dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Meander

Natolin,Warszawa

748 000 zł54 m² 13 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja ursynów - sprzedaż mieszkania przy metrze Natolin. Super lokalizacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , do mieszkania przynależy ogródek oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

5 695 200 zł136 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Prezentujemy Państwu kameralne, klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Górnośląska 16. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 895,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Belliniego > 33 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon 5,46 m2 (ekspozycja południowo-zachodnia) > piętro 2 w 2-piętrowym bloku z windą > mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

952 800 zł48 m² 19 850 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Design, ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Zainwestuj w przyszłość bez zbędnych kosztów na start. Oferujemy zakup bezpośrednio od dewelopera, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów | 50 m od metra Stokłosy | 2 pokoje z balkonem | cisza i ekspozycja na patio Do wynajęcia komfortowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Natolin,Warszawa

4 500 zł84 m² 53,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Są miejsca, w których od progu czuć spokój. To mieszkanie jest jednym z nich. Położone przy Skarpie Wiślanej, w otoczeniu wysokich drzew i kameralnej zabudowy, łączy atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, przy ul. Jany Nowaka-Jeziorańskiego 19. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z 2017 roku, świeżo odnowione Warszawa- wesoła, ul. Wspólna 2h, obok Wesolandii. Salon z aneksem kuchennym i balkonem francuskim od płn. Sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Róż

Śródmieście Południowe,Warszawa

9 766 000 zł222 m² 43 991 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Przedstawiamy apartament przy Alei Róż - dwupoziomową przestrzeń o powierzchni ponad 220 m z widokiem na park. Przestrzeń, która łączy dyskretny luksus z harmonią i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ul. Giserskiej 9, w niedalekiej odległości do ch Factory i Urzędu dzielnicy, blisko szkół i przedszkoli. Powierzchnia mieszkania 75 m2, osiedle nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

5 300 zł50 m² 106 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na centrum ul. Giełdowa 4D Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

4 700 zł76 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, puławska 255 główne atuty - centralna lokalizacja - miejsce postojowe w garażu, - blisko do metra, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

423 567 zł41 m² 10 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 301,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne 3 pokoje| Saska Kępa| Międzynarodowa -oferta zawiera realne zdjęcia wraz z wizualizacją mieszkania- na sprzedaż prezentuję klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 125 000 zł54 m² 20 844,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,97 m , zlokalizowane na 5 piętrze w budynku w samym centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Mokotowskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

898 000 zł64 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, gocław, ul. Janusza Meissnera 14 Metraż: 63,6 m Piętro: 6/8 Rok budowy: 1984 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 898 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Izabelli

Żoliborz,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić ciche i jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 53 m2, usytuowane na piętrze 4 z 4 na Żoliborzu, przy ulicy Izabelli 8. Rozkład: sypialnia nr 1 - zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł36 m² 125,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

4 980 zł66 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 270 000 zł82 m² 15 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie blisko metra Sąsiedztwo metra | Kamień i drewno | Dwustronne | Kameralna zabudowa w okolicy | Gotowe do zamieszkania Zlokalizowane jest przy ulicy Jana Olbrachta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy w pełni wyposażone, jasne, przestronne i przytulne mieszkanie przy Al. Reymonta na Warszawskich Bielanach. Bardzo ładne, po remoncie, nowa kuchnia, łazienka, salon i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 100 zł58 m² 70,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł44 m² 23 573 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferujemy Państwu stylowe, 2 pokojowe mieszkanie z charakterem, mieszczące się w historycznym Starym Mokotowie! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduję się w zaadoptowanym strychu odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Stara Praga,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Szukasz mieszkania w klimacie starej Pragi, ale z nowoczesnym standardem i funkcjonalnym układem? To miejsce jest dokładnie tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 900 zł59 m² 150,85 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyzowany, jasny i cichy apartament w Mennicy Residence na Warszawskiej Woli przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4. piętrze w nowej inwestycji oddanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 491 zł40 m² 87,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, klimatyzacją i miejscem w garażu | Osiedle Harmonia Mokotów Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

1 549 000 zł90 m² 17 211 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ciche, tuż przy metrze Wilanowska Doskonały rozkład: - obecnie 5 pokoi, - w oryginale: * salon 27,50 m2! * kuchnia widna, osobna 7 m2, * sypialnie: 10, 11,30 i 12 m2, * łazienki: gościnna 3,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winogronowa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Błonia Wilanowskie odległość do Miasteczka Wilanów z pełną miejską infrastrukturą 500m. Piekarnie, sklepy osiedlowe, punkty usługowe, liczne kawiarenki, wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

699 999 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz miejsca, gdzie po prostu wnosisz walizki i zaczynasz nowy rozdział? Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiego Rembertowa (ul. Chruściela Montera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

2 100 000 zł89 m² 23 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament 3 pokoje/89,39 mkw Z loggią I garażem na ekskluzywnym osiedlu 'w drodze do Wilanowa'. Salon 23,26 mkw otwarty na kuchnię z jadalnią 12,83 mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Osiedle zamknięte, monitorowane. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna wschód - zachód. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

850 000 zł34 m² 24 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie W spokojnej zielonej okolicy Duży taras | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Kamienica po generalnym remoncie | Cicha i spokojna okolica | Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Stegny,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 473,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szukasz przytulnego lokum na bliskiej Woli? Oferuję cichą kawalerkę z oddzielną kuchnią i potencjałem na 2 pokoje. Po remoncie lokal będzie atrakcyjną inwestycją na wynajem, lub tanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłączna. Prowizję agenta pokrywa właściciel najemca nie ponosi żadnych kosztów obsługi. Do wynajęcia mieszkanie 60 m przy ul. Znicza na Pradze-Południe. Układ z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu! Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

6 350 zł71 m² 89,44 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie ze świetnym widokiem na wieżowce Panoramiczny widok na Warszawę | Łucka City | Parking podziemny | Siłownia, sauna i basen w budynku ***** rozkład pomieszczeń.