dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 37m2, piętro 8/9 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, mokotów, ksawerów. Idealne dla singla/singielki lub pary, studentom, osobom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Stylowa kawalerka 36 m z widokiem na Park Kępa Potocka | 2 piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie w inwestycji Brzozowy Zakątek przy ul. Branickiego, w okolicy sklepy, restauracje, autobus, tramwaj. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stara Ochota,Warszawa

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż Z widokiem na panoramę warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: mieszkanie zaaranżowane jest jako biuro. Przystosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 532,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Las Bielański,Warszawa

715 000 zł48 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 34 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 17 A. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ochota,Warszawa

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł42 m² 18 992,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Podskarbińskiej 34 w inwestycji Aleje Praskie dewelopera Develia Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym - kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł54 m² 17 574,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty 3 pokoje na niewielkim metrażu Salon z aneksem kuchennym Przestronny układ pomieszczeń - pokój dzienny i aneks Korzystna lokalizacja - 20-40 min. samochodem do centrum Warszawy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

855 000 zł54 m² 15 688,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: warszawa, ursus-Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 17d (etap XI) metraż: 54,5 m piętro: 1 z 7 (budynek z windą) liczba pokoi: 3 (przemyślany układ po zmianach lokatorskich) opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasienna

Włochy,Warszawa

6 500 zł86 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 86 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

1 549 000 zł86 m² 17 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie 86 m | Ursus - Szamoty, ul. Silnikowa | 2022 r. Cena mieszkania o powierzchni 86 m wynosi 1 549 000 zł + miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

2 995 000 zł114 m² 26 173,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację apartamentu na Mokotowie - Wysoki standard budynku - Apartamentowiec sgi - Sauna i siłownia do dyspozycji mieszkańców - Kameralna okolica - nowo powstała uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Nowodworach (białołęka) ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Inwestycja przy ul. Sprawnej została wybudowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 650 000 zł166 m² 28 028,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywny dwukondygnacyjny apartament W kompleksie qbik | ul. Woronicza 31, mokotów Designerski apartament w loftowym stylu z balkonem i komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wierzbno,Warszawa

4 000 zł43 m² 93,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | pierwszy najem | klimatyzacja | garaż podziemny | duży balkon 8,68 m Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i garderobą, zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł42 m² 18 028,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie - 41,6 m + duży balkon 10,93 m doskonała lokalizacja | nowe budynki skanska | osiedle park ostrobramska Mieszkanie znajduje się w prestiżowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

85 m prywatnego tarasu w centrum Warszawy! Ekskluzywny apartament z widokiem na biznesowe serce stolicy to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Bielany* ul. Heroldów * 47,62 m2 * dwa pokoje *kuchnia- aneks*balkon*garaż* link do spaceru: * do objęcia od 1. czerwca 2026 ** * mieszkanie tylko dla osób pracujących * * umowa najmu okazjonalnego *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

1 499 000 zł110 m² 13 587,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy,nowoczesny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych i najprężniej rozwijających się części Warszawy - warszawska Wola w okolicach Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 i wysokości 2,80 m + 3,26 m2 komórka lokatorska przynależna do mieszkania w budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

895 000 zł43 m² 20 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 18 925,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Budynek zlokalizowany przy ul. Adama Branickiego 11 znajduje się w części Miasteczka Wilanów - w obrębie osiedla Błonia Wilanowskie, jednej z najbardziej uporządkowanych urbanistycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie - blisko nowej stacji metra Chrzanów. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. W sypialni dużo miejsca do przechowywanie i kącik do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 377 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, 52,65m , ursus, ul. Górna droga Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskie Ursusie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 873,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 929,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[English version below] Apartament o powierzchni 76 m2 z przestronnym słonecznym tarasem o powierzchni 33 m2 pozwala rozkoszować się każdą wolną chwilą na świeżym powietrzu. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Zielona,Warszawa

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 298 800 zł100 m² 12 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł96 m² 39 624,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w zielonej okolicy z balkonem Komfortowe i stylowe mieszkanie położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisa

Włochy,Warszawa

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym punktem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowoczesnym, zadbanym bloku przy Jugosłowiańskiej 17C. Opis: mieszkanie jest 2-pokojowe i ma powierzchnię 51 m2. Znajduje się w nowoczesnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

22 000 zł129 m² 170,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiż pod najbardziej pożądanym adresem w Polsce, gdzie historyczna architektura spotyka się ze współczesną sztuką i wyrafinowanym designem. Ten wyjątkowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 714 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.