dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 714 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów,Warszawa

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Kobielskiej, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny, pary, studentów, grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

9 900 zł125 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

5-pokojowy apartament na Ochocie, w pobliżu pięknego Parku Szczęśliwickiego. Parametry nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie o dwustronnym rozkładzie i powierzchni 125m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów Niski,Warszawa

1 379 000 zł94 m² 14 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

1 379 000 zł I mieszkanie | 94,39 m2 I wilanów I ul. Królowej marysieńki rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 94,39 m2 w Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 600 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, świeżo wykończone 35 metrowe mieszkanie przy ulicy Marywilskiej na warszawskiej białołęce/targówku (miasteczko nova sfera). Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 448 160 zł67 m² 21 595 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Ten lokal to 68,96 m czystej funkcjonalności na pierwszym piętrze. Tutaj prestiż Wilanowa łączy się z układem, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 590 zł20 m² 131,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

3 800 zł76 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne przestronne mieszkanie 3 pokojowe z garażem do wynajmu Ursynów - Natolin. Lokalizacja 5 min pieszo od metra Natolin. Dojazd komunikacją do Centrum i Mordoru 30min, wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bielany,Warszawa

1 650 000 zł75 m² 22 073,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament przy Agorze Marzysz o prestiżowym adresie, który łączy miejską energię z sąsiedztwem natury? Szukasz wnętrza, w którym szlachetne materiały i dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Muranów,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description hereunder. Apartament do wynajęcia Warszawa Muranów 75 m | 2 pokoje | garaż | blisko Arkadia | wysoki standard Na wynajem przestronny i w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulmierzycka

Włochy,Warszawa

935 000 zł67 m² 13 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trójstronne Mieszkanie na Warszawskich Włochach, w bloku z 1997 roku. 3 - pokojowe mieszkanie o dok. pow. 66.7m2 przy ul. Sulmierzyckiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

8 600 zł78 m² 110,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na ostatnim piętrze Z tarasem na dachu | mokotów sielce 1 sypialnia | 2 miejsca parkingowe | 3 komórki lokatorskie | Widok na Stadion Narodowy ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł79 m² 13 241,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Warszawa - Białołęka | 79,22 m przestrzeni, która daje oddech Nowoczesne, jasne mieszkanie z 2017 roku, zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Startowa

Włochy,Warszawa

828 495 zł46 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Włochach. Mieszkanie w pełni umeblowanie i wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bogatki

Ursynów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, na terenie zielonego Ursynowa, usytuowane blisko ul Puławskiej. 1 piętro w 2-piętrowym nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Górce,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 2023 r. przy ul. Narwik, bemowo, górce. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4500 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

10 000 zł165 m² 61 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze z którego roztacza się przepiękny widok na centrum. Apartament o powierzchni 165 m2 składa się z czterech pokoi: - duży salon 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

5 750 zł84 m² 68,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztu wynagrodzenia agencji Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania przy ul. Mołdawskiej 7 w Warszawie, w zacisznej części Ochoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 600 zł26 m² 101,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł119 m² 14 707,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 118,99 m2 w ogrodzonym i chronionym 24h osiedlu "santorini" na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młociny,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam dwupokojowe mieszkanie w pięknej lokalizacji na Młocinach. Bardzo cicha i spokojna okolica z bezpośrednim dostępem do Lasu Młocińskiego Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

7 050 zł71 m² 99,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Czynsz najmu 7050 pln + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam agencje nieruchomosci do współpracy. Wolne od zaraz. Słoneczne. Parter, wynajmę mieszkanie 45mkw, 2 pokoje z kuchnią. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe: pralko-suszarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Raków,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł82 m² 12 985,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

To nie jest mieszkanie dla każdego - to wyjątkowa przestrzeń dla pary, która chce w końcu poczuć luz, przestrzeń i prywatność na co dzień. Duży salon naturalnie staje się centrum życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 578 000 zł80 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny widok. Duża loggia. Luksusowe, komfortowe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł47 m² 116,53 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament położony przy placu Grzybowskim, tuż przy zielonym parku, idealny dla wymagających klientów ceniących najwyższą jakość i prestiżową lokalizację. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

1 155 000 zł51 m² 22 470,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: ochota / Szczęśliwice / ul. Drawska 14, 100 m do Parku Szczęśliwickiego. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - inwestycja Ogrody Shiraz`,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł44 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Mieszkanie z klimatyzacją! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 369 000 zł74 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Wilanowie - Zawadach. Apartament na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 13/17 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław. Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

5 350 000 zł158 m² 33 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 157 m -butikowa elegancja w zielonym sercu Mokotowa Zamieszkaj z klasą, komfortem i prywatnością w jednej z najbardziej dopracowanych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu z 2009 roku na Pradze-Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Wiktoryn 6 - oferta aktualna! Ciche, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku apartamentowym z 2023r. Mieszkanie nowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Służew,Warszawa

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, gustownie urządzony 3 pokojowy apartament o pow. 75m2, znajdujące się na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2008 roku na Służewcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Drwęcka Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Drwęckiej, na 1. piętrze kameralnego, nowego budynku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 842,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł31 m² 85,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie przy ulicy Szeligowskiej w Warszawie. Dokładna lokalizacja: warszawa, ul. Szeligowska 20a - Bemowo. 5-piętrowy budynek wybudowany w 2022 roku. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

917 475 zł47 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe, widne, ciche i rozkładowe mieszkanie o pow. 47,05 m2 w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną na Warszawskim dolnym Mokotowie. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

6 000 zł78 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77,5m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2017 przy Al. Sikorskiego, mokotów Stegny. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000 zł + 980 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie w spokojnej i cichej części Miasteczka Wilanów. 42m2 | Wilanów | Salon z tarasem | Ogródek | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.