble Kler | 2 miejsca postojowe | Bezpieczne osiedle z patio | Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 490 zł54 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Marina Mokotów to osiedle nowoczesnych apartamentowców w otoczeniu parku i zieleni z rozległą strefą spacerową z oczkami wodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez żadnych zbędnych prowizji.! Agencjom dziękuję za kontakt to oferta nie dla was. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament składa się z: - salonu z wyjściem na taras z pięknym widokiem - oddzielnej widnej kuchni - dwóch sypialni - dwóch łazienek (jedna z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

WE speak: pl, ua, ru, eng. Komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni 50,51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji River House przy ul. Bluszczańskiej. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

535 000 zł45 m² 11 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze | antresola | bez pcc Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 220 000 zł57 m² 21 441,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,85 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 310 000 zł60 m² 21 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,07 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł56 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m , zlokalizowany na 18. piętrze w kompleksie apartamentowo-biurowym Babka Tower, projektu renomowanej pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczny, zupełnie nowy, nowocześnie wykończony, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 5 piętrze, ładnego, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

889 000 zł41 m² 21 447,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Oferuję 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Wyspiańskiego. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Stary Żoliborz Tramwaj 100 metrów Cicha okolica, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaloryczna

Mokotów,Warszawa

1 273 120 zł87 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

590 000 zł41 m² 14 320,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 41,2 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 123 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 700 zł55 m² 121,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 8/10 z windą, w budynku z 1968r. przy ul. Rembielińskiej, targówek Bródno. Idealne dla rodziny, grupy studentów lub przyjaciół. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

11 800 zł87 m² 135,63 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z panoramicznym widokiem na centrum warszawy Nowoczesny apartament | Dwa miejsca parkingowe | Komórka lokatorska | Widok na centrum | Metro | Centrum biznesowe ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

849 999 zł65 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie (służew). Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł65 m² 17 611 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i ciche 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w przy ul. Płosa w Warszawie na 2 piętrze z 5. Lokal idealnie wpasuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

610 000 zł38 m² 15 844,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pruszkowskiej, które od pierwszej chwili daje poczucie wygody- 38,5 m na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarchomin,Warszawa

790 000 zł66 m² 11 951,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dwustronne, jasne mieszkanie 66,10 mkw. - 3 pokoje, osobna kuchnia, balkon z widokiem na panoramę Warszawy. Pomieszczenia łączy duży przedpokój. Mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.