dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 52 m2 na ul. Aluzyjnej, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z placem zabaw dla dzieci - ochrona, monitoring. Na terenie osiedla duży sklep spożywczy (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

328 000 zł47 m² 6 908,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis - nowe mieszkanie, w stanie deweloperskim, na "osiedlu Tęczowym" (deweloper dolcan); - dzielnica Włochy w rejonie ulic Gryczanej, szczęsnej i Techników, blisko ul. Popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 000 zł88 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piętra w samodzielnym budynku mieszkalno-handlowym. Doskonała lokalizacja, 50m od przystanków, vis a vis restauracja mcdonalds (otwarcie wiosną), sk;lep, kaufland, biedronka, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio luksusowe mieszkanie na Odolańskiej. Wysoki standard! Opis: nieruchomość położona jest na Mokotowie. W sąsiedztwie budynku znajduje się stacja metra Racławicka (- ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

1 900 zł50 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zadbane, przestronne, nigdy przedtem niewynajmowane. W kuchni prawie nowy sprzęt agd (pralka, lodówka, kuchenka z piecykiem gazowym). Ogólny standard mieszkania: bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mam urocze, przytulne mieszkanko w cichej i spokojnej części Białołęki o powierzchni 35m2 , dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią. Piętro drugie, na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

233 000 zł27 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pięknie urządzona kawalerka o powierzchni 27m2. Bardzo słoneczna,ustawna i przestronna. 1/4p Półtora roku temu przeprowadzony był gruntowny remont: wymieniona elektryka, hydraulika, nowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne, ciche dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Usytuowane na osiedlu strzeżonym, ogrodzonym. W pokoju na podłodze panele, przedpokój gres, kuchnia gres. Widna oddzielna kuchnia, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkania na rynku pierwotnym kuszą, ale czy masz świadomość, że aby się do niego wprowadzić musisz dodać do jego ceny minimum 1000 zł za m2, a jeżeli myślisz o parkiecie, drewnianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jara

Wilanów,Warszawa

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 53 m2 z dużym tarasem i ogródkiem 60 m2. Dużo przestrzeni , wysokie okna.Kuchnia otwarta na salon, w pełni wyposażona. Sypialnia z dużą szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muranów

Muranów,Warszawa

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio od właściciela. Kamienica znajduje się na terenach historycznych - dawne obszary Getta. Mieszkanie w kamienicy z lat 60-tych, dwustronne, po kapitalnym remoncie, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersena

Wawrzyszew,Warszawa

600 000 zł82 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

sprzedam (lub wynajme) śliczne mieszkanie 3 pokoje z kuchnią+garderoba+jadalnia lub (pokoik komputerowy),wc,łazienka,piwnica,parking -wysoki parter prawie jak pierwsze pietro z duzym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu strzeżonym. 2 pokojowe, salon z otwartą kuchnią, w sypialni jedno duże łóżko. Duża i wygodna łazienka z wanną narożną i oddzielnie kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowe umeblowane wyposażone w nowy sprzęt agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

726 000 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w Śródmieściu. Niski blok z odnowioną elewacją usytuowany w niedalekim sąsiedztwie Kina Femina, sądów i Pl.Bankowego. Wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetnie zlokalizowany Apartament z przepięknym widokiem na centrum Warszawy Nowo urządzony (całkowicie wyposazony i umeblowany) apartament znajdujacy się w jednym z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwópokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie 3 minuty do stacji metra Pola Mokotowskie. Mieszkanie dwóstronne, rozkładowe dwa oddzielne pokoje i widna kuchnia. Okna jednego pokoju wychodzą na al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme bez pośredników! ścisłe centrum - blisko sgh I uw. Komfortowe! Przestronne mieszkanie w kamienicy, położone w najściślejszym centrum Warszawy, pomiędzy Placem Konstytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krawiecka

Wawer,Warszawa

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulny,umeblowany pokój , 15 m2,kuchnia,łazienka.internet.bez kaucji,opłaty w cenie dla niepalącego.miejsce parkingowe.dobry dojazd do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, dwa miejsca parkingowe na podwórko, garaż. Wyposażone. Przyjazne dla zwierząt, do dyspozycji podwórko, zamykana furtka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

150 zł46 m² 3,26 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia Apartament na doby z przepieknym widokiem na centrum Warszawy Serdecznie zapraszam do wynajęcia 4-5-osobowego apartamentu na zielonym Żoliborzu przy ulicy Gwiazdzistej - Kępa Potocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

