dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne mieszkanie z półwydzieloną sypialnią, położone przy ul. Długiej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. To wyjątkowa lokalizacja pomiędzy klimatyczną Starówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania 41.01 m2, na Pradze południe. Okolica willowa, bardzo cicha. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, poszukuję pierwszego najemcy. Mieszkanie dostępne od zaraz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

892 500 zł51 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Raków,Warszawa

1 789 904 zł124 m² 14 474,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oddanie: IV kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 123,66 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Powsinek,Warszawa

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem. Delago prezentuje nową ofertę z rynku wtórnego Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego przy ul. Budki Szczęśliwickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

8 000 zł94 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na Mokotowie przy ul. Adama Naruszewicza blisko Puławskiej - Królikarnia. Zabytkowa kamienica rodziny Wróblewskich powstała w latach 1920-1921. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Inwestycja gotowa - oddana Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

719 000 zł47 m² 15 168,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, dwupokojową nieruchomość o powierzchni 47,4 m2 (kw 47,18 m2), znajdującą się na warszawskiej Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

790 000 zł78 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

OD dewelopera 0% prowizji bez pcc W ofercie posiadamy także inne mieszkania od 28,23 m do 92,24 m , wszystkie z balkonem, tarasem lub ogródkiem w tej inwestycji - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** Wszystkich zainteresowanych kupnem proszę o kontakt wyłącznie sms-em, ponieważ otrzymuję bardzo dużo połączeń od pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucznicza

Wilanów Niski,Warszawa

1 990 000 zł138 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania wyjątkowy, wręcz unikatowy, klimatyczny apartament o powierzchni 137,71 m2 zlokalizowany w starej części Wilanowa - Wilanów Niski przy ul. Łuczniczej. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy, gdzie historia spotyka się z ponadczasową elegancją. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 375 770 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 125,07 m2 kosztuje 11 tys. zł/1m2, (1375770 zł) a ogródek kosztuje dodatkowo 187605 zł. Lokal jest na parterze z bez barierowym wyjściem na ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

425 000 zł31 m² 13 780,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie jest do remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji według własnych potrzeb. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,84 m wpisanej w księdze wieczystej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na muranowie - nalewki 5 Ekspozycja południowo-wschodnia | Po generalnym odświeżeniu | Funkcjonalny układ | 4. piętro | Ogólnodostępny parking zewnętrzny ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł45 m² 19 928,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Marszałkowskiej. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

945 000 zł82 m² 11 524,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025