dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Winnica na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł32,23 m² 29 754,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, os. Ewen Shiraz Mieszkanie do wynajęcia na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 89. Apartamentowiec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36 m² 19 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka z wydzieloną wnęką sypialnianą o powierzchni 36,84 m . Mieszkanie znajduje się na parterze (wyższy parter) w nowoczesnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

16 400 zł178 m² 92,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z antresolą i designerskim wnętrzem na Mokotowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł81 m² 16 543,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dzieci Warszawy w dzielnicy Ursus - Skorosze. Lokal w bardzo dobrym stanie, w budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł72 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Browary Warszawskie | 72m2 | klimatyzacja | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 704 zł56,32 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł60,50 m² 15 520,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł72,80 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na Mokotowie | 72,8 m | Loggia | Klimatyczne Osiedle z Ochroną Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

775 890 zł57,70 m² 13 446,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Świderskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 220 zł55,01 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury? Jeśli szukasz jasnej, przytulnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 890 zł38,33 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, w pełni umeblowany apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w samym sercu Warszawy, w prestiżowej dzielnicy Wola przy ul. Grzybowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ℹ przytulne 62 m na Mokotowie - Czerska 18 | Blisko Łazienek Królewskich | Miejsce w garażu podziemnym Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanym punkcie? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł40 m² 122,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament o podwyższonym standardzie zlokalizowany na 6 piętrze w "rezydencji Orłowicza". W budynku znajduje się całodobowa ochrona oraz monitoring. Powiśle łączy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67,90 m² 14 712,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Morawska 4 Metraż: 67,9 m Piętro: 2/2 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: odrębna własność Cena: 999 000 zł (do rozsądnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł59 m² 21 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu o powierzchni 59 m2 z loggią na Wilanowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł58,60 m² 14 163,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 Pokoje | 58,6 m | Balkon | Nowy Mokotów - Augustówka 0% pcc | Bez Prowizji | Aktywny Styl Życia Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter Warszawy łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 195 zł39,47 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** Do zaoferowania mam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na 1 piętrze. Osiedle Marynin to wyjątkowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | 2 pokoje | 41 m | Balkon | Garaż | ul. Jagiellońska Do wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka najemcy od czerwca 2026. Położone jest na 18 piętrze przy ul. Kasprzaka. Nowocześnie wykończone mieszkanie składające się z sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł89 m² 134,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak eng|ua|ru apartament Z balkonem I garderobą W inwestycji fort cze Kameralna inwestycja | Funkjonalny rozkład | Garderoba| Balkon | 1 miejsca postojowe w garażu | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 650 zł57,72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców Niskie koszty utrzymania - eco budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 000 zł343 m² 21 574,34 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 343 m , usytuowany na ostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca. To propozycja dla osób, które oczekują absolutnego komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

856 263 zł54 m² 15 856,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,98m2 + balkon 8,55m2 parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Dostępne inne metraże, rozkłady i piętra mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

5 190 zł64 m² 81,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym ul. Słomińskiego. Przedmiotem najmu jest przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 63,63 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 83 m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2006 r, przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5000 zł + 1500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

2 885 000 zł96,21 m² 29 986,49 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu unikatowy apartament znajdujący się na Bulwarach Praskich - osiedlu wybudowanym przez Mennicę Polską sa. Atuty nieruchomości widok na zachody Słońca i pas zieleni Natura2000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 500 zł61,72 m² 16 599,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem! Taki balkon to dodatkowa strefa relaksu dla Twojej rodziny :) Dodatkowo jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 46 000 zł. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł51,40 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 51,4m2 na 3 piętrze luksusowego budynku w Centrum Warszawy! Apartament w stanie deweloperskim składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone tuż przy stacji Metra Kabaty. Idealne dla pary lub singla. Powyższa cena zawiera zaliczki na media(.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł120 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł81 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , położony na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł54 m² 231,48 zł/m²

 

Piętro:19/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki i nowoczesny apartament z jedną sypialnią w apartamentowcu Cosmopolitan english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie po remoncie, wykończone w funkcjonalnym i nowoczesnym standardzie. Przemyślany układ, bardzo dobre doświetlenie oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 000 zł40 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowoczesne mieszkanie idealne dla pary lub singla - komfort, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 70m2, piętro 9/9 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Mrocznej, wola, ulrychów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4800zł + 1300zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł77 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77 m2. Usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2003 roku na warszawskim Ursynowie, niedaleko stacji metra Natolin. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij