dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 682 ogłoszenia

27 900 zł154 m² 181,17 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*Description in English below* Luksusowy apartament w ikonie luksusu Stolicy - budynku Złota 44. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 4 pokojowy apartament urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł202,36 m² 7 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Unikatowe mieszkanie na Ursynowie - 7 pokoi, w tym 6 sypialni w kameralnym budynku segmentowym. Idealne pod wynajem pokoi lub dla dużej rodziny. Mnóstwo przestrzeni i prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 500 zł45 m² 25 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w nowym apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł51 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 800 zł116 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 3-pokojowy z basenem i siłownią - Dolny Mokotów Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 116 m , usytuowany na 2. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł55 m² 12 436,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł140 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Osiedle Aniceta Residence to kameralna inwestycja składająca się z ośmiu domów, zlokalizowana na styku Białołęki i Targówka, przy ul. Ojca Aniceta. Łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Loco Real Estate ma przyjemność zaprezentować 74 metrowy, trzypokojowy apartament w świetnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w obrębie Starego Miasta, na ul. Bednarskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 617 zł69,49 m² 20 702,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł309,78 m² 9 522,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach. Jest to trzy-poziomowy apartament z pełnowymiarowym strychem, piwnicą i garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł75 m² 78,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, funkcjonalny 3 - pokojowy apartament na parterze kameralnego budynku. Pomieszczenia: salon otwarty na kuchnię (w pełni wyposażoną w sprzęty agd),klasyczna łazienka plus osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37,30 m² 20 643,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł57,12 m² 18 032,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni **57,12 m **, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji **krakowska Vita** przy al. Krakowskiej 279 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł94,10 m² 23 113,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m , zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł146 m² 133,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english, please scroll down Do wynajęcia luksusowy, 3-pokojowy apartament z widokiem na Łazienki Królewskie. Prestiżowy apartamentowiec w stylu art deco, w otoczeniu drzew,.

Szczegóły ogłoszenia

869 778 zł53,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m , położone na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku przy ul. Rezedowej w Warszawie (wawer). Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótko: warszawa | Wola | ul. Stanisława Worcella | 44 m2 | 2 pokoje | łazienka z wanną | parter z ogrodem | budynek z 2014r. | strzeżone osiedle | miejsce postojowe | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł65 m² 17 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł130,40 m² 21 395,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie z tarasem, położone przy ul. Opaczewskiej na warszawskiej Ochocie (szczęśliwice). To idealna propozycja dla rodzin, które szukają komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 056 zł42,92 m² 19 758,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie 42,92 m Zakup mieszkania nie wymaga pozwolenia od mswia dla obcokrajowców! W tej inwestycji pośiadamy równierż inne mieszkania na sprzedaż O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,56 m² 16 753,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnych 2 pokoi na Mokotowie? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , pierwotnie jednopokojowe, dzięki przemyślanemu układowi i dwóm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 448 zł33,42 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 000 zł204 m² 120 098,04 zł/m²

 

Piętro:51/52

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Unikatowy, designerski apartament położony na 51 piętrze w inwestycji Złota 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament ze.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł260 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Prestige Real Estate ma zaszczyt przedstawić wyjątkowy apartament, mieszczący się w jednym z najbardziej ekskluzywnych budynków Warszawy, otoczony malowniczym Parkiem Sieleckim na.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł98,34 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam szczególnie, starannie urządzone mieszkanie z ogródkiem w willowej dzielnicy Wawra. Mieszkanie w kameralnym budynku - porównywalne z małym domkiem lub segmentem. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym ogródkiem, o powierzchni 40 m , położone na parterze w nowym budynku przy ul. Żupniczej 21b na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł61 m² 32 786,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie ul. Solec Śródmieście budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł40,89 m² 15 774,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Popularnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł41,75 m² 15 186 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. nowoczesne osiedle z ekologicznymi rozwiązaniami fotowoltaiczne ławki multimedialne, stacja ładowania samochodów elektrycznych strefa relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł73 m² 30 410,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadbane, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na ekskluzywnym osiedlu Jaśminowy Mokotów. Dokładna powierzchnia lokalu 73,13 mkw. Mieszkanie składa się z: dwóch sypialni (17 mkw i 10 mkw), salonu (26.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł78 m² 18 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 77,17 m , zlokalizowane przy ulicy Tanecznej 61f na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 38m , położonego na Saskiej Kępie. Mieszkanie idealnie sprawdzi się również jako inwestycja. Na.