dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

634 200 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

855 000 zł59 m² 14 588 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium * w ofercie również inne metraże * Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panamska

Mokotów,Warszawa

1 318 000 zł73 m² 18 121,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eleganckie Mieszkanie na sprzedaż Mokotów | 73 m | Ogród + loggia | 2020 r. | 34 pokoje | Wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 73 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fletniowa

Białołęka,Warszawa

915 000 zł72 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Sprzedam mieszkanie 72m2, 3 pokoje Warszawa, białołęka ul. Fletniowa 37 Wnętrze dla osób ceniących i zauważających piękno w detalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglugi Wiślanej

Kobiałka,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze nowoczesnego, zamkniętego osiedla Regaty przy ul. Żeglugi Wiślanej, w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 37.8m2 znajdująca się na Zielonej Białołęce przy ulicy Głębockiej 56G na osiedlu z 2006 roku. Na zdjęciu załączony plan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąsek

Powsin,Warszawa

11 000 zł130 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w otulinie Lasu Kabackiego, 5 min od stacji Metro Kabaty | 130 m , Wilanów nieruchomość Prezentowana nieruchomość to komfortowy apartament o powierzchni 130 m z zalesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Falenica,Warszawa

3 100 000 zł250 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu Santa Fe Warszawa Falenica Prezentujemy niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 250 m , położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z dużym ogródkiem, tarasem I komórką dodatkowo miejsce W garażu podziemnym Z ładowarką samochodów elektrycznych. Chcesz zamieszkać z rodziną w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

: perfekcyjnie wykończone w wysokim standardzie, wygodne mieszkanie z ogródkiem dla rodziny : Stan idealny - w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. Lokalizacja Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowska

Buchnik,Warszawa

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, niestandardowe mieszkanie o łącznej powierzchni 140 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, przy cichej i spokojnej uliczce w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Siekierki,Warszawa

9 950 zł117 m² 85,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, przestronny dwupoziomowy apartament o powierzchni 116,94 m , położony w kameralnym apartamentowcu z 2021 roku z windą, na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

998 000 zł65 m² 15 353,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche i spokojne. Mieszkanie składa się z: -salonu, -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

929 587 zł45 m² 20 824,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje | Balkon z widokiem na pkin | Centrum Warszawy | Marszałkowska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ursynowska

Stary Mokotów,Warszawa

3 499 000 zł209 m² 16 741,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Okazja na starym vel górnym mokotowie! Bardzo atrakcyjny, 6 pokojowy apartament 209 m2 w centrum Starego Mokotowa. Apartament dwa poziomy, w eleganckim niewielkim apartamentowcu z 2001/2 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 38,76 m wraz z przynależnym ogródkiem około 13 m . Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

950 000 zł45 m² 21 200,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Cybernetyki 3C Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,81 m2 wraz z balkonem 7,81 m2. Znajduje się na 1 piętrze z 12, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry :) Sprzedam moje ukochane mieszkanie na Białołęce. W związku z planem powiększenia rodziny o dwa pieski zdecydowałam się kupić większe mieszkanie z ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

9 000 zł104 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczny segment | doskonała lokalizacja 3 sypialnie | Ogród | Taras | Dwustronna ekspozycja | Miejsce w garażu podziemnym | Zwierzęta mile widziane | Nieumeblowane - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Staromiejskie,Warszawa

5 300 zł55 m² 96,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, stylowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Franciszkańskiej w sąsiedztwie Starego Miasta. Pełne wyposażenie wnętrza - kuchnia z nowoczesną zabudową meblową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

1 179 000 zł79 m² 14 961,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.