dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł67 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego 67m2 wśród zieleni na Natolinie (ursynów). Mieszkanie ma duży potencjał ze względu na duży metraż, wygodny układ pokoi, obszerny korytarz. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

1 148 000 zł96 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Cena do negocjacji!. Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

928 000 zł99 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę grunty nieuregulowane!. Nie można kredytować. Nie ma miejsca postojowego W grażu podziemnego I naziemnego. Dużo miejsc ogólnie dostępnych przy bloku. Biuro ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

928 000 zł99 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę grunty nieuregulowane!. Nie można kredytować. Nie ma miejsca postojowego W grażu podziemnego I naziemnego. Tylko przy bloku dużo miejsc ogólnie dostępnych. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

849 999 zł50 m² 16 915,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania wykończonego z dbałością o detale, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w samym sercu Warszawy? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Mokotów,Warszawa

535 000 zł38 m² 13 943,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dzień dobry, w ofercie sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na bliskiej Woli, 9-te piętro, budynek z 1969 roku (2 windy), powierzchnia mieszkania: 38,37 m : otwarta kuchnia (5,33 m ), duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł31 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, 15 minut do Politechniki i swps Oferuję wynajem komfortowego mieszkania o dwóch oddzielnych pokojach, znajdującego się w nowym bloku o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

998 000 zł68 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament 3 pokoje Bemowo na osiedlu Ewen Shiraz! duża loggia - ciche patio - 2 miejsca postojowe - winda - recepcja- metro Przestronne, wysokie 2,8 m mieszkanie, usytuowane na 6 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

678 500 zł73 m² 9 294,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 4 x sypialnia, - 2 x łazienka, - hol, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

469 000 zł36 m² 12 849,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę: 2 pokojowe, ciche mieszkanie W super lokalizacji przy trasie łazienkowskiej. DO wprowadzenia. Klimatyzowane. Nie daj sie inflacji. Niech twoje pieniądze pracują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Moczydło,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 775,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 2-pokojowy na Woli. Nieruchomość zlokalizowana na Woli przy ul. Radziwie w Wola Tower. Lokalizacja idealna pod kątem komunikacyjnym. W bliskiej odległości znajduje się stacja skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służew,Warszawa

1 147 000 zł62 m² 18 559,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowa nieruchomość położona na Służewcu, ostatnie piętro. Budynek z 2020 roku 7-piętrowy, wyposażony w windę do poziomu garażu. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 050 700 zł66 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Blisko Fabryka Norblina oraz Browary Warszawskie. Mieszkanie dwustronne ,widne i ciche. Widne 2 pokoje mieszkanie położone w samym centrum miasta na 7 piętrze w budynku przy ul. Łuckiej 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kleszczowa

Włochy,Warszawa

990 000 zł80 m² 12 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie w kameralnym osiedlu z tarasem i ogródkiem. Mieszkanie się znajduje przy ul.Kleszczowa 39 w inwestycji Kleszczowa Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie zarezerwowane. Lokalizacja: żoliborz / Sady Żoliborskie / ul. Broniewskiego 24. 300 metrów do parku Sady Żoliborskie, 200 m supermarket Auchan, w pobliżu przedszkola i szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocław,Warszawa

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

603 000 zł39 m² 15 541,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu Dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu, 38,80 m2. Mieszkanie mieści się na czternastym piętrze w bloku szesnastopiętrowym z lat 70-tych. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

1 249 000 zł72 m² 17 284,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o pow.72,26m2 na VIII kondygnacji w budynku apartamentowym z 2005r.(z dwoma windami), na ogrodzonym osiedlu, pod ochroną i z parkingiem podziemnym, niedaleko Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Służew,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+48 730.912.312. Nowocześnie wykończone, po generalnym remoncie - 2 pokojowe mieszkanie 46m2 tuż przy metrze Służew - Mokotów. Położone w cichym zielonym (parkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 539,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe ul. Gołuchowska. Duży salon z wyjściem na balkon, ustawna sypialnia, widna kuchnia, łazienka z prysznicem, przedpokój. Mieszkanie po remoncie. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Wola,Warszawa

4 600 zł52 m² 89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below! Duże 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m2 na 2 piętrzę z 4 blisko Arkadii i Prestiżowej galerii Klif na Osiedlu Kolska od Nowa! Biuro nieruchomości Platinumhouse prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 321 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** zakup tylko za gotówkę. Oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

5 600 zł75 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below! Mokotów, doskonałe miejsce tuż przy metrze Wilanowska, 3-pokojowy apartament 75 m2 na 2 piętrze w apartamentowcu z 2017 roku z monitoringiem i ochroną. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

787 000 zł56 m² 14 053,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje W ursusie, 56 m2 @ kto: , westa home @ co: 2 pokoje, 56,4 m2, @ gdzie: ursus, ul. Rakuszanki 6 @ ile: 787.000 PLN Do odświeżenia lub remontu 2 pokoje, (sypialnia i pokój dzienny) Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

844 000 zł65 m² 12 932,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż! oraz pcc! Krótko: warszawa, bemowo ul. Szeligowska 65,26 | 6 piętro | 3 pokoje | loggia 10,99m2 Rozkład pomieszczeń: -Salon: 20,27m2 -pokój(1): 12,70m2 -pokój(2): 9,59m2 -kuchnia: 6,12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

542 000 zł39 m² 13 830,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż! oraz pcc! Krótko: warszawa, bemowo ul. Szeligowska 39,19 | 1 piętro| 3 pokoje Rozkład pomieszczeń: -Salon z aneksem kuchennym: 19,60m2 -pokój: 9,30m2 -łazienka: 4,47m2 -hol: 5,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. . Rewelacyjnie położone 4 pokojowe mieszkanie O powierzchni 85,2 m2 mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

498 000 zł32 m² 15 389 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu powiśla. Rewelacyjnie położone 1 pokojowe mieszkanie O powierzchni 32,36M2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

4 350 zł64 m² 67,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdzie: na atrakcyjnym, nowoczesnym osiedlu na Białołęce, dogodnie skomunikowanym z innymi dzielnicami Warszawy. Odpowiednie dla: mieszkanie idealne jako zakup inwestycyjny, ponieważ aktualnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

498 000 zł32 m² 15 389 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malawskiego

Górny Mokotów,Warszawa

484 000 zł39 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie niedaleko metra Wierzbno. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem do pokoju, balkonu, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

535 000 zł31 m² 17 258,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż świeżo wykończone studio 31m2 na Wilanowie. Mieszkanie zlokalizowane w jednej z bocznych uliczek, dzięki czemu nie ma problemu z parkowaniem pod budynkiem! Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

5 200 zł71 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70,58 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w bloku sześciopiętrowym przy ulicy Bobrowieckiej. Teren zamknięty , monitorowany z ochroną całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2, piętro 3/3 w bloku z 2011r. przy ul. Książkowej, białołęka. Blisko małe sklepy, punkty usługowe, biedronki, lidle, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 327,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe, mieszkanie o pow. 53,5 m2 położone w Miasteczku Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Budynek oddany do użytku w 2009 roku, inwestycja La Lumiere Bouygues.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Targówek,Warszawa

433 000 zł34 m² 12 925,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Targówek ul. Orłowska - 200 m do stacji metra Trocka Mieszkanie o powierzchni 33,5 m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, zlokalizowane w dobrze rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

474 000 zł45 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 Udogodnienia: na osiedlu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

474 000 zł45 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023