dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Saska Kępa,Warszawa

4 600 zł46 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie z ogródkiem w wyjątkowej kamienicy w Śródmieściu. Idealne dla pary lub singla oraz osób ceniących unikalne wnętrza w połączeniu z najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 558,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Apartamenty Murano synonim wysokiej jakości, komfortu i wyjątkowej lokalizacji w śródmieściu Warszawy. Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 36,24 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł106 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny o powierzchni 106 m z ogródkiem (60 m), położony w kameralnej, zielonej części Warszawa dzielnicy Wawer. Lokal pokazowy niezamieszkały, wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł52 m² 19 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego w sercu biznesowego Mokotowa? Poznaj Esy Floresy przy ul. Cybernetyki - inwestycję, która redefiniuje standardy miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 676,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie komfortu i spokoju. Takie właśnie jest to jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 30.3 m , położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 025 350 zł60 m² 16 959,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60.46 m , usytuowane na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Bokserskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wyjątkowego, w pełni umeblowanego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu Dobra 54, usytuowanym w jednym z najbardziej pożądanych miejsc na mapie Warszawy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wesoła,Warszawa

499 900 zł36 m² 13 886,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

973 298 zł56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle Bliska Wola - 3 pokoje (56m2) z tarasem i ogródkiem o pow. 48m2! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,26 m , położone na parterze 7-piętrowego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł119 m² 31 887,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowym apartamentowcu r. 2020 z garażem podziemnym i komórką. Dwa tarasy po 10 m 2. Osiedle Marina II Mokotów strzeżone. Do mieszkania należy ogródek 172,92 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 899 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja. Doskonała komunikacja. Tuż obok przystanek autobusowy. Bardzo blisko przystanki tramwajowe (linie 10, 11, 26). W bliskiej odległości stacja pkp Warszawa Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 899 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 899 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł119 m² 31 887,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowym apartamentowcu r. 2020 z garażem podziemnym i komórką. Dwa tarasy po 10 m 2. Osiedle Marina II Mokotów strzeżone. Do mieszkania należy ogródek 172. 92 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ryżowa

Stare Włochy,Warszawa

759 000 zł40 m² 18 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe, kameralne mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 z własnym ogródkiem! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie z wyjściem na taras i zejściem do ogródka - Warszawa Wawer, ul. Południowa 30 Oferta sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

4 300 zł54 m² 80,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 53,50m2, parter/5 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Instalatorów, włochy, raków. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4300 zł + 700 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł65 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania z dwoma pięknymi ogrodami oddalonego 15 minut spacerem od Galerii Młociny oraz stacji I linii metra- młociny. Zalety: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Opis nieruchomości i pomieszczeń: apartament podzielony jest na strefę dzienna i prywatną. W części dziennej znajduje się: - przestronny hol wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konińska

Ursus,Warszawa

639 000 zł55 m² 11 675,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam Państwu mieszkanie o pięknym układzie, znajdujące się w doskonałej, cichej, zielonej i lubianej części Starego Ursusa przy ulicy Konińskiej. Lokal znajduje się się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,37 m2 położone na warszawskim Śródmieściu Muranowie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

17 500 zł106 m² 165 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego apartamentu na saskiej kępie (english version below) Powierzchnia: 106 m + ogród na dachu nad całym mieszkaniem Lokalizacja: saska Kępa, warszawa Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

789 000 zł57 m² 13 891 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe 56,8 mkw. w ścisłym centrum miasta - bliska Wola, mirów - za 789.000 zł. Lokal widny, do wszystkich pomieszczeń bezpośredni dostęp z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

795 000 zł45 m² 17 801,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 44,66 m2, usytuowane na parterze w 6 piętrowym budynku z 2021 r. Mieszkanie rozkładowe, z ekspozycją okien na południe w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klasyków

Białołęka,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament położony na prestiżowym, kameralnym osiedlu Aroma Park w centralnej, zielonej części Białołęki. Osiedle charakteryzuje się dużą ilością zieleni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, funkcjonalne i ciche mieszkanie o powierzchni 54 mkw., położone przy ul. Sarmackiej, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Powsinek,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Wilanowie. Lokalizacja: piękna lokalizacja w samym sercu Wilanowa: - oddalona od pozostałych inwestycji, villa Bianca daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

672 121 zł43 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (20,46 m2) - sypialni (12,08 m2) - łazienki (4,73 m2) - loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krobińska

Rembertów,Warszawa

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Osiedle przy Krobińskiej to nowoczesna inwestycja położona w zielonej dzielnicy Rembertów w Warszawie, przy ul. Krobińskiej. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rumby

Ursynów,Warszawa

2 100 000 zł126 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie przy ul. Rumby na Ursynowie. Nieruchomość ma 126 mkw i składa się z 3 sypialni, przestronnego salonu z klimatyzacją, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oszmiańska

Praga-Północ,Warszawa

949 000 zł56 m² 16 940,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Targówek ul. Oszmiańska 20 | 2 pokoje, garderoba, ogródek, taras | Nowe budownictwo 2021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

1 045 000 zł57 m² 18 294,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie (57,12 m2) z ogródkiem (58,69 m2) i tarasem (4,15 m2) w stanie deweloperskim na I Etapie inwestycji "krakowska Vita" (przy ul. Alei Krakowskiej 179). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

8 000 zł69 m² 115,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, jasny i cichy apartament usytuowany na 2 piętrze w 9 piętrowym kameralnym i nowoczesnym budynku zaprojektowanym w stylu Art Deco w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł183 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Idealna propozycja w stanie deweloperskim dla osób szukających perełek architektonicznych i lubiących samodzielnie projektować wnętrza na osiedlu już zasiedlonym, z ogrodem zen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oszmiańska

Targówek,Warszawa

949 000 zł56 m² 16 940,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i Internetem, położone w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 416 690 zł72 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania Chciałbym przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie ( Zawady ) które mieści się na drugim piętrze w kameralnym budynku z zaledwie trzynastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

456 667 zł41 m² 11 138,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 641,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bemowo, jelonki Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,7m2, położone na warszawskich Jelonkach (bemowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pyry,Warszawa

1 199 000 zł71 m² 16 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na parterze.