dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 687 ogłoszeń

4 825 000 zł112,24 m² 42 988,24 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament W mennica residence 4 pokoje | Mennica Residence | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 000 zł72,89 m² 14 446,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł84 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

To przytulne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, na osiedlu "bursztynowym" przy ul. Korkowej - w dobrej lokalizacji. Układ mieszkania: na poziomie pierwszym: salon (38m2).

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł88 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament położony na wysokim piętrze w bezpośredniej bliskości placu Trzech Krzyży [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie. Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m na Bulwarach Wiślanych. To przestrzeń stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł49 m² 118,37 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Woli, przy metrze pierwszy najemca Do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie w ekskluzywnym budynku apartamentowo-usługowym na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,75 m² 16 495,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Adres: ul. Dzieci Warszawy Piętro: 2/3 Powierzchnia: 78.75 mkw Pokoje: salon + 3 sypialnie Cena: 1 299 000 zł Dodatki: - miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł108 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 108 m przy Skwerze kard. Wyszyńskiego. Ochrona 24h, siłownia, squosh, salon piękności, solarium. Hall recepcji i klatki schodowe wykończone granitami. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 250 zł103,18 m² 15 218,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament z antresolą i dwoma tarasami na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra Chrzanów Bez pcc. Bez prowizji. Powierzchnia użytkowa: 103,61m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł42,60 m² 86,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone na parterze inwestycji z 2023 roku (dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

24 450 zł167,63 m² 145,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Odkryj wyjątkową przestrzeń luksusowy apartament z ogrodem i tarasem To nie tylko apartament to styl życia. Ten wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 167,63 m łączy.

Szczegóły ogłoszenia

5 655 000 zł187 m² 30 240 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł70 m² 112,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas english description below - please do not hesitate to contact us Dostępny od 1 lipca 2026 Apartament w sercu Warszawy na Powiślu ulica Tamka! parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63,79 m² 14 093,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł72,89 m² 14 405 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł34 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny świeżo wykończony apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku Chronos z całodobową recepcją- w samym centrum biznesowej Warszawy. Został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49 m² 17 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować dwu pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji w sercu Warszawy na ulicy Bonifraterskiej 15. Odległość od Rynku Nowego Miasta 750 m, rynek Starego Miasta 1,2 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 183 zł37,13 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Parterowe mieszkanie o powierzchni 37,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł95 m² 114,74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dużym balkonem | blisko metra Dworzec Gdański english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje jasne i przestronne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje | 43 m | ogródek 16 m | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m na warszawskim Starym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł61,50 m² 60,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużą loggią w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 28b. Dzięki dużym oknom w mieszkaniu jest dużo dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł170 m² 13 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na urokliwym i spokojnym osiedlu, zaledwie 8 minut spacerem od stacji metra Ursynów. Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 938 zł41,16 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,16 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,50 m² 21 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Doskonała propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem Powierzchnia mieszkania 30m2, położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł41,50 m² 23 855,42 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój własny ogród w sercu Woli - 2 pokoje z ogromnym tarasem! Szukasz mieszkania, które nadąży za Twoim tempem życia, a po pracy pozwoli na totalny chill? To 2-pokojowe, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

1 888 990 zł84 m² 22 487,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie Z ogrodem 248 m | bemowo - 400 m od przyszłej stacji metra lazurowa informacje podstawowe Powierzchnia mieszkania: 83,68 m Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z dwoma sypialniami w nowej inwestycji Aleje Praskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł72,80 m² 24 725,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bardzo ładny Apartament, zlokalizowany w dzielnicy Ochota Szczęśliwice. Zlokalizowany na parterze w sześcio piętrowym budynku apartamentowym. W pełni wykończony, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 170 zł63,92 m² 18 869,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,70 m² 20 561,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Studio w sercu Warszawy ul. Graniczna | 26,7 m | 9 piętro | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 26,7 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł56 m² 15 446,43 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56 m , położone na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń Obecnie mieszkanie jest w trakcie remontu i sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł116 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia niezwykle przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 116m2, z dwoma balkonami i jednym lub dwoma podziemnymi miejscami postojowymi. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł46,20 m² 18 290,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność pokazać bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 14 lokalami w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł37 m² 20 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować piękne, bardzo klimatyczne mieszkanie na Starych Bielanach przy ul. Oczapowskiego 2. Atuty: po.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł42 m² 22 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio! piękne mieszkanie 42m2 elegancja i cisza na Starym Mokotowie. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w sercu miasta o powierzchni 27m2, na warszawskim Muranowie na pograniczu z dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,36 m² 19 688,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Praga-Południe, ul. Karczewska Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,36 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł52 m² 15 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz miejsca, w którym standard premium to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelopera właśnie je znalazłeś. Nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 491 000 zł182 m² 13 686,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 3- poziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o niepowtarzalnym układzie. Ciekawa propozycja o wysokim standardzie jest idealna dla rodziny. 0% prowizji.