dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, przy ul. Długiej 8/14. Usytuowane na III piętrze w kamienicy z lat 50-tych (bez windy), na zadbanym, zamkniętym terenie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

1 830 000 zł88 m² 20 795,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 420 000 zł79 m² 17 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- english description below - Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów, z ogródkiem oraz 2 sypialniami i 2 łazienkami (w tym jedną znajdującą się w sypialni Master).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Młynów,Warszawa

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe i zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,95 m2 położone na parterze z ogródkiem w inwestycji Oaza Wilanów zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

18 500 zł263 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam!wysoki standard! 2 ogródki i taras! Klimatyzacja! Jacuzzi! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności lokalu! Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 350 000 zł100 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, na parterze w spokojnej, zielonej części Marysina Wawerskiego. Budynek jest dyskretnie schowany za tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

983 000 zł49 m² 19 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ponad 40 m ogródkiem i komórką lokatorską. Mieszkanie położone jest na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 428 000 zł77 m² 18 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na Bielanach z ogródkiem i garażem podziemnym. Lokal na parter w 2-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2015 - Warszawa, bielany-ul. Arkuszowa Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Wysokie 3,2m- możliwa antresola! Mieszkanie na parterze w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Bemowie. Mieszkanie w dobrym stanie, do zamieszkania. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 950 zł42 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na Ursynowie, ul. Braci Wagów 11 (natolin), budynek z 2003 roku z zadbanym patio. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

N a J E M O K A Z J O N A L N Y chcesz zamieszkać W jednej Z najpepszych lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Za Żelazną Bramą,Warszawa

675 000 zł39 m² 17 396,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

10 500 zł130 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Look no further - this offer is available exclusively at Varso Property. We present a unique, spacious 135 m apartment located on the ground floor of an elegant, secure apartment building in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o pow. 35,6 m2 z ogródkiem ok. 25m2 znajduje się na osiedlu zamkniętym z ok. 2015r. Blok 4 piętrowy z garażem podziemnym, brak miejsca postojowego, ewentualnie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 602 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł39 m² 18 814,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentowana nieruchomość położona jest na Śródmieściu przy ul. Granicznej 4 - w centralnej części Warszawa. Jest to ciekawa propozycja zarówno do zamieszkania, jak i w kontekście wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 950,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce w okolicy ulicy Ostródzkiej. Dokładna lokalizacja: ul. Przejezdna 12. Kameralne osiedle z niską zabudową. - rok budowy: 2019 - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 632 000 zł73 m² 22 356,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku z 2019 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bartyckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, narożnej i bardzo dobrze doświetlonej, 3-pokojowej nieruchomości o powierzchni 54 m , zlokalizowanej przy ul. Anielewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dolny Mokotów,Warszawa

2 270 000 zł95 m² 23 887,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna definicja miejskiego komfortu. Przedstawiamy inwestycję, która rzuca wyzwanie tradycyjnemu budownictwu wielkomiejskiemu. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 840 zł48 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli, tuż przy stacji metra M2 Młynów". Nieruchomość ma 47,5 mkw, lokal jest umeblowany, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu ulica Śródziemnomorska oddane w 2020r, 45 m2 dwupokojowe z aneksem kuchennym z tarasem 12m2 i ogródkiem 45 , garaż podziemny. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancerna

Rembertów,Warszawa

1 320 000 zł132 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trójstronnego, 5-pokojowego, dwupoziomowego, bezczynszowego mieszkania w podwyższonym standardzie o powierzchni całkowitej 131,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

569 838 zł44 m² 13 010 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o pow. 44m2, ul. Władysława Umińskiego 18 (warszawa Gocław) Mieszkanie do remontu - propozycja dla osób szukających nieruchomości pod inwestycje lub na flipa. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Jelonki Północne,Warszawa

3 150 zł53 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - około 350 m od Metro Bemowo. Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, mieszkanie po generalnym remoncie - jeszcze nikt w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dwóch Mieczy

Rembertów,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne,jasne,po generalnym remoncie mieszkanie z aneksem kuchennym plus sypialnia,kuchnia,meble w zabudowie,sprzęt agd płyta,okap,piekarnik,lodówka i pralka wolnostojące.Amica,pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament W unique tower Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się z: * Przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o powierzchni 59 m , położony na Dolnym Mokotowie w jednej z najbardziej zielonych i komfortowych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrody

Wawer,Warszawa

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Kobiałka,Warszawa

649 999 zł46 m² 14 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z ogródkiem | Komórka lokatorska | Garaż | Zielona Białołęka Szukasz mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? To 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Wilanów Wysoki,Warszawa

3 990 000 zł231 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość Prezentowana nieruchomość stanowi część butikowej koncepcji, zaprojektowanej z myślą o odbiorcach poszukujących inwestycji o ponadczasowej wartości. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Warszawa

Powsinek,Warszawa

3 990 000 zł231 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

1 199 000 zł75 m² 15 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 499 999 zł123 m² 20 376,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie położone w cenionej części Wilanowa, idealne dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do zieleni. W mieszkaniu wyraźnie.