dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 10/10 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Obrzeżnej, mokotów, służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

6 500 zł59 m² 110,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| przestronne mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Chłodnej w Warszawie. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią (28 m2), sypialni (16 m2) z garderobą (5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

994 000 zł60 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 201 430 zł63 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie - Warszawa Bemowo, ul. Szeligowska 32 Opis nieruchomości: na sprzedaż piękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Szeligowskiej 32 w Warszawie, dzielnica Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł80 m² 14 357 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Na sprzedaż (bezpośrednio od Właścicieli) unikalne, komfortowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce -> Tarchomin -> Winnica -> Osiedle Palladium, ul. Mariana Wyrzykowskiego. Posiadamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

1 950 000 zł73 m² 26 878 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do zaoferowania mam mieszkanie 3-pokojowe w topowej dzielnicy Warszawy Wola (czyste) ul. Siedmiogrodzka 1. Piętro 5, rok 2016 Metraż 72,55m2, w skład którego wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

9 900 zł76 m² 130,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl | ua | ru | eng Do wynajęcia przestronne, jasne i klimatyzowane trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

738 740 zł43 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Lokal do własnej aranżacji w budynku z 2023 roku. Nieruchomość ma prawie 43m2, mieści się na 2 spośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na Warszawskiej Pradze - Południe przy ulicy Mikołajczyka 23, znajdujące się w świetnej lokalizacji na przeciwko Centrum Handlowego Promenada. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 021 000 zł84 m² 12 111,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z 2-poziomowym mieszkaniem w bardzo spokojnej i dobrze skomunikowanej (12min do metra) okolicy na ostatnim piętrze o powierzchni 84,30m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 290 000 zł76 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widne i ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej lokalu 76 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Złoty Potok. Inwestycja Central Park ursynów/lake Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie - gotowe do odbioru Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Do dyspozycji mamy przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawady,Warszawa

12 000 zł134 m² 89,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Standard: wspaniały apartament zlokalizowany w cichej i spokojnej części Wilanowa - na Zawadach. Mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 134 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Odolany,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 31 m w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a. Lokal doskonale nadaje się do prowadzenia własnego biznesu, ale może również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł73 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem o pow. 73 mkw. z miejscem parkingowym i komórką lokatorską w budynku z 1994 roku na Mokotowie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 128 000 zł47 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam! Do sprzedania bardzo ładne, ciche, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem, z którego jest widok na tereny zielone. Ul. Przasnyska 7. Sady Żoliborskie, okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

1 009 500 zł66 m² 15 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu piękne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66 m2, do którego należy duży 14 metrowy balkon. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Pożaryskiego, na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

9 800 zł55 m² 178,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w sercu Warszawy - Śródmieście Zapraszamy do wynajęcia luksusowego, nowoczesnego mieszkania w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia. Położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Edwarda Habicha o powierzchni 38 m , wykończone w wysokim standardzie. Znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku w Ursusie. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

4 600 zł78 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie 78 m2, piętro 3/11 z windą w apartamentowcu z 2009 r., przy ul. Grójeckiej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie typu studio do wprowadzenia od zaraz na Kabatach, przy ulicy Jerzego Zaruby 11, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stefana Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

5 600 zł68 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pol, ua, rus. Tylko u nas od zaraz do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 17. Mieszkanie jest kompletnie przygotowane do wynajęcia dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 350 000 zł58 m² 23 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu w nowym budownictwie z recepcją! Mieszkanie o wielkości 58m2 znajduje się w prestiżowej lokalizacji Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł50 m² 29 980 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament 50 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament z pięknie zagospodarowanym ogródkiem 50m2 oraz tarasem 10m2, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

5 625 001 zł262 m² 21 469,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Elegancki, dwupoziomowy penthouse o pow. 262m2 z tarasem i ogrodem o pow 184m2, połączony jest z prywatną windą wjeżdżającą do mieszkania. Jego atutem jest widok na 3 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł69 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokoje z oddzielną widną kuchnią. Nieruchomość o powierzchni 69.33m2 położona na Mokotowie, nieopodal skrzyżowania Alei Wilanowskiej i Doliny Służewieckiej/ Alei Gen. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

__________ english description below _____________ Na wynajem przestronne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe z garderobą o powierzchni 74 m2 na cichym osiedlu w Wilanowie ******* lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 650 zł48 m² 76,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2, przy ul. Skierniewickiej 34a, na rogu Wolskiej i Skierniewickiej - Osiedle citilink - przy wyjściu z metra Płocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 51 m2 - wygodne, ładne z klimatyzacją - Apartamentowiec na Saskiej Kępie Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pandy

Szczęśliwice,Warszawa

1 389 000 zł78 m² 17 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania po Remoncie - ul. Pandy 11, warszawa Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, świeżo wyremontowanego mieszkania, które łączy nowoczesny design z komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

1 149 000 zł60 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej 32 w Warszawie. To idealna inwestycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

8 000 zł135 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia na osiedlu parkowym, na Żoliborzu. Mieszkanie zlokalizowane na 5-tym piętrze, posiada: salon o pow. 32m2 3 duże sypialnie oszklona weranda 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

863 000 zł64 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Blisko do metra, tramwaju, autobusu i kolejki w sąsiedztwie parku Bródnowskiego. Mieszkanie położone w nowo powstającej.