dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 678 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 189 000 zł52 m² 22 998,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Idealnie ciche, blisko metra, wspaniały widok, wysokie. Lokalizacja; śródmieście, muranów, blisko Starego Miasta, obok Ogród Krasińskich. Doskonała komunikacja, metro,tramwaj,autobus. Sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament jest wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Drewno, kamień. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 317,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Osiedle zamknięte, strzeżone, bezpieczne, ciche, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

980 000 zł51 m² 19 329,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie. To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50m2 przy ul. Siennej na 5 piętrze wysokiego, 8-piętrowego apartamentowca - Villa Karolina. Skład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Białołęka ul. Rossiniego | przystanek autobusowy 150 m od osiedla | nowa szkoła podstawowa przy osiedlu 47 m2 | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | osiedle zamknięte z 2015r. | ogródek 31,3 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną, kawalerkę z dużą loggią na Pradze Południe. Budynek Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od połowy lipca piękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem zimowym na osiedlu Kabaty w nowym budownictwie ul. Wąwozowa 4 (budynek z 2012) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Górnym Mokotowie przy ul. Racławickiej, skrzyżowanie z ul. Kazimierzowską, w Warszawie, ok. 4 min do metra. Wolne od 01 czerwca br. Idalene dla singla, pary, rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe na Górnym Mokotowie. Lokal o powierzchni 37m2, usytuowany na 7 piętrze zlokalizowany przy ul. Janka Bytnara "rudego" - między ulicami Odyńca, niepodległości, woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 399 000 zł70 m² 19 968,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z widokiem na Jeziorko Gocławskie. Cisza i zieleni. Idealne miejsce na relaks! gdzie: praga południe/gocławek/jana Nowaka Jeziorańskiego / blisko Saską Kępa odpowiedni dla:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dużej łazienki oraz sypialni- usytuowane w ścisłym centrum Warszawy- przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 471,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w pobliżu metra Imielin przy ul. Kopcińskiej. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

490 000 zł28 m² 17 193 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka na Warszawskiej Białołęce do własnej aranżacji, na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. W otulinie zieleni i ciszy. Nieruchomość Jednym z największych atutów tej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 467 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

. Piękne Powiśle! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 37,50m2. Usytuowane na 4 piętrze budynku 10- piętrowym przy ulicy Górnośląskiej! Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Włochy,Warszawa

655 000 zł33 m² 19 848,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, nie chcesz tracić czasu na remont i aranżację - to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goraszewska

Sadyba,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 53,5m2, piętro 1/1 bez windy, w kamienicy z cegły z 1954 r., Mokotów, Sadyba. Mieszkanie do odświeżenia/remontu, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

1 230 000 zł65 m² 18 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowy apartament 2-u pokojowy (ok. 65 m2) z dużym balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam atrakcyjne, rozkładowe jednopokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Ogrodu Saskiego. Mieszkanie położone w ścisłym centrum! idealne jako inwestycja I do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

3 350 000 zł193 m² 17 357,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5-pokojowego apartamentu o powierzchni 193m , położonego w dzielnicy Wilanów w Warszawie. Dwupoziomowy, elegancki apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

1 690 zł13 m² 130 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Warszawie przy ulicy Tytoniowej 1. Apartamentymarsa pl Apartamenty przeznaczone dla studentów i młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

8 500 zł89 m² 95,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić wygodne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, tuż obok Sadyba Best Mall. Gdzie zamieszkasz Lokalizacji nie trzeba nikomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł51 m² 23 339,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż urocze 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy jrr Tolkiena - wcześniej Konstruktorska. Budynek zbudowany w 2015 roku, a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas do wynajęcia, świetne trzypokojowe mieszkanie, w dogodnej lokalizacji w centrum Ursynowa na osiedlu Gemini. W pobliżu dwie stacje I linii metra: metro Imielin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Pradze Południe, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolarska

Międzylesie,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej oferty - nowoczesnego dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na małym, przytulnym osiedlu przy ulicy Kolarskiej w Międzylesiu. Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowiecka

Saska Kępa,Warszawa

1 899 000 zł96 m² 19 864 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nietypowe mieszkanie tylko dla Ludzi, którzy poczują ducha przedwojennej kamienicy. Przestrzeń stworzona z dużą dozą artystycznego polotu! Przestrzeń, która inspiruje, intryguje i pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Paluch,Warszawa

889 000 zł109 m² 8 141,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny, energooszczędny apartament. Idealny dla osób często podróżujących pomięczy Warszawą i Łodzią. Położony na wzniesieniu górującym nad Nowosolną w Łodzi przy węźle A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 635,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście Północne,Warszawa

629 000 zł29 m² 21 570,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie zaprasza do prezentacji i zakupu mieszkania w Śródmieściu przy ulicy Elektoralnej 19b: powierzchnia: 29,16 m Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 000 000 zł137 m² 21 897,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą gratkę dla ludzi ceniących sobie luksus, historyczny rys nieruchomości oraz wyjątkową lokalizacje! Zapraszam Cię do tej urokliwej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bekasów

Imielin,Warszawa

987 000 zł63 m² 15 694,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Imielin Stary, w kameralnym, zamkniętym kompleksie niskich budynków mieszkalnych. Otoczenie domów jednorodzinnych z przeplatającymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ul. Granicznej na Śródmieściu. Wnętrza są doskonale doświetlone naturalnym światłem, co nadaje im wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe 45,5m2 z ogródkiem 30m2 w inwestycji Park Skandynawia dewelopera skanska. Mieszkanie składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Uznamska

Zacisze,Warszawa

879 000 zł54 m² 16 187,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie, położone w otulinie zieleni na Targówku/ Zaciszu. Usytuowane na parterze, w 4-piętrowym budynku z windą na Osiedlu Róża Wiatrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Bródno,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Fine Properties ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem, które znajduję się w Warszawie na ul. Warszawski Świt. Nieruchomość ma bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poprzeczna

Anin,Warszawa

859 000 zł44 m² 19 303,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na ul. VIII Poprzecznej w Aninie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić apartament na sprzedaż na kameralnym zamkniętym osiedlu na warszawskim Czerniakowie. Lokalizacja Wiślany Mokotów jest bardzo blisko centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

835 000 zł58 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wejdź i ciesz się pięknym mieszkaniem 58,4m2 z 11-metrowym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż 2-pokojowe 58,4m2 mieszkanie ulicy Kakowskiego w Warszawie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 365 000 zł90 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 3 pokoje I gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zakupu jednego z ostatnich mieszkań jakie zostały w gotowej inwestycji przy Powstańców Śląskich Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

7 200 zł110 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Komfortowe trzypokojowe mieszkanie na Kamionku tuż przy Parku Skaryszewskim Słoneczny i przestronny apartament na parterze z prywatnym tarasem i ogródkiem wokół.