dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowy apartament stworzony, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w dzielnicy Wilanów łączącej ze sobą bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 020 000 zł57 m² 17 866,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Włochy, ul. Krańcowa Na sprzedaż przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 199 zł58 m² 89,64 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne 3 Pokoje na Woli | Ul. Jana Kazimierza | 2 parkingi w cenie Układ i Wyposażenie Mieszkania Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 18 118,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lusińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

859 000 zł51 m² 16 764,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, które będzie idealne jako mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie posiada otwarty salon, duża sypialnię, mały pokój, który świetnie spełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

4 799 zł56 m² 85,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Oferuję do wynajęcia komfortowe, mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Ordona w Warszawie. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

5 470 zł34 m² 158,55 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Waliców 11 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł43 m² 25 416 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do sprzedania klimatyczne, ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

5 299 zł50 m² 105,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Apartament przy Metrze Rondo Daszyńskiego ul. Giełdowa Układ Salon: jasny i ustawny, wyposażony m.in. w wygodną, rozkładaną sofę. Z salonu prowadzi wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

2 300 zł46 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 1 maja 2026r. Do wynajęcia dwupokojowe, ciche mieszkanie położone na Mokotowie, na Stegnach, przy ul. Neseberskiej 4. Mieszkanie jest usytuowane na 10 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Budynek / osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Sielce,Warszawa

7 000 zł50 m² 139 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy apartament W budynku Z basenem I siłownią W świetnej lokalizacji Jasne wnętrza | Winda | Świetna komunikacja miejska | Garaż | Gotowy do wprowadzenia | Idealny na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulmierzycka

Włochy,Warszawa

935 000 zł67 m² 13 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trójstronne Mieszkanie na Warszawskich Włochach, w bloku z 1997 roku. 3 - pokojowe mieszkanie o dok. pow. 66.7m2 przy ul. Sulmierzyckiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

4 100 zł53 m² 77,36 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, funkcjonalnego mieszkania w sercu warszawskiej Woli? To 53-metrowe mieszkanie przy ul. Kłopot 4 łączy w sobie nowoczesny design, komfort i świetną lokalizację tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

2 320 000 zł177 m² 12 891 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

***we speak english - please do not hesitate to contact us*** dwupoziomowe mieszkanie 177 m | 7 pokoi | 3 łazienki | ostatnie piętro | garaż | ochota racławicka Namiastka domu w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł54 m² 16 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,62 m , zlokalizowane przy ul. Boremlowskiej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o pow. 35,6 m2 z ogródkiem ok. 25m2 znajduje się na osiedlu zamkniętym z ok. 2015r. Blok 4 piętrowy z garażem podziemnym, brak miejsca postojowego, ewentualnie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 999 zł42 m² 95,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Nowoczesne, w pełni wyposażone2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dwoma balkonami - Bliska Wola, ul. Kasprzaka Opis mieszkania: funkcjonalnie zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

998 000 zł52 m² 19 137,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuje. Przestronne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 52,15 m (3. piętro z 5), rok budowy 2008 (budimex). Dwa pokoje, widna, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 602 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

963 000 zł45 m² 21 519,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Warszawa, praga-Południe: 45 m + 27 m tarasu. Inwestycyjny z gotowym najemcą. Szukasz miejsca, które obroni się samo? Ten lokal w budynku z 2019 roku ma atut, którego na próżno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

895 000 zł51 m² 17 583,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Dolny Mokotów,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Antoniewskiej (mokotów, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł52 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m (wysoki standard wykończenia) Mieszkanie użytkowane prywatnie, wykończone na bardzo wysoki standard drewniane podłogi w całym mieszkaniu, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miasto daje tempo. To mieszkanie daje balans. Przestrzeń, światło i cisza, których nie spodziewasz się w tej lokalizacji. Miejsce, w którym po prostu dobrze się mieszka bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

623 000 zł42 m² 14 962 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 950,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce w okolicy ulicy Ostródzkiej. Dokładna lokalizacja: ul. Przejezdna 12. Kameralne osiedle z niską zabudową. - rok budowy: 2019 - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 190 000 zł52 m² 22 969 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,81 m | ul. Sowińskiego | Wola Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,81 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

706 300 zł53 m² 13 402 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

964 000 zł74 m² 12 992 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowy Rok! promocja! 12 999 pln /m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

456 250 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! * warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 456 250 zł (12 500,00 zł / m2) w tej cenie miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

840 777 zł60 m² 14 057 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru harmonogram 20/80 W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pragę zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na centrum stolicy. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Powstańców Śląskich 45 - Liczba pokoi: 2 - Powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

587 111 zł38 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru harmonogram 20/80 W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 300 000 zł153 m² 21 629,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament W najładniejszej części miasteczka wilanów Ostoja Wilanów | 4 sypialnie | 3 balkony | 2 miejsca parkingowe | Widok na zieleń | Własna ładowarka do samochodów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 840 zł48 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli, tuż przy stacji metra M2 Młynów". Nieruchomość ma 47,5 mkw, lokal jest umeblowany, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nakielska

Ulrychów,Warszawa

4 000 zł43 m² 92,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43,4 m2, piętro 7/8 z windą w budynku z 2019r., przy ul. Nakielskiej, wola Ulrychów. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Targówek,Warszawa

1 040 000 zł62 m² 16 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwustronne mieszkanie położone na parterze pięciopiętrowego budynku wzniesionego w 2016 roku. Cztery osobne pokoje, kuchnia w hallu, łazienka, toaleta, taras o powierzchni ponad 6 m2.