dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Hot oferta na wyłączność! oferta W biurze pepper house! nowoczesny apartament 52 m | 3 pokoje | Prestiżowa, kameralna inwestycja | Taras na dachu tylko dla mieszkańców | Widok na park | 200.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,4 m (41,22 m po podłodze), położone w spokojnej części Targówka. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł32 m² 124,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Chmielna duo. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy cenią miejski.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,02 m² 17 371,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma łazienkami i dużym balkonem 9 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy na wynajem | idealny pod gabinet kosmetyczny | mokotów / gagarina Klimatyzacja | Ciche wnętrze | Kameralny budynek | Miejsce postojowe w cenie | Blisko nowej linii tramwajowej | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł59 m² 22 542,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję 3 pokojowy jasny apartament o powierzchni 58,56 m2 z ogródkiem znajdujący się na parterze w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Wilanów, osiedle Królewski Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,62 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe, na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku. Budynek położony jest na spokojnym zielonym osiedlu, na warszawskim Służewcu. Dobrze rozwinięta infrastruktura - dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł98,16 m² 19 855,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń Taras z ekspozycją południową o pow. 20,5m2 dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | Wysoki standard | Metro Wilanowska | Mokotów - Stegny Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł135 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czteropokojowe 135m2 z garażem, na Górnym Mokotowie w rejonie Metra Wilanowska. Lokal jest wyposażony w meble i sprzęt agd. Rozkład pomieszczeń funkcjonalny: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z dwoma sypialniami w nowej inwestycji Aleje Praskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł40,75 m² 21 472,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokoje | Mokotów | balkon | garaż | blisko Galerii Mokotów Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie, 40,75 m , na 2. piętrze nowoczesnego budynku na Mokotowie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

5 170 zł48,88 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 000 zł62,67 m² 26 216,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł55,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m z przestronnym balkonem. Mieszkanie Dwustronne (płd-zach.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł77 m² 49 870,13 zł/m²

 

Piętro:17/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament z widokiem na panoramę Warszawy w budynku Cosmopolitan english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł55,47 m² 21 993,87 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m , zlokalizowane na 18. piętrze prestiżowego kompleksu Babka Tower, zaprojektowanego przez renomowaną pracownię jems.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł42 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 m na ostatnim 7 piętrze, z 2025 roku Mieszkanie znajduję się w bardzo bliskiej odległości od Akademii Leona.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł43 m² 95,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wygodne, ciche i dobrze wyposażone mieszkanie w apartamentowcu, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu - idealne miejsce do relaksu czy joggingu. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

2 960 000 zł158,60 m² 18 663,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronny apartament Z basenem na mokotowie Przestronny apartament | Doskonała komunikacja z centrum | Okolica tuż przy Królikarni | Miejsce garażowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł56 m² 119,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. 56m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Taras na dachu | Prywatna Siłownia i Sauna | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,56 m² 21 716,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na zawadach Jasne i przestronne wnętrza | Idealne dla singla lub pary | Świetny design | Ostatnie piętro | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce z klimatyzacją. Budynek jest usytułowany na cichym osiedlu wybudowanym w 2014 roku i posiada bardzo ciekawą architekturę. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł44,60 m² 29 125,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł80 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny i komfortowy apartament w eleganckim budynku na bliskiej Woli english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł87,40 m² 21 727,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 5- pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i dogodną lokalizację. Lokal łączy w sobie funkcjonalny rozkład z jasnymi, słonecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 370 zł68,47 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł80 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy umeblowany apartament w inwestycji Oxygen english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu trzypokojowego mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł55 m² 14 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaz funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 55 m2 wg kw, polozone na Bielanach przy ul. Heroldow 21. Dzieki skosom oraz otwartej przestrzeni na poddaszu lokal wizualnie sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46 m² 20 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mamy do zaoferowania urządzone przez architekta ustawne i nowocześnie wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny bądź studenta( 1500 m do sggw). Nowoczesne urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 587 zł72,52 m² 20 237 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł57,40 m² 27 003,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: forest Club to propozycja dla osób, które chcą połączyć prestiż zielonej części Warszawy z wygodą codziennego życia. Inwestycja znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Szajnowicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł78 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i 3 miejscami parkingowymi na Ursynowie. Teren ogrodzony, monitorowany. W pobliżu plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 248 zł33 m² 18 371,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.