dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 124 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Targówku (ul. Głębocka ) od zaraz. 3 pokoje umeblowane, z widną kuchnią, łazienką i balkonem. Garaż. Bardzo dobry stan, winda w budynku. Osiedle chronione, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 58 m2, przy stacji metra Stokłosy (al. Ken 97). Na 3 piętrze, w bloku z 2000 r. bez windy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Salon ma 24 m2 i w nim znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokoje (52 m), oddzielna kuchnia z pełnym agd, w łazience szafka pod umywalką i szafka narożna wisząca,w przedpokoju szafa ubraniowa oraz szafka na obuwie,w sypialni szafa ubraniowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, nowa zabudowa kuchni, i łazienki w przedpokoju zabudowane szafy, wymienione okna na nowe-drewniane z wywietrznikami. Świetny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

945 000 zł64 m² 14 881,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 63,44 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 25,06 m2, - dwie sypialnie 13,05 oraz 12,96 m2, - łazienka 4,47 m2, - wc (przerobione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,83 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Warszawie. Przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 199 444 zł50 m² 23 941 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Specyfikacja mieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m , zlokalizowane przy ul. Wiktorskiej na Starym Mokotowie w Warszawie - zapraszam! Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu ciche, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90 m2 położone na Starym Mokotowie przy ul. Bałuckiego, blisko metra Racławicka. Budynek Budynek oddany do użytku w 1994 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

447 000 zł32 m² 14 163,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 31,56 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z wc, - korytarz. Dodatkowym atutem lokalu jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 379,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,39 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka, - toaleta, - przedpokój. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Dolny Mokotów,Warszawa

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Dzikich Jabłoni o pow. 90 m2 z balkonem, garażem podziemnym i klimatyzacją, idealne dla rodziny 2+2. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

829 000 zł59 m² 14 098,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje na sprzedaż Warszawa | 3 pokoje na sprzedaż Ursus | 3 pokoje do wejścia Warszawa | 3 pokoje w nowym budownictwie Warszawa Przedstawiamy jasne, rozkładowe, gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mandarynki

Ursynów,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 202 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lubisz miejski rytm, ale cenisz też zieleń i spokój? To mieszkanie przy ul. Mandarynki 12 spełni oczekiwania singla, pary lub młodej rodziny 2+1, która chce żyć w otoczeniu ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

599 999 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście Północne). To doskonała propozycja dla singla, pary lub inwestora. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

526 000 zł44 m² 11 981,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 43,9 m - Warszawa, nowodwory, ul. Odkryta 44 Lokal składa się z: salonu (14,2 m ) z wyjściem na balkon, sypialni (9,5 m ), kuchni (5,9 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 488 000 zł75 m² 19 840 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentowane mieszkanie mieści się na Marinie - prestiżowym osiedlu z dobrym połączeniem zarówno z centrum miasta, jak i lotniskiem. Osiedle jest ciche i ogrodzone, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł66 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla zwierzolubów! Przedmiotem wynajmu jest bardzo przestronne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z 10-metrową loggią usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy Alei Wilanowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

899 000 zł56 m² 16 134,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- prowizja 0% od kupującego - / - 0% commission from the buyer - [for english, scroll down] Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 433,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z potencjałem, do remontu, 2 pokoje. Powierzchnia mieszkania 37,8 m . plus piwnica 1,89 m . Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, jasna przestrzeń. Blisko terenów zielonych Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liwiecka

Grochów,Warszawa

520 000 zł29 m² 17 869,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

[for english, scroll down] Przedstawiam Państwu niezwykle interesującą ofertę sprzedaży położonej na wysokim parterze kawalerki o powierzchni 29,10 m2 z otulonym zielenią, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grochów,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 853,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

[for english, scroll down] Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe o ogromnym potencjale aranżacyjnym (m.in. z możliwością wydzielenia 3. pokoju),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

911 000 zł70 m² 12 999,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| polecamy do sprzedaży zupełnie nowe mieszkanie na Tarchominie, tuż przy Galerii Północnej. Budynek i mieszkanie oddane do użytkowania. Stan prawny uregulowany w księdze wieczystej. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

772 013 zł43 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 162,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,8 m2, z balkonem , usytuowane na 3 piętrze w 13-piętrowym bloku przy ul. Inflanckiej w Śródmieściu. Mieszkanie do remontu. Okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 303,70 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

> > zarezerwowane do 26 lipca 2024 R. < < - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

772 013 zł43 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 022 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie nowoczesne dwupokojowe , czyste w pełni wyposażone na spokojnym cichym osiedlu przy ul. Aluzyjnej. Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Białołęka która słynie z bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

790 000 zł52 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Bez prowizji od Strony Kupującej. Warszawa, bemowo, górce, ul. Kazubów Do stacji Metra M2 Bemowo 6 minut piechotą (550 m) 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 19 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68.06m2, klimatyzowane, blisko metra Słodowiec na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania. Adres ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

525 000 zł26 m² 20 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bemowo ul. Szeligowska 24 | 300 m do budowanej stacji metra Chrzanów (oddanie w 2026 roku) 26m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym | parter | ogródek 10,5 m2 cesja umowy deweloperskiej oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

843 340 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal, znajdujący się na warszawskim Bródnie-Podgrodzie. Na nieruchomość o powierzchni ponad 59,60 metra przypadają 3 pokoje, w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 508,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 44,8 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku przy ulicy Komorskiej na Pradze Południe. Na powierzchnię składają się: pokój dzienny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Górny Mokotów,Warszawa

679 900 zł38 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Archiwalne = Starym Górnym Mokotowie ? W niskim domu, mieszkanie eleganckie z balkonem! i oknami na zieleń Naprawdę świetna i wyjątkowa oferta! Również jako #inwestycja! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Górce,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe, nowoczesne mieszkanie na Bemowie, przy ul. Zaborowskiej 3. Mieszkanie znajduje się na 6 tym piętrze, 6-cio piętrowego budynku z 2010 roku na Bemowie, osiedle-Górce. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

838 000 zł66 m² 12 620 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! cena nie podlega negocjcji. Metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

838 000 zł66 m² 12 620 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - gotowiec inwestycyjny!. Idealny stan mieszaknia - materiały wysokiej jakości. Lux stopa zwrotu!. Nigdy nie stało puste, od momentu wynajmu na pokoje!. Mieszkanie cały czas skutecznie pracuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

750 000 zł44 m² 17 045 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie o powierzchni 44,28 m2 z dużym tarasem 15m2. Blok oddany do użytkowania. Doskonała lokalizacja tuż przy Centrum Handlowym Promenada. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł67 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego 67m2 wśród zieleni na Natolinie (ursynów). Mieszkanie ma duży potencjał ze względu na duży metraż, wygodny układ pokoi, obszerny korytarz. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

1 148 000 zł96 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Cena do negocjacji!. Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij