dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł52 m² 29 722 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie Madison Apartments na Żoliborzu. Lokalizacja mieszkania jest jego ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 390 000 zł54 m² 25 603,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Kłobuckiej. Lokal znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu - oddany do użytkowania w 2015r., utrzymany w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowiec,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50 m2, piętro 4/8 z windą, w budynku z 2002 r. przy ul. Bohdanowicza, ochota, rakowiec. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Kabaty,Warszawa

1 190 000 zł56 m² 21 061,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w topowej lokalizacji Warszawy łączącej ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 42,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 399 zł43 m² 102,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

8 000 zł101 m² 79,21 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: preferowany najem na 2 lata, ale umowa na 1 rok też możliwazwierzęta okjest centralna klimatyzacja w każdym pokoju, indywidualne sterowaniewspółpracuję ze wszystkimi agencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

998 000 zł60 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Słoneczny i cichy apartament o pow. 60 m2 z balkonem 8,5 m2, a także dwiema komórkami lokatorskimi i miejscem garażowym. Nieruchomość położona na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

829 900 zł49 m² 16 792,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Wyględów,Warszawa

7 500 zł83 m² 90,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie Z zacisznym ogródkiem W osiedlu eko park przy przy polu mokotowskim Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie z ładnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Szeligowskiej, bemowo Chrzanów. Nowe, czeka na pierwszego lokatora. Idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Kamionek,Warszawa

995 000 zł60 m² 16 633,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate praga ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na cichym i urokliwym Osiedlu Mała Praga przy ul. Przeworskiej 4. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 140 000 zł89 m² 12 809 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasienna

Włochy,Warszawa

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 75 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | łazienka z toaletą+ osobno toaleta| Nieumeblowane pokoje Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 099 000 zł38 m² 29 182,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament premium | 19 Dzielnica | cisza w centrum | loggia | garaż Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o pow. 37,66 m w prestiżowym kompleksie 19 Dzielnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 530 000 zł95 m² 16 173,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania. Oferuję do sprzedaży dwustronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 94,6m2 + ogród zimowy + 2 loggie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł62 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 6/12 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Górczewskiej, bemowo Górce. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4100 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo Lotnisko,Warszawa

1 350 000 zł84 m² 16 033,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Zeusa 45 na Bemowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze / bez windy / w dwupiętrowym budynku , składa się z salonu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasienna

Włochy,Warszawa

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

1 798 000 zł82 m² 21 886,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 82,15 m położone w "porcie Praskim" przy ul. Kępnej 2b. To starannie zaprojektowane mieszkanie stanowi harmonijne połączenie nowoczesnej estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 910 zł43 m² 67,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

769 000 zł41 m² 18 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję widne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m2 z dużym balkonem. Lokal wraz z miejscem postojowym w garażu, znajdujące się w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 550 zł32 m² 78,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, en, ru Panorama Warszawy z 9. piętra | Klimatyzacja | nowe - Bądź pierwszym lokatorem! To oferta dla osób ceniących jakość, światło i przestrzeń. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Marymont-Kaskada,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, gotowego do zamieszkania, 4 pokojowego mieszkanie o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 32 m | garaż podziemny i komórka lokatorska | spokojne osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

578 000 zł51 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 51 m2 > 2 pokoje z oddzielną kuchnią > duży balkon ok 5 m2 > bio-kominek > miejsce postojowe naziemne (płatne dodatkowo 25 tys. zł) > komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 144,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Handelsmana

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 694 003 zł99 m² 27 270 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie rozwiązuje 3 problemy, które ma 90% kupujących w Warszawie: brak przestrzeni, brak prywatności i brak jakości. Masz tu wszystko jednocześnie: ~99 m realnej przestrzeni, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

948 000 zł53 m² 17 992 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie prywatne, pośrednikom i agencjom zdecydowanie dziękuję. Mieszkanie w apartamentowcu z Klimatyzacją wi-fi i kamerą na podczerwień do monitoringu wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alpejska

Anin,Warszawa

6 300 zł90 m² 69,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m, zlokalizowane w zielonej i cichej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł31 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Domaniewska 47a. Dostępne od zaraz w pełni wyposażone mieszkanie z aneksem sypialnianym, aneksem kuchennym, dużą łazienką, balkonem i widokiem na Warszawę. Znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

977 436 zł60 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Warszawa Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

785 000 zł48 m² 16 354,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Parametry techniczne: powierzchnia: 47,85 m Piętro: 4/4 (ostatnie cisza i spokój) Budynek: apartamentowiec z 2015 roku z cichobieżną windą Balkon: 8,75 m Dodatki: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł120 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

We speak eng, pol, ua, rus Jasny i cichy apartament na pograniczu Śródmieścia i Muranowa - Osiedle Prezydenckie Apartament położony na prestiżowym Osiedlu Prezydenckim, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

8 500 zł93 m² 91,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W rezydencji narbutta Taras | 2 miejsca postojowe | Cicha okolica | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń I standard: apartament składa się z: * Salonu * 1 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 676 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu do zamieszkania lub wynajęcia ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy.