dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 500 zł60 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60 m , w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borzymowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament z miejscem parkingowym, dwa niezależne pokoje z oddzielną kuchnią, w kameralnym apartamentowcu ul. Borzymowska, warszawa Targówek. Wynajmę apartament 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 700 zł34 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma powierzchnię 34 m , co sprawia, że jest to przestrzeń idealna dla singla lub pary. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

7 600 zł56 m² 136,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl/ ua/ eng/ rus Nowe 3-pokojowe mieszkanie | Pierwszy najem | Loggia 10,7 m | Wysoki standard | Wola Do wynajęcia wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

1 790 000 zł86 m² 20 782,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Panorama miasta, przeszklona oranżeria, narożna ekspozycja i wysokiej klasy wykończenie. Wnętrze, które łączy styl i funkcjonalność. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 800 000 zł82 m² 21 863,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Avenue Estate prezentuje urokliwy oraz artystyczny apartament w najlepszej części Sadyby. Nieruchomość z ogrodem 400m2, miejscem parkingowym, piwnicą oraz strychem! atuty - Duży prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

699 000 zł58 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe "artystyczne' na ostatniej kondygnacji z dużymi balkonami! zalety: - nikt nie mieszka dookoła mieszkania, - super widoki, - duży, tarasowy, zabudowany balkon. - parki Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i garderobą o pow. 65 mkw., położone w kamienicy z 1951 roku na Woli, tuż przy Hali Mirowskiej. Okna wychodzą na zielone patio oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

855 000 zł50 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,3 m , położonego na 2. piętrze zadbanego, 6-piętrowego budynku z windą z 1955 roku, wykonanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

780 000 zł45 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wprowadzenie Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane przy ulicy Dyrekcyjnej w dzielnicy Ursus (warszawa). To doskonała propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł42 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Piękne mieszkanie 2-pokojowe 42 m2 z z dużym balkonem, położone w zacisznym miejscu na warszawskim Bemowie. Lokal składa się z kuchni półotwartej na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 890 000 zł112 m² 16 859,90 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

| mieszkanie o charakterze apartamentowym w budynku Pod Orłem , posiadające 2 sypialnie (19 i 17 mkw), salon 38mkw z przejściem do kuchni 13mkw, 2 łazienki (6 i 7,5mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu przy ulicy Kowalczyka 1 na warszawskiej Białołęce nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 014 175 zł98 m² 30 851,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament Z ogródkiem Doskonała lokalizacja | Stan deweloperski | Nowe budownictwo | Zakup inwestycyjny | Ostatnie dostępne apartamenty | Wysoki standard | Widok na park ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 470 000 zł49 m² 29 829,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,28 m w kamienicy. Podstawowe informacje: w samym sercu Warszawy, przy ul. Poznańskiej, pomiędzy Hożą a Wilczą, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, jasne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych na Wilanowie (osiedle: villa Nobile). Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

549 000 zł32 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

967 000 zł54 m² 17 997,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania o powierzchni 53,73 m , usytuowanego w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w okolicy. Nieruchomość łączy funkcjonalność, przestronność i komfort, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 147 199 zł73 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

7 100 zł65 m² 109,23 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Na wynajem eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w samym centrum Warszawy, przy ul. Siedmiogrodzkiej 7. Apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniecka

Ochota,Warszawa

1 990 000 zł114 m² 17 440,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

114,1 m , 4 pokoje + pracownia, balkon, garaż i 2 niezależne wejścia, ciche patio. Przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 114,1 m , położony na 4. piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł91 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne i pełne światła czteropokojowe mieszkanie w prestiżowej części Śródmieścia Południowego. Idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

2 550 zł51 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 mkw, położone na 1. piętrze budynku przy ul. Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na zamkniętym, bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

940 000 zł34 m² 27 631 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Zdziechowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

659 000 zł39 m² 16 871,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam do zakupu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie.Całkowita powierzchnia mieszkania z pomieszczeniami przynależącymi to 39,06 m2. Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 1,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 217 795 zł98 m² 32 734,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji Doskonała lokalizacja | Stan deweloperski | Nowe budownictwo | Zakup inwestycyjny | Ostatnie dostępne apartamenty | Wysoki standard | Widok na park *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł88 m² 22 650,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż usytuowane na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca wybudowanego przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

534 000 zł36 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

920 000 zł42 m² 21 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Wilanów One przy ulicy Sarmackiej 19 w Warszawie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salon z aneksem oraz sypialnia), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Digital Broker prezentuje, mieszkanie 40 m2 wraz z ogródkiem 25 m2 w nowym budynku z 2024 roku przy ul. Kotsisa 29 na Pradze Północ. Atuty tej propozycji: - nowe w pełni umwblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 203 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie z aneksem, 39,4 m + komórka lokatorska, ochota/włochy, aleje Jerozolimskie 196a Funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

790 000 zł42 m² 18 614,50 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Górczewskiej 200C. Na powierzchni 42,44 m2 znajdują się: przestronny słoneczny salon o wymiarach 3,83m x 4,11m z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

681 000 zł37 m² 18 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,02 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (19,94 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł36 m² 25 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze 3-piętrowej, solidnej kamienicy z 1900 roku. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jest 2 - pokojowe mieszkanie, położone tuż przy stacji metra Bródno (około 50m od klatki schodowej do wejścia na stację). Bardzo wygodne dla osób bez samochodu lub wybierających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 600 zł43 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jak nowe I 2 pokoje | klimatyzacja | balkon | garaż | ursus Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Ursus, przy ul. Przy Forcie 12a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 450 zł46 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 856 500 zł145 m² 19 644,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartamenty przy Królikarni przy ul. Wielickiej 38 to propozycja dla osób, które szukają dużej, funkcjonalnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Apartament o powierzchni 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

770 000 zł38 m² 20 115 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

.Piękne Zielone Powiśle! Wyjątkowa lokalizacja ulica Okrąg! Metro Centrum Nauk Kopernik! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 38,28m2. Po remoncie! Usytuowane na 8 piętrze budynku 9-piętrowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Imielin,Warszawa

848 000 zł50 m² 16 919,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50,12 m2, piętro 2/3 z windą w budynku z 2010r., Ursynów Imielin. Gotowe do zamieszkania, meble do uzgodnienia, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij