dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zielona

Zielona,Warszawa

177 900 zł32 m² 5 559,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kontakt tel.   mail:   Nowe mieszkanie umowa zawierana bezpośrednio z developerem, pierwsza wpłata tylko 5%. Spełnia kryteria programu Rodzina na swoim / Singiel na swoim!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście Południowe,Warszawa

580 000 zł51 m² 11 467 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie idealne pod wynajem lub działalność (kancelaria, gabinet lekarski) pilnie sprzedam bezpośrednio mieszkanie w idealnej lokalizacji ścisłe Centrum, warszawa ul.Śniadeckich 1/15. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Borowego na 5 piętrze w budynku z 2004r. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł73 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie umeblowane mieszkanie o pow. 73m2w apartamentowcu z dużą windą z dwiema łazienkami i kuchnią z oknem wychodzącym na taras. W pełni umeblowane.Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bezpośrednio, tel.   , cena 1500 w tym jest wliczony czynsz. Opłata za energie elektryczną zgodnie z użyciem. W pobliżu petra autobusowa w odległ.ok 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na Ursynowie. Mieszkanie usytuowane w okolicy metra Stokłosy ( 500 m), blisko 7 przedszkoli w tym 2 państwowe ( do 500 m), szkoła podstawowa 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

329 866 zł46 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Cena do negocjacji,sprzedaz bezposrednia,Mieszkanie z miejscem parkingowym obok bloku na zamknietym parkingu strzezonym .Czynsz z parkingiem 400 zlotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

9 000 zł130 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Wola ul. Banderii 4 (5 min. od Klifu, arkadii i Wola Park ) Nowoczesny całkowicie przeszklony budynek z niepowtarzalnym apartamentem dwupoziomowym na 8 i 9 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

409 500 zł63 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie po remoncie, ładne, ciche, rozkładowe, idealna komunikacja. Kuchnia zabudowana, agd firmy Smeg i Faber, zmywarka, lodówka, stolik z hokerami. Łazienka z prysznicem (głęboki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł138 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

weranda 8,8m2 narożna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Stare Miasto,Warszawa

2 000 zł42 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, 4 piętro, winda, odnowiona elegancka klatka schodowa, mieszkanie po remoncie, piękny widok z okna, umeblowane W całości. W razie dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Warszawa,mazowieckie

1 699 zł52 m² 32,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie od zaraz -bezpośrednio! pow.52m2, 2 pokoje + kuchnia + 2x łazienka Adres: ul. Kaukaska 5 mieszkanie ciche i rozkładowe, bezpłatny parking cena 1699 pln/mc + opłaty licznikowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie na parterze na kameralnym osiedlu Tęczowy Park w Ursusie o pow.74,2m2. Teren osiedla zamknięty, strzeżony, monitorowany 24h/dobę, z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę nowe mieszkanie 56m2 na woli ul. Jana Kazimierza 30. Mieszaknie jest 2 pokojowe, widna wyposażona kuchnia. W łazience pralka. Duży balkon. Jestem otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament w osiedlu zamkniętym, strzeżonym, ochrona, patio z oczkami wodnymi, alejkami i małym placem dla dzieci. Tarasy widokowe (3 strony świata wsch, pn, pd-zach.). Widok na Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

520 000 zł59 m² 8 798,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie na warszawskiej Woli przy ulicy Płockiej. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 59,1 m2 elegancko wykończone: dwa pokoje (21m2 i 13,6 m2), łazienka (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Tarchomin,Warszawa

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Budynek z 1986r., ocieplony, nowa elewacja, wymieniona okna i drzwi na klatkach schodowych. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pajdaka

Tarchomin,Warszawa

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 65m,trzypokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

1 350 zł64 m² 21,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę - bezpośrednio! Osiedle położone na spokojnym, zielonym Tarchominie, w bliskim sąsiedztwie wału wiślanego. Dobra komunikacja z centrum. Niedługo oddany będzie Most Północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka w sercu Saskiej Kepy, doskonala dla wymagajacej singelki lub kochajacej sie pary. Dobrze polaczona komunikacyjnie z Centrum. Dostepna do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

2 100 zł62 m² 33,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł32 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam słoneczne mieszkanie typu studio + miejsce postojowe (28000zł) z roku 2002. Z okien mieszkania panorama Lasu Kabackiego. W pobliżu metro Kabaty i przystanki atobusowe, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

238 980 zł40 m² 5 935,92 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie! Umowa zawierana z developerem - kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie spełnia warunki kredytu rodzina/singiel na Swoim. Nowe, strzeżone osiedle na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prywatne ogłoszenie komfortowe nowe osiedle nadwiślańskie przy kanale żerańskim ( wyjście nad wodę bezposrednio Z osiedla) bardzo dogodna lokalizacja (przy modlińskiej, przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 60m2 przy ul.Wrzeciono na Bielanach Blok z 2003r. II pietro, winda, monitoring, ochrona, wewnętrzny parking, domofon, ogrodzone. Bardzo dobra komunikacja ok. 450m do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyspowa

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

230 000 zł32 m² 7 120,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie gotowe do zamieszkania.Teren strzeżony.Okolica bardzo cicha.Możliwośc wydzielenia sypialni(dwa okna).Można oddzielic aneks kuchenny.Czynsz około 300,-zł m-c+media.Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe nieumeblowane ,przerobione z 3-pok. kuchnia widna, umeblowana, pralka, szafy w ścianach, loggia, widok na jezioro i łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, bardzo ciepłe mieszkanie po remoncie w zielonej okolicy Żoliborza. 20 minut rowerem do Centrum (7,5 km). W pełni umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, kuchnia gazowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w wysokim standardzie w pełni umeblowane. Więcej informacji podczas rozmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzewska

Międzylesie,Warszawa

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w okolicy czd- osiedle w otoczeniu lasu. Pokój z aneksem kuchennym 24m2- kuchnia w zabudowie (kuchnia elektryczna, zmywarka, okap), lodówka. Sypialnia 9m2. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz, bardzo funkcjonalne z oryginalnymi rozwiązaniami użytkowymi. 10 min. od stacji metro Natolin. Przeznaczone dla 1-2 osób. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

290 000 zł44 m² 6 516,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,5m2 na osiedlu przy ul. Aluzyjnej w Warszawa-Białołęka. Osiedle jest zamknięte, z całodobowa ochrona, z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Agencjom , Pośrednikom ,agentom dziękuje! Nie jstem zainteresowany współpracą! Mieszkanie po generalnym remoncie który był przeprowadzany rok temu połolżone w bliskim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania Żyrafa

Piaski,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piaski na Bielanach. Ogrodzone , strzeżone osiedle. Wyposażone i umeblowane dla 1-2 osób .Kuchnia umeblowana z lodówką, kuchenką. Duża łazienka z kabiną, umywalką, wc, pralką. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł79 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja! Dogodne położenie przy Trakcie Królewskim w sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego, hotelu Bristol, uniwersytetu Warszawskiego. Apartament idealny zarówno na cele mieszkalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

409 995 zł60 m² 6 788 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo dobra infrastruktura : poczta, apteka, przedszkola, szkoła, kilka sklepów spożywczych, warzywniak, kioski prasowe punkty gastronomiczne, pralnia, kwiaciarnia, fotograf, około 10 banków , sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Ujazdów,Warszawa

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 z widną kuchnią oraz łazienką z wanną. Mieszkanie posiada piwnicę oraz balkon z widokiem na teren zielony. Pokoje zorientowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia właścicielki. Mieszkanie 3- pokojowe, o pow. 98,7 m2, w budynku z cegły z 1997 r., V piętro w 5-piętrowym, winda. Ponadstandardowy, niekonwencjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

475 000 zł64 m² 7 445,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bezpośrednio, mieszkanie 3 pokojowe, na drugim piętrze z otwartą kuchnią na salon. Meble kuchenne z drewnianymi frontami, osprzęt agd Siemens okap 90, kuchnia 5 palnikowa z palnikiem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

800 zł17 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

800zł plus media Zaliczka w kwocie jedno wartości miesięcznej. kontakt: