dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawy

Stare Włochy,Warszawa

895 000 zł56 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym, 3-piętrowym apartamentowcu na Starych Włochach, w otoczeniu przeważającej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

759 900 zł50 m² 15 047,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość : Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m , usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym przy ul. Pohulanka. Do lokalu przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Imielin,Warszawa

1 499 000 zł66 m² 22 612,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż unikatowe mieszkanie na ostatnim piętrze z imponującym tarasem o powierzchni 77 m , zapewniającym spektakularne widoki na Las Kabacki i panoramę Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stegny,Warszawa

2 000 100 zł71 m² 28 099,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prowizja 0% zakup bezpośrednio od dewelopera, podatek pcc 0% Apartament o powierzchni 71 m2, z ogródkiem o powierzchni prawie 75 m2. Esencja wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysokie piętro i zachodnia ekspozycja gwarantuje dobre doświetlenie i poczucie przestrzeni. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią w formie aneksu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament przy ul. Koszykowej (śródmieście). Nieruchomość ma 46 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

1 029 000 zł52 m² 19 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 51,50 m2 | 2 pokoje | 1 029 000 zł | Ochota | ul. Grójecka | triton park | Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zespole budynków Triton Park na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

1 090 000 zł38 m² 28 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament 2-u pokojowy o powierzchni (ponad 38 m2) z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Imielin,Warszawa

1 054 000 zł72 m² 14 638,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 72 m2 parter/4 w budynku z 1991r., Ursynów Imielin. Mieszkanie to: * salon 28m2 z wyjściem na balkon: szafa w zabudowie; * sypialnia 9m2; * sypialnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej, o powierzchni 45 mkw. Lokal znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z windą na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł64 m² 16 692,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > duży ogór aż 127 m2 > imponująca wysokość mieszkania aż 315 cm > 63,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > nowoczesne, wykończone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na zamkniętym osiedlu Biały Kamień. Mieszkanie składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 513,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! Do sprzedania nowoczesne pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Bemowie w świetnej lokalizacji. Do stacji metra można dojść pieszo w zaledwie 2 minuty! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 650 000 zł71 m² 23 308,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament 71m | wola | metro daszyńskiego | lobby Z ochroną Przestronny apartament w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli, zlokalizowany w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

922 000 zł51 m² 17 944,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość o powierzchni 51,38 m2 cena 922000 zł Komórka lokatorska 2,75 m2 płatna dodatkowo 20000 zł (obowiązkowo) Miejsce garażowe płatne dodatkowo 40000 zł (obowiązkowo) Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* białołęka - Lewandów * ul. Głębocka * dwa pokoje * 41,78m2 * duży balkon * garaż w cenie * ** do objęcia od 1. sierpnia 2025 ** Oferujemy do wynajęcia, zadbane, widne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 540 000 zł69 m² 22 422,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament na Sadach Żoliborskich | 3 pokoje | Balkon z widokiem | Miejsce postojowe w cenie Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m (68,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 375 000 zł77 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł94 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie 94,2 m - ul. Meissnera! Mieszkanie składa się z: trzech ustawnych pokoi, osobnej, widnej kuchni, dwóch łazienek (w tym jedna z wc), dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

669 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki i przestronny apartament o powierzchni 72 m , położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2006 roku przy ul. Egejskiej, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 307 025 zł71 m² 18 494,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio! 0 % pcc! To idealne mieszkanie dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz bliskość infrastruktury miejskiej. Nie przegap tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Kamionek,Warszawa

595 000 zł29 m² 20 397,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone u zbiegu ulic Chodakowskiej i Wawerskiej na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Nowy Kamionek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, klimatyzowany, dwupokojowy apartament Z garażem W cenie, zlokalizowany przy ul. Siedmiogrodzkiej 1/ skrzyżowanie z Karolkową i Grzybowską. Świetna lokalizacja - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od właściela nowoczesne mieszkanie z ogródkiem 50m2. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50m2. z ogródkiem (18m2). Mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

11 500 zł109 m² 105,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękny, przestronny i w pełni umeblowany apartament o powierzchni 109 m , położony na 5. piętrze budynku z windą, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chełmskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m , zlokalizowane na Wesołej - przy ul. Jeździeckiej. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

829 000 zł52 m² 16 022,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie dostępne od zaraz, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

980 000 zł53 m² 18 389,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kolejna nowość w ofercie homeally! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,29 m , zlokalizowanego w jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: atrakcyjny 2 pokojowy apartament 39,17m2 na Mokotowie, wyposażony w klimatyzację, z bezpłatnym dostępem do siłowni znajdującej się na parterze. Mieszkanie starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 215 000 zł110 m² 20 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę wyjątkowego mieszkania z tarasem w prestiżowej części Warszawy, w dzielnicy Wilanów-Zawady. Budynek zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Korczak

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla miłośników zwierząt Do wynajmu nowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w nowo oddanym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł102 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 295,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie/47,4 M2/ warszawa/targówek Kupujący nie płacie prowizji! Mam do zaoferowania przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

8 500 zł80 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy, skąd wszędzie masz blisko? Ma być cicho i słonecznie, a do tego bez problemów z parkowaniem? Dostępne od