dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

662 000 zł44 m² 15 045,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Brzeziny,Warszawa

642 000 zł47 m² 13 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompromis między ciszą "zielonej dzielnicy" a dostępem do pełnej miejskiej infrastruktury handlowej. Brzeziny to jedna z tych części Białołęki, która w ostatnich latach przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

799 990 zł60 m² 13 333,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

925 000 zł58 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

999 000 zł44 m² 22 704,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie W inwestycji royal residence Wysokie pomieszczenia 280 m | Drewniane okna | Rolety zewnętrzne | Loggia | Oczka wodne | Miejsce postojowe | Sauna | Solanka | Siłownia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją o pow. 45m2. Osiedle zaledwie 200 m od Metra Młynów, zielona i zagospodarowana zamknięta przestrzeń wspólna, doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 599 866 zł91 m² 17 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 143 000 zł69 m² 16 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English version below Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się we wtorek 14/04/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

835 000 zł56 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne i jasne mieszkanie 55,72 m - idealne również pod biuro | Włochy, ul. Popularna 16 Na sprzedaż przestronne, świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 55,72 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

764 000 zł51 m² 14 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na Bemowie w Apartamentowcu z 2008 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.74m2 przy ul. Kopalnianej składające się z: przedpokoju (7.11m2) Salonu (20.29m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosiarzy

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 830 000 zł130 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 130m2 zlokalizowane na Warszawskim Wilanowie. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako biuro dla firmy. Mieszkania jest trzystronne oraz posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 221 812 zł138 m² 23 295,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

873 170 zł56 m² 15 592,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

887 556 zł60 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

796 000 zł52 m² 15 161,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 100 zł39 m² 105,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Przepiękne mieszkanie dwupokojowe na Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze zalety: - świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od właściciela 3-pokojowe mieszkanie, duży balkon, osiedle tivoli obok stacja metro kondratowicza, 2 łazienki jedna z wanną, druga z prysznicem, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekka

Wawrzyszew,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane przy ul. Lekkiej na Bielanach. Lokal znajduje się na 8. piętrze na nowoczesnym osiedlu. Jest to miejsce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

485 907 zł35 m² 13 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,28 m + ogródek 13,31 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

870 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Warszawa Białołęka (kobiałka), ul. Flisaków Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, z przynależnym ogródkiem (około 55m2) i zadaszonym tarasem (około 8m2). Ogródek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

1 690 000 zł77 m² 22 011 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, czteropokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w inwestycji Nordic Mokotów przy ul. Pory. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% (nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 049 000 zł58 m² 18 086,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Powiśle to jedna z tych części Warszawy, które od lat nie tracą na wartości. To miejsce, gdzie miejski rytm spotyka się z zielenią, a codzienność zyskuje zupełnie inny komfort. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

15 500 zł133 m² 116,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Największym atutem jest 120-metrowy taras z widokiem na panoramę Warszawy (doprowadzona woda, co umożliwia instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, stylowy 2-pokojowy apartament na wynajem na osiedlu obok stacji Metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie - nowoczesny design i świetna lokalizacja, 7 min od kolejki! Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, świeżo wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marysin Wawerski,Warszawa

944 900 zł65 m² 14 494,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

? komfortowe 3- pokojowe mieszkanie dla Was Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł75 m² 22 503,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Marinie Mokotów przy ul. Rajska o powierzchni 75,1 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, przynależy do niego ogródek (92,6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

5 600 zł76 m² 73,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia. Budynek oddany do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hejnałowa

Raków,Warszawa

1 000 000 zł56 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,05 m2 na Włochach-Raków, ulica Hejnałowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

497 373 zł27 m² 18 421,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł20 m² 120 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

989 000 zł43 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , składające się z dwóch pokoi i łazienki z prysznicem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

809 000 zł63 m² 12 878,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Praga-Południe,Warszawa

1 130 000 zł79 m² 14 321,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Poligonowej 2 na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł36 m² 22 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z ogrodem (43 m ) i garażem - Prestiżowy Mokotów lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Zdziechowskiego powierzchnia: 35,73 m + ogródek 43,11 m stan: deweloperski cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

812 534 zł59 m² 13 771,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 58,04 m Z tarasem 33,19 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Full service in your language - eng | pol | ua | rus Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij