dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem / 4 pokoje / mokotów - wyględów / ogródek 120 M2 / Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe (salon z otwartą kuchnią + 3 sypialnie), idealne dla rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego 7 4-pokojowy apartament o metrażu 127 m2. Znajduje się na 12 piętrze z 16, w apartamentowcu Sapir z 2006r., na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na parterze z ogródkiem w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Marywilskiej 71 w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

1 795 000 zł112 m² 16 098,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przepiękny i funkcjonalny apartament znajdujący się w połowie bliźniaka na zamkniętym osiedlu z wewnętrzną drogą dojazdową tylko dla mieszkańców przy ulicy Ostródzkiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wesoła,Warszawa

485 000 zł36 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

8 200 zł77 m² 106,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję luksusowy i klimatyczny apartament z tarasem i intymnym ogrodem. Parter jednopiętrowego domu podzielony na dwa mieszkania, brak czynszu, tylko opłaty licznikowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 5-pokojowy, dwupoziomowy apartament 175m2, piętro 1 i 2/2 w budynku bez windy z 1936 r. przy ul. Jana Styki, praga-Południe Saska Kępa. Dostępny bez mebli ruchomych, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

1 020 000 zł54 m² 18 819,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ochota - Szczęśliwice | 2 Pokoje z Dużym Ogrodem i Garażem Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu zielonej Ochoty (szczęśliwice) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

686 695 zł33 m² 21 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajców

Śródmieście,Warszawa

5 490 000 zł260 m² 21 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 2/16 z windą, w budynku z 1972r. przy ul. Grzybowskiej, śródmieście Północne. Idealne dla rodziny, pary, studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł53 m² 20 688,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

975 000 zł53 m² 18 313,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna, przytulna przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie i dynamicznym rytmie życia. Jej naturalnym przedłużeniem jest prywatny ogródek o powierzchni ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

766 596 zł40 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: powierzchnia 39.72 m2 + ogródek 32.24 m2 Budynek: Części wspólne wykończone naturalnymi materiałami: kamień, ceramika, drewno.Indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Handelsmana

Wilanów,Warszawa

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Handelsmana 3 w Warszawie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, dostępny w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 390 000 zł119 m² 28 487,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

5 700 000 zł192 m² 29 673,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwisarska

Gocławek,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wygodne i eleganckie mieszkanie na Gocławku. Część dzienna to duży salon (24 m2) z wyjściem na taras i do ogródka. Kuchnia w aneksie, z pełnym wyposażeniem w agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruskowy Bród

Białołęka,Warszawa

523 736 zł38 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy komfortowego mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem, położonego w kameralnej, niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Rynek pierwotny. Standard Kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1982 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Do budynku przylega piękny, zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruskowy Bród

Białołęka,Warszawa

700 247 zł64 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Nowodworach (białołęka) ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Inwestycja przy ul. Sprawnej została wybudowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 435,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Belvedere Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem na zielonych Kabatach! Na sprzedaż oferujemy dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

22 000 zł129 m² 170,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiż pod najbardziej pożądanym adresem w Polsce, gdzie historyczna architektura spotyka się ze współczesną sztuką i wyrafinowanym designem. Ten wyjątkowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

990 000 zł59 m² 16 768,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z ogrodem na pograniczu Mokotowa i Wilanowa | 59,04 m + ogródek. Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Są mieszkania, do których się wraca z przyjemnością i to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Mokotów,Warszawa

1 049 145 zł61 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle naszpikowane inteligentnymi technologiami, powstające w zielonej części warszawskiego Mokotowa, w sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego. Osiedle tworzy 95 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

1 359 000 zł80 m² 16 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

To może być ostatnie mieszkanie, które obejrzycie na Bemowie. Przestrzeń, która daje oddech. Układ, który w końcu ma sens. Światło, które zostaje z Wami do wieczora. Jeśli szukacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł37 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wygodne mieszkanie z komórką i miejscem postojowym przy ul. Nowolipie 7a w Warszawie. -Nieruchomość- na powierzchni 37 m2 znajdują się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Taneczna

Imielin,Warszawa

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie położone w kameralnej części warszawskiego Ursynowa (imielin) - przy ul. Tanecznej. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 448 160 zł67 m² 21 595 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Ten lokal to 68,96 m czystej funkcjonalności na pierwszym piętrze. Tutaj prestiż Wilanowa łączy się z układem, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

2 573 000 zł83 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nasz apartament wyróżnia się przede wszystkim ogromnym tarasem, który stanowi wyjątkową prywatną przestrzeń do wypoczynku i relaksu w samym sercu Warszawy. To rzadko spotykane rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bogatki

Ursynów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, na terenie zielonego Ursynowa, usytuowane blisko ul Puławskiej. 1 piętro w 2-piętrowym nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 120 m , położony na parterze eleganckiego budynku w prestiżowej inwestycji Eko Park Biały Kamień na Mokotowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam agencje nieruchomosci do współpracy. Wolne od zaraz. Słoneczne. Parter, wynajmę mieszkanie 45mkw, 2 pokoje z kuchnią. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe: pralko-suszarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Raków,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 578 000 zł80 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny widok. Duża loggia. Luksusowe, komfortowe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

899 000 zł45 m² 20 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Cybernetyki 3C Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,81 m2 wraz z balkonem 7,81 m2. Znajduje się na 1 piętrze z 12, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

970 000 zł52 m² 18 653,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 51,73 m , położone przy ul. Anielewicza - w jednej z najbardziej cenionej, klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

450 000 zł26 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dwustronne mieszkanie na Włochach, w budynku z 1976 r. Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,5 m2 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 Stycznia) składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 369 000 zł74 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Wilanowie - Zawadach. Apartament na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku,.