dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 678 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł21 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia cichą, przytulną, umeblowaną, po gruntownym remoncie kawalerkę o powierzchni 21 m2 w samym Centrum Warszawy na ul. Bagno. Lokalizacja nie wymaga rekomendacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 263 760 zł121 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc. Apartament z dużym ogrodem 287,30 mkw. Do wyboru przygotowaliśmy najbardziej pożądane układy - od dwupokojowych kameralnych azylów (50 mkw) po przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

1 050 000 zł45 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 45m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 1949 r., Śródmieście, Muranów. Wysoki standard, prestiżowa lokalizacja, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

407 600 zł27 m² 15 096,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 1 pokojowe 26,29 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 407 600,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł40 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

650 500 zł54 m² 12 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 650 500,00 pln ***kredyt 2%*** cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

779 100 zł27 m² 28 496,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealne lokum na cele inwestycyjne - w samym środku miasta, w dodatku z ogródkiem. Atutem ogródek, doświetlenie zachodnie i oczywiście bliskość do centrum. Nowa dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

601 600 zł29 m² 20 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 691 000 zł118 m² 14 330,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego! Apartament znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II 80 Przy samym Rondzie Radosława i Arkadii Mieszkanie: - powierzchnia 53m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowiecka

Saska Kępa,Warszawa

1 990 000 zł96 m² 20 815,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

To zdecydowanie nie jest mieszkanie dla wszystkich! Przestrzeń stworzona z dużą dozą artystycznego polotu! Przestrzeń, która inspiruje, intryguje i pozwala poczuć klimat lasu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

765 000 zł51 m² 14 932,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m2 w budynku z 2012 roku z ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana jest w zielonej okolicy na Białołęce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 053,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Jutrzenki w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Włochy. Tuż przy stacji wkd Raków oraz wjazdu na Drogę Krajową 7 (english below).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie. Jest ono zlokalizowane w spokojnej okolicy, na nowo powstałym osiedlu na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

13 500 zł95 m² 142 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupoziomowy, wykończony w wysokim standardzie trzypokojowy apartament z ogródkiem w budynku Oxygen Residance na warszawskiej Woli obok Browarów Warszawskich. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

4 300 zł57 m² 75,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, parter/2 w budynku 2007r. przy ul. Tczewskiej, bielany, las Bielański. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta tylko dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobra cena! Doskonała lokalizacja. Możliwość wynajęcia dla rodziny lub na działalność Bardzo ładne, 3-pokojowe, wysokie 3m rozkładowe mieszkanie z widną, osobną kuchnią 14m Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

2 777 500 zł113 m² 24 544,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy gotowy do odbioru apartament(brak pcc, 0% prowizji) o powierzchni 113,16m2 zlokalizowany na bliskiej Woli. Do mieszkania przynależą dwa ogrody (101,99m2, 26,18m2). Duże drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prokuratorska

Stara Ochota,Warszawa

1 499 000 zł54 m² 27 616,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Nieruchomość: prezentowane mieszkanie posiada 54,28 m2 powierzchni mieszkalnej. Jest położone na pierwszym piętrze malowniczej willi i składa się z salonu i sypialni z dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Dolny Mokotów,Warszawa

27 000 zł350 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / jasny, przestronny apartament na prestiżowym osiedlu ażurowe okiennice (mokotów) dostępny od 1 lutego 2023 budynek: bardzo prestiżowa i elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mrągowska

Wawer,Warszawa

951 800 zł81 m² 11 750,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

732 810 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc (2%), bez prowizji Termin oddania inwestycji: III Q 2024 posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach! Szczegółowe informacje udostępnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze 3- piętrowego, nowoczesnego apartamentowca w wyjątkowej lokalizacji przy ulicy Biały Kamień na Mokotowie w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 269 000 zł72 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam do sprzedaży wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie 71,6m, rozkładowe w dobrze skomunikowanej części Ursynowa w bliskości lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wilanów,Warszawa

358 000 zł20 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Hot oferta! Oferta idealna dla inwestorów, gotowiec inwestycyjny- lokal uruchomiony, w pełni wyposażony, pracujący dla nowego Właściciela od pierwszego dnia po zakupie! oferta promocyjna! brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

623 220 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc (2%), bez prowizji Mieszkanie z balkonem - zachodnia ekspozycja! Termin oddania inwestycji: III Q 2024 posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

597 000 zł47 m² 12 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,5 m2, położone w niskim bloku na warszawskim Targówku - Bródno. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - niedaleko linii metra. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 366 000 zł91 m² 15 085,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 3 pokoje I gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zakupu jednego z ostatnich mieszkań jakie zostały w gotowej inwestycji przy Powstańców Śląskich Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 600 000 zł219 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Doskonały apartament pod każdym względem. Tworzony z pasją, świadomym kierunkiem stylu oraz inspiracji wschodem. Ten niezwykle klimatyczny apartament, znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 667 679 zł120 m² 13 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I metro I balkon I bez pcc promocja dla klientów gotówkowych - 2 miejsca garażowe W cenie Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Bez prowizji agencji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 176,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania, które ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby! + mieszkanie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno Podgrodzie,Warszawa

534 000 zł47 m² 11 361,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Poszukujesz mieszkanie w dobrej cenie? Zależy Ci na nieruchomości którą wyremontujesz według własnego gustu? Chcesz zainwestować kapitał w dobrej lokalizacji, która szybko się rozwija? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

530 000 zł19 m² 27 895 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

.Piękny Muranów! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy piękną kawalerkę w kamienicy z roku 1950 po generalnym remoncie przy ulicy Nowolipki. Usytuowaną na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hertza

Anin,Warszawa

990 000 zł72 m² 13 769,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem i historią. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (poddaszowym) odnowionej, przedwojennej kamienicy. Pierwotne plany przewidywały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below, deutsch unter * Bezpośrednia oferta od właściciela * Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oraz oddzielnej jadalni z kuchnią. * blisko metra Rondo Daszyńskiego i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 595 368 zł119 m² 13 442,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji w kameralnym apartamentowcu Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! bez prowizji biura sprzedaży Oferta dotyczy pięknego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mydlarska

Wawer,Warszawa

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami w bardzo wygodnej lokalizacji z parkingiem, komórkom i miejscem na rowery! Trzy przestronne pokoje - każdy znajdzie swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 799 999 zł93 m² 19 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 92,72 m2, położone na kameralnym osiedlu w Miasteczku Wilanów w pobliżu Alei Rzeczypospolitej. Naszym zdaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia przytulne dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jasne, słoneczne, położone w cichym, ładnym miejscu - sąsiedztwo Lasku Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy penthouse o powierzchni 160 m , usytuowany w sercu Górnego Mokotowa. Ten dwupoziomowy apartament zachwyca nie tylko swoją przestronnością, ale.