dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 682 ogłoszenia

499 000 zł23 m² 21 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Na 23 m udało się stworzyć przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 773 zł34 m² 17 463,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 33,52m2 + ogród 28,08m2 promocja na parking podziemny W cenie 10 000 zł przyjdź I zobacz inwestycję na żywo ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 12.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł118 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Marymont Mieszkanie pow. 118 m2, nieumeblowane usytuowane na pierwszym piętrze (bardzo wygodne, łagodne schody) przedwojennego domu dwurodzinnego, stojącego na terenie zamkniętej posesji Z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,69 m² 22 354,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

779 151 zł42 m² 18 551,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,7 m2 z kameralnym ogródkiem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,45 m² 20 576,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Andersa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł169 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny lokal mieszkalny w zabytkowej kamienicy w pobliżu Łazienek Królewskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje pięciopokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł64,18 m² 25 397,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Hubnera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

916 960 zł62 m² 14 789,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 61,16m2 + balkon 7,07m2 parking podziemny W cenie 20.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy. Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany. Większość mebli wykonana na zamówienie. Piękne drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,10 m² 12 866,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m , położone na 7 piętrze przy ul. Koncertowej. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym idealny dla osób, które chcą urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68 m² 19 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 242 zł73 m² 14 482,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 56.23m2 i 13,58m2 ) MIESZKANIE 4-POKOJOWE DWUSTRONNE OGRÓD Z DWÓCH STRON - PIĘKNE ZACHODY ORAZ WSCHODY SŁOŃCA PARKING PODZIEMNY TYLKO 20.000 ZŁ.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł85,36 m² 18 732,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,36 m , położone na 2. piętrze w kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1960 roku, wybudowanej z cegły. Budynek mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł52,60 m² 16 349,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki - osiedle Atal Marina III budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł30 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł42 m² 95,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Szwedzkiej 22C na warszawskiej Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z windą. Lokal jest.