dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie. Ulica Uznamska, targówek, osiedle Róża Wiatrów (wybudowane w 2010 roku przez Dom Development). Osiedle z ochroną i kontrolą dostępu. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł30,40 m² 29 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną w kompleksie Browarów Warszawskich, będących jednym z najmodniejszych i cenionych za wygodę oraz lokalizację miejsc na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł82,42 m² 21 839,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 289 zł39 m² 16 571,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 38,3m2 + ogród 30,26m2 promocja na parking podziemny W cenie 15 000 zł umów się I zobacz na żywo mieszkania Z wcześniejszych etapów Dostępne inne metraże,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 575 000 zł117 m² 22 008,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament położony w okolicach Parku Arkadia, w zielonej części Mokotowa, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł89 m² 80,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny apartament z dwiema sypialniami i tarasem w Inwestycji Babka Tower english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł115 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie gustownie urządzone przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Duży przestronny, taras z ekspozycją południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł38,63 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy loft 67 m | Qbik Loft | ul. Woronicza | parking i komórka w cenie Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 412 zł72,28 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 72.28 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, 3 sypialni oraz 2 łazienek. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m2 na zamkniętym osiedlu przy ulicy Lazurowej 15. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł47 m² 108,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47m2, piętro 5/8 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Adama Naruszewicza, mokotów Wierzbno. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 000 zł32,22 m² 32 216,01 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | Grzybowska 49 | Widok na panoramę Warszawy | Wysoki standard | Centrum Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,86 m² 21 500,36 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Hot oferta! na wyłączność! oferta W biurze pepper house! Nowoczesny Apartament na Mokotowie - Wysoki Standard i Gotowiec Inwestycyjny Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł46,55 m² 60 150,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ścisłe centrum, bezpośrednio przy Ogrodzie Saskim i Teatrze Narodowym. Doskonały widok z okien na plac Bankowy i Ogród Saski. Najbardziej prestiżowy budynek sbm Dembud przy ul. Niecałej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

**na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 50 m - ul. Polki, warszawa (osiedle Poloneza)** Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Polki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 617 zł69,49 m² 20 702,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł66,30 m² 15 037,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m - Warszawa, bemowo (lazurowa/górczewska). Najważniejsze informacje: lokalizacja: warszawa, bemowo - skrzyżowanie ul. Lazurowej i Górczewskiej Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 656 000 zł92 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na zielonych i spokojnych Kabatach, przy ul. Dembego na Ursynowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52,64 m² 16 527,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mokotów | 2/3 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe | Boks garażowy | Funkcjonalne :dla kogo? Świetna propozycja dla singla, pary lub rodziny 2+1, którzy szukają wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament w prestiżowej Rezydencji Wareckiej - kameralne otoczenie w samym sercu Warszawy. Atuty Prestiżowa inwestycja Rezydencja Warecka - zaledwie 28 lokali w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł32,23 m² 29 754,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł36,90 m² 16 206 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Idealne mieszkanie dla pary lub singla przytulne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, położone w doskonałej lokalizacji na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Białołęka-Nowodowry ul. Dionizosa | osiedle Comfort City z 2026 roku tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej Winnica Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł59,40 m² 14 983,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Tarchominie w bloku z 2005 roku. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m2 przy ul. Milenijnej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Dwóch sypialni Łazienki Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł90,80 m² 77,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie | Ochota | przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie zostało świeżo odmalowane i jest dostępne do zamieszkania od 04.05.2026 roku. Zapraszamy bez zwierząt. Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł235,50 m² 12 993,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 235 m - 7 pokoi Mokotów Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 235 m , położone przy cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł103 m² 13 970,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalna oferta dla szukających miejskiego komfortu dwupoziomowy apartament ze 100 metrowym tarasem na dachu! Na sprzedaż - 2 poziomowy apartament położony w kameralnym 3 piętrowym budynku. Czwarte.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł35,84 m² 17 829,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z loggią, które łączy komfort codziennego życia z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Jeśli szukasz miejsca, w którym wygoda spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48,29 m² 18 430,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m2, zlokalizowany przy ulicy Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na 2 piętrze z 6. Atuty: balkon - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł62,50 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko U nas! piękne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! miejsce postojowe W garażu I komórka! jak nowe! Do sprzedaży piękne oraz bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 z garażem. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Marywilska 60a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł76 m² 164,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji Mokotowa - "fort Cze" apartament Apartament o powierzchni 76 m2 na których znajdziemy salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnie, garderobę,.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł35,69 m² 22 555,34 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł164 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia czteropokojowy apartament 164 m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 1998r., przy ul. Limanowskiego, mokotów Sadyba. Idealny dla rodziny. Po generalnym remoncie, dostępny bez.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł93 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł63,30 m² 11 532,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 3 pokoje z balkonem (3,5m2). Ekspozycja okien jest dwustronna: salon - zachód, sypialnie - wschód. Mieszkanie jest zadbane oraz umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł65,24 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: warszawa, ul. Stawki 8 Powierzchnia: 65,24 m Liczba pokoi: 3 Dodatkowe informacje: miejsce postojowe w garażu podziemnym Komórka lokatorska Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe.