dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

675 000 zł53 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

838 740 zł60 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

16 000 zł120 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, przytulny apartament W sercu saskiej kępy 3 sypialnie | Wysoki standard | Garaż podziemny | Taras | Prywatny ogród | Saska Kępa Apartament znajduje się w kameralnym, odrestaurowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 399 839 zł130 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Targówek - Bródno Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

651 627 zł43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 350 000 zł68 m² 19 823,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie z tarasem 16m2. Mieszkanie usytuowane jest w strzeżonym, zamkniętym osiedlu Ogrody Bema na ulicy Osmańczyka. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

12 000 000 zł204 m² 58 852,40 zł/m²

 

Piętro:48

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Od pierwszej wizyty urzeka nowoczesnością i elegancją, a widok na Warszawę z jednego z najwyższych pięter wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 136 842 zł76 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa, wola, ul Ordona Ceny od: 607 955 zł Powierzchnie : od 30 m2 do 132,89 m2 Termin oddania: IV kwartał 2027r. Osiedle i okolica - drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

7 500 zł107 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji na bliskiej Woli, tuż przy Śródmieściu. Zaprojektowany w całości przez pracownię architektoniczną Langiewicz-Charkiewicz, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

26 000 zł130 m² 200 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umeblowany, luksusowy apartament W mennica residence Umeblowany | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard wykończenia | Klimatyzowany ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

30 500 zł160 m² 190,63 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W unique tower 3 Sypialnie | Unique Tower | Wysokie piętro | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50 m , położone w samym sercu Warszawy. Lokal składa się z: przestronnego i słonecznego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeżek

Bemowo,Warszawa

4 250 zł61 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Zielone Bemowo Marzysz o nowym, świeżo wykończonym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

698 040 zł55 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z dużym ogródkiem w dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury? Jeśli szukasz jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 081 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które jest równie aktywnie jak Ty? Wybierz adres, który mówi sam za siebie. Mokotów to coś więcej niż dzielnica - to przestrzeń dla osób, które cenią bezkompromisową jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubiniecka

Grochów,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 1. piętrze kamienicy z lat 60 tych w sercu Pragi Południe, tuż przy Placu Szembeka. Doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Lewandów,Warszawa

801 000 zł57 m² 14 099,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2024 roku, wykonanym z cegły i wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

810 559 zł53 m² 15 293,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwustronne 3 pokojowe - 52,09m2 + balkon 6.52m2 PARKING PODZIEMNY TYLKO TERAZ 30.000 ZŁ 5 MINUT DO WKD RAKÓW 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Wesoła,Warszawa

797 500 zł61 m² 13 073,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Osiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

840 617 zł56 m² 15 011 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 55,17m2 + balkon 7,92m2 szklana zabudowa balkonu! ostatnie mieszkania! parking podziemny tylko 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

996 635 zł64 m² 15 572,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

8 000 zł122 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w sercu Wilanowa. Do wykorzystania na cele mieszkalne albo biurowe. Mieszkanie znajduje się w strzeżonym apartamentowcu. Mieszkanie jest jak nowe, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrnych Świerków

Mokotów,Warszawa

6 150 000 zł168 m² 36 687,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Odkryj wyjątkową przestrzeń luksusowy apartament z ogrodem i tarasem To nie tylko apartament to styl życia. Ten wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 167,63 m łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku. Nieruchomość po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe w centrum w Warszawie, przy ulicy Brylowskiej 6, dzielnica Wola. Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 50 m2 wraz z ogródkiem około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

817 375 zł51 m² 16 027 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł75 m² 22 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność zaoferować unikatowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Marina Mokotów przy ul. Rajskiej. Mieszkanie jest wielkości 75,1 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 125 256 zł75 m² 15 003 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł62 m² 21 848,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 61,79 m , położonego na parterze w kameralnym budynku z 2015 roku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

970 000 zł52 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia lokalizacja: śródmieście, muranów, ul. Niska 12, w odległości: - 10 min pieszo do Arkadii - 12 min pieszo ogród Krasińskich - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

945 000 zł53 m² 17 670,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m położone na spokojnym, zielonym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce. Niewątpliwym atutem tej oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Filtry,Warszawa

1 349 000 zł68 m² 19 751,10 zł/m²

 

Piętro:2/4