120 zł46 m² 2,61 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetnie Zlokalizowany Apartament Z Pieknym Widokiem Na Centrum Na doby Świetnie zlokalizowany Apartament z przepięknym widokiem na centrum Warszawy zobacz Nowo urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

4 499 zł131 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowe , dwupoziomowe, w pełni umeblowane ze sprzętami agd rtv mieszkanie na warszawskim ursynowie. Do mieszkania przynależy własny indywidualny garaż oraz miejsce parkingowe, osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

899 000 zł131 m² 6 862,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Enklawa ciszy I zieleni W centrum bielan. Pojedyńczy, niewielki budynek na dużym zamknietym terenie Z własnym skwerem I parkingiem. Z dwóch stron otoczony zabudowa willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! Bardzo ładne, 3-pokojowe 50-metrowe mieszkanie do wynajęcia, przy ul. Książkowej (przy pętli autobusowej Nowodwory). Pełna infrastruktura (sklepy, urząd pocztowy, gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świętokrzyska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 399 zł27 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

50m do stacji metra. Róg Świętokrzyskiej z Marszałkowską, wjazd dla mieszkańców od strony kościoła Wszystkich Świętych. Parking zamykany, bezpieczny. Domofon + kod + chip. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dzielnica: praga Południe / Gocław Ulica: bora Komorowskiego / Meissnera Własność: spółdzielcze własnościowe z kw Rok: 2006 Piętro: 3/8 Winda: 2 Metraż: 54m2 Wysokość: 2,60m Ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

580 000 zł85 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio Rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe, łazienka z oknem, dodatkowe wc, szafy wnękowe, ciche, spokojna okolica, bardzo dogodna komunkacja, okna wschód południe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

1 030 000 zł97 m² 10 618,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na osiedlu Piaski. Budynek oddany w 2008. Teren ogrodzony, strzeżony, monitorowany z dużą ilościa naziemnych miejsc parkingowych. Na terenie zadbane, zielone patia oraz bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio 4 pokoje 64m2 na Stegnach, ul. Warneńska. Jeden z czterech pokoi - otwarty na kuchnię i hall (wyburzona ściana). Remont mieszkania miał miejsce w 2007 r. Okna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Sadyba,Warszawa

1 390 zł32 m² 43,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy zbiegu ulic Sobieskiego i Bonifacego. 32 m2 przytulne, ciche, w pełni umeblowane. Dodatkowym atutem jest duża, osobna kuchnia oraz szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio! Mieszkanie o powierzchni 54m2 widna i oddzielna kuchnia + 2 pokoje (duży salon i przytulna sypialnia), łazienka, przestronny przedpokój oraz duży balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okęcie

Okęcie,Warszawa

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne mieszkanie w domku parterowym, 2 pokoje z aneksem kuchennym, blisko pętli tramwajowej i autobusowej, miejsce na samochód na podwórku, mieszkanie wyposażone, ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

219 000 zł32 m² 6 738,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio! Łazienka po generalnym remoncie, pokój do odświeżenia. Mieszkanie na Wyspowej (targówek, zacisze), 3 piętro na poddaszu. Jego przewagą w stosunku do kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

232 060 zł41 m² 5 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie! Umowa zawierana z developerem - kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie spełnia warunki kredytu rodzina/singiel na Swoim. Nowe, strzeżone osiedle na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jantarowy Szlak

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł104 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Willa w bloku. Widok na pół Warszawy. Wokół wszystko dla normalnego życia. Dojazd wszędzie bez większych korków. Parkowanie wygodne pod blokiem. Można za pół ceny wykupić miejsca postojowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

1 400 zł57 m² 24,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy samodzielne, umeblowane pokoje, jasne, przestronne. Kuchnia z oknem, łazienka z wc, duży przedpokój z przestronną szafą. Mogę wynająć rodzinie, lub każdy pokój osobno. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

650 000 zł105 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane,czteropokojowe.Mieszkanie jest dwupoziomowe z możliwością przebudowy pokoi. Na dole(60 m2) znajduje się obszerny 50 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 42m2 na 2 piętrze. Rozkładowe, 2 pokojowe, spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie jest po remoncie (wymienione wszystkie media miejskie a także instalacja m.in. Wlz). Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio! Mieszkanie 53m2 Garderoba, łazienka połączona z toaletą, kuchnia, 2 pokoje i balkon. Może w nim zamieszkać od 2 do 5 osób. Po generalnym remoncie, istnieje możliwość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij