dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 508 995 zł93 m² 16 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m z prywatnym ogrodem 55 m , położone w kameralnej inwestycji willowej na warszawskich Bielanach. -Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

789 925 zł48 m² 16 630 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębna nieruchomość z przynależną piwnicą przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na warszawskim Mokotowie Powierzchnia ujawniona w Księdze Wieczystej to 50,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 270 000 zł64 m² 19 912,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

815 927 zł47 m² 17 360,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

539 600 zł33 m² 16 562,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Mokotów w rejonie Parku Czerniakowskiego to adres dla osób, które nie uznają kompromisów. Unikalna enklawa, która łączy prestiżowe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

3 500 zł34 m² 101,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowy, nowy apartament | osobna sypialnia | stylowe, komfortowe wyposażenie | nowe osiedle | domaniewska - służewiec | W pełni wyposażony lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na novej królikarni, ul. Białego dębu 10 lokalizacja Budynek apartamentowy z 2021 roku, usytuowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Pradze-Północ (pelcowizna), w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencjom nieruchomości podziękuję standard mieszkania Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

719 893 zł40 m² 17 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł26 m² 101,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna I przytulna kawalerka po generalnym remoncie | doskonała lokalizacja blisko centrum bez prowizji Muranów | Umeblowane | Idealne jako pierwsze mieszkanie | Praktycznie zaprojektowane |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Aurora. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze nowoczesnego budynku na Włochach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wzorcowa

Grochów,Warszawa

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe Oferta idealna na pierwsze mieszkanie dla pary, duży metraż i atrakcyjna cena za metr sprawia, że jest to mieszkanie, które warto rozważyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

822 644 zł63 m² 13 057,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 62,86 m + 2 ogródki ( 22,54m2 oraz 37,58m2 ) promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 4-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

995 000 zł119 m² 8 360,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament z antresolą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119,01 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

631 200 zł40 m² 15 721 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

489 323 zł27 m² 18 123,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

793 221 zł62 m² 12 793,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 61,49 m + balkon 6,02 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Mieszkanie, które daje coś więcej niż standardowe 38 m - prywatną przestrzeń na zewnątrz. Na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

646 760 zł36 m² 17 965,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

869 533 zł57 m² 15 255 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,90 m2 + balkon 8,30 m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

655 400 zł43 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 792,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 53,16 m , położone na 4 piętrze w zadbanym budynku z lat 60 (budynek po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 858 642 zł89 m² 20 944,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dwoma ogródkami w standardzie deweloperskim na Mokotowie, w nowoczesnym budynku. Budynek będzie oddany do użytku 31.12.2026 r. Idealny dla rodziny Z dziećmi! Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

649 500 zł42 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 162 500 zł75 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

537 851 zł30 m² 17 928,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,09 m2 + ogród 66,28m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT SPACEREM WKD 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 057 242 zł73 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 69,81 m2 ) mieszkanie 4-pokojowe dwustronne ogród Z dwóch stron - piękne zachody oraz wschody słońca parking podziemny tylko 20.000 ZŁ OFERUJEMY POMOC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowolipki,Warszawa

6 900 zł60 m² 115 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

818 000 zł40 m² 20 450 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz mieszkania, które nie wymaga stresu związanego z remontem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu w prestiżowej inwestycji Słodowiec City, wykończonego.