dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 635 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,60m2 usytuowane na 4 piętrze z 8 w budynku z 1971 roku na Warszawskim Powiślu. Opis mieszkania: - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 900 zł74 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane. Bardzo dobry rozkład. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd wysokiej klasy (pralka, lodówka, zmywarka) połączona z małą jadalnią. Salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzowska

Bielany,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 847 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Odkryj swój azyl na Bielanach - mieszkanie, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu. Zapraszamy do wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 070 000 zł49 m² 21 975,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***kupujący nie płaci prowizji*** en full English version below contact us anytime! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania przy Alei Wyścigowej. Jasne, zadbane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Ochota,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty tel. Dwa pokoje w centrum Warszawy! wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 50tych, przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Lex nieruchomości - tel. Prezentujemy funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,60 m , zlokalizowane w coraz bardziej cenionej dzielnicy Warszawa Praga-Południe, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zarezerwowane. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem w ścisłym centrum biznesowej Woli, ul. Łucka 16a. Idealne dla osób chcących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł183 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Idealna propozycja w stanie deweloperskim dla osób szukających perełek architektonicznych i lubiących samodzielnie projektować wnętrza na osiedlu już zasiedlonym, z ogrodem zen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł109 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prestiżowo położony cichy apartament 96 m2, z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z dwoma sypialniami i z dwoma łazienkami. Garderoba z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa - Mokotów ul.Katalońska 7 - autobusy: 450m - tramwaje: 650 m - dojazd do metra służew 7 min komunikacją ( 2,2 km ) - Sadyba Best Mall 1,7 km, Biedronka 900 m - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

639 000 zł53 m² 11 966,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 53,4 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon 6,1 m2 > bardzo duże miejsce parkingowe w garażu z komórką lokatorską (płatne dodatkowo 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł95 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, dwustronny apartament w prestiżowej inwestycji Melody House przy ul. Puławskiej. Komfortowe 95 m z widokiem na zielone patio oraz niezakłóconym widokiem na Park im. inż. P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

915 000 zł40 m² 23 018,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne, jasne dwupokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenia wnętrza. Inwestycja Studio Mokotów Dom Development niedaleko Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wokalna

Ursynów,Warszawa

785 000 zł62 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam gorąco! Wyłącznie w naszym biurze! Bardzo ładne mieszkanie 62 m2, 3-pokojowe, pokoje rozkładowe ok.18, 11 i 10m2, widna kuchnia, łazienka i WC osobno, przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** Mam przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie na Marinie Mokotów. Wygodne, 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 650 zł49 m² 74,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Nowy, pachnący i nieużywany apartament składający się z 2 oddzielnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienka (pralka, prysznic) oraz ogródka - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

602 000 zł38 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - na Targówku przy ul. św. Wincentego. W budynku winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 270 zł53 m² 61,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 920 000 zł128 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, bardzo przestronne mieszkanie w samym sercum Warszawy. Nieruchomość Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze szesnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł37 m² 16 954,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 37,1 m , zlokalizowane na 6 piętrze na Muranowie na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Jana Pawła II 66. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - jasna i ustawna kawalerka 36 m | Bemowo, warszawa Idealna dla singla, pary lub jako pewna inwestycja Przedmiotem oferty jest przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie o pow. 33 m2 w zadbanej kamienicy z 1938 roku, przy ul. Siennej 89. Dostępne od zaraz. Blisko Pałacu Kultury, dworca Centralnego, złotych Tarasów, warsaw spire/placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

1 500 000 zł76 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku z windą, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w Warszawie, dzielnica Mokotów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

9 800 zł115 m² 85,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny penthouse z tarasem, zlokalizowany w zaciszu zielonej Mariny Mokotów. 4 pokoje | ogród zimowy | spokojne osiedle nieruchomość Prezentowana nieruchomość to penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

1 550 000 zł95 m² 16 262,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe przestronne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Kowalczyka 7 o powierzchni 95.31 m usytuowane na rogu budynku. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnej inwestycji Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Piękna kawalerska na Bemowie, obecnie wynajmowana. Winda plus komórka 2m2. Parking ogólny pod budynkiem. 5 min do stacji metra. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

852 000 zł44 m² 19 363,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sielce,Warszawa

7 000 zł78 m² 89,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eklektyczne 3-pokojowe mieszkanie Z dwoma łazienkami Dla pierwszego najemcy | Unikatowy design | Szlachetne materiały | Sztuka i antyki | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krakowiaków

Ochota,Warszawa

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

825 000 zł57 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł84 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy lokal na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - przy Placu Konstytucji, na rogu ulic Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

654 720 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie w Ursusie tanio *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Ursus. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

7 500 zł52 m² 144,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie przy rondzie daszyńskiego Wysoki standard | Taras 12 m | Klimatyzacja | Parter | Garaż podziemny Do wynajęcia nowoczesny, wyjątkowo czysty i nowo wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelberga

Młynów,Warszawa

599 000 zł30 m² 20 305,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ul.Wawelberga 8 To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Na 29,5m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w bloku z 2001 roku., na warszawskim Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Blok jest ogrodzony oraz chroniony. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

495 000 zł41 m² 12 147 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie przy ul Flisaków na osiedlu Regaty w Warszawie w dzielnicy Białołęka (część osiedla Kobiałka) Powierzchnia: 40,75 m2, drugie piętro w trzy piętrowym budynku.