dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

660 000 zł85 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie ciche, ciepłe i wygodne, położone w zamkniętym, kameralnym osiedlu z ochroną,doskonała lokalizacja, blisko metro. 5 pokoi; salon 22 mkw , cztery sypialnie ; dwie duże (po 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

349 000 zł56 m² 6 176,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zadbane,ciche,ustawne i przytulne. Okna wychodzą na północny-zachód (kuchnia i sypialnia) i południowy-wschód(salon) W kuchni zabudowa kuchenna, sprzęt agd, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę przytulne, klimatyczne mieszkanie. Układ mieszkania jest funkcjonalny. Każdy centymetr powierzchni można zagospodarować w zależności od potrzeb. Nie wszystkie kawalerki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w doskonale skomunikowanej części miasta, w obszarze historycznej Pragi. Z racji układu i lokalizacji idealne dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł50 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, jasne, duży pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pok. w centrum Tarchomina (ul. Myśliborska 98e). Urządzone nowocześnie (pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik) z miejscem garażowym i tarasem 25m. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Ksawerów,Warszawa

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche, ładnie wykończone w dobrym standardzie, umeblowane z podstawowym sprzętem agd składające się z 2 pokoi, łazienki i oddzielnej kuchni w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ciche mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej w okolicy Placu Sarynkiewicza i Placu Zawiszy. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja. Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żywiczna

Białołęka,Warszawa

11 000 zł350 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:nie

Opis dodatkowy: do wynajęcia 1/2 bliżniaka na dziłce ogrodzonej płotem z kątowników stalowych wys 2m. Brama z siłownikiem elektrycznym. Parking wewnątrz ogrodzenia (dla 15 samochodów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

47 m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciche, ciepłe, przytulne. Piętro 11, okna na północ i południe, dwie szafy wnękowe, na podłodze panele/wykładzina/terakota. Pokoje: 20m, 12m, kuchnia: 7m, łazienka: 4m, przedpokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

380 000 zł47 m² 8 137,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w dobrym miejscu, rozkładowe, ciepłe (ocieplane w 2010), rury plastikowe, środkowe, panele w pokojach, terakota w kuchni i przedpokoju, gładź na ściangach, łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł147 m² 27,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

narożne salon 36m2 weranda8,8m2 idealne na biuro/kancelaria prawna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł147 m² 8 174,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

narożne salon 36m2 weranda 8,8m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemirowska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio, mieszkanie 4-pokojowe Warszawa sadyba/wilanów, wydzielona własność z kw, 9. piętro w 10-piętrowym budynku (2 windy), piękne widoki z okien pokój dzienny 16 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bezpośrednio Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Jasne, przytulne i bardzo ustawne. Drzwi wejściowe stalowe, z blokadami, antywłamaniowe. Nowe plastikowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania dwupokojowe, przytulne mieszkanie na Sadybie przy ul. Neseberskiej. Lokum jest bardzo ciche, oddzielone blokami od ulicy Sikorskiego i Sobieskiego. Z okien rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poetów

Winnica,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 38 m2, umeblowane, pełne agd. Duży taras 10m2. Wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Spokojne, strzeżone osiedle. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

188 000 zł30 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam kawalerkę 30m2 na osiedlu Lewandów na warszawskiej Białołęce, w cichej i spokojnej okolicy, moja cena to 188000 zależy mi na czasie. Polecam nr telefonu:   Krzysztof

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

454 000 zł56 m² 8 107,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Spokojna zielona okolica.Ustawne 3-pokoje,po remoncie,gładzie,podłoga dębowa(ewentualnie do cykl.)wymieniona cała elektryka,wymienione okna,wymienione drzwi w pokojach oraz wejściowe.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciicha elegancka okolica z jeziorkiem kamionkowskim. Mieszkanie wyremontowane,przytulne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane-2 łóżka. bardzo dobry punk komunikacyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł36 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mokotowska przy Pl. 3 krzyży, tuż obok Trakt Królewski, gmach Giełdy, luksusowe hotele, popularne restauracje, puby, sejm rp, urzędy państwowe, słowem- samo serce Warszawy. Mieszkanie urocze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne,ciche mieszkanie warte obejrzenia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie do sprzedaży przy ul. Lazurowej. Mieszkanie na zasadzie partycypacji w Towarzystwie Budownictwa Społecznego. Cena 150 000 (do negocjacji) obejmuje tzw. odstępne. Do tego kupujący wpłaca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

460 000 zł72 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Uwaga! super cena - okazja! Ciche, wyjątkowo piękne bardzo zadbane , jasne i przestronne mieszkanie na 14 piętrze wieżowca z urzekającym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

2 100 zł200 m² 10,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pięknym osiedlu Lewandów Leśny, o zabudowie w stylu śródziemnomorskim. Lokal jest gustownie urządzony i kompletnie umeblowany, o wysokim standardzie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garibaldiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, piękne mieszkanie, o podwyższonym standardzie, w pełni umeblowane, wyposażone, przy cichej ulicy, całodobowa ochrona, doskonały węzeł komunikacyjny, 10 min. tramwajem do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Powisle-ul. Fabryczna. Wynajme kawalerke typu studio 33m2, parter (żaluzje antywłamaniowe). Kuchnia wyposażona w szafki, piekarnik, płyte elektryczną, lodówke oraz pralkę. Pokój do urządzenia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Ursus

Ursus,Warszawa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle Skorosze na granicy Włoch i Ursusa ciche, ogrodzone i chroniona blok 24h, monitoring, miejsce parkingowe na zewnątrz. Mieszkanie w pełni umeblowane, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Wesoła,Warszawa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia urocze mieszkanie na cichym osiedlu z możliwością wejściem do lasu od strony osiedla. Mieszkanie parterowe 50m2, 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka. Dodatkowo miejsce parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Osiedle leży na granicy Warszawy, a jednak już w 25 minut można swobodnie przemieścić się samochodem do centrum (ok. 15 km). Łatwo dojechać do popularnych miejsc wypoczynkowych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

340 000 zł48 m² 7 127,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Miszkanie jest sloneczne, pokoje ustawne, rozmieszczenie praktyczne, w poblizu: punkt pomocy medycznej, apteka, sklep, magiel, gospodarstwo domowe, pasmanteria, papierniczy, szkola, przedszkole. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 31 m2 pokój z widną kuchnią, stan bardzo dobry, umeblowane, lodówka, kuchenka mikrofalowa. Możliwość podłączenia internetu, linii telefonicznej. Bardzo cicha okolica, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

super okazyjna kawalerka Bez agencji telefon bezpośrednio do właścicielki   Komfortowa kawalerka dla singla lub pary na luksusowym strzeżonym osiedlu na Tarchominie, ul. Mehoffera Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł19 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam spółdzielcze-własnościowe z kw, o pow. 18,63m2. Kawalerka znajduje się na szóstym piętrze, w budynku przy ul. Zwycięzców (blisko ul. Francuskiej) na Saskej Kępie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

725 000 zł92 m² 7 880,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Pilnie sprzedam (najchętniej bezpośrednio) czteropokojowy, apartament o powierzchni 92m2, o wysokim standardzie wykończenia, klimatyzowany. Apartament mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 757 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe 50,2m2 na terenie ogrodzonego osiedla Nornic Star. Osiedle jest z roku 2003, o wysokim standardzie, strzeżone z całodobową ochroną i monitoringiem, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł148 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o wysokim standardzie, znajduje się na kameralnym osiedlu, zbudowanym w 2004 roku, usytuowane na granicy Żoliborza i Bemowa. Na osiedlu znajduje się sześć 5-rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

700 zł25 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój za 700pln razem z opłatami. Szukam 1 osoby lub pary. Jestem studentem. tel.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34m2 na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowym budynku. Kuchnia w aneksie otwarta na pokój, w zabudowie. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu pod wynajem ładne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie o ustawnym rozkładzie pomieszczeń zlokalizowane na parterze trójpiętrowego budynku wielomieszkalnego z 1999 roku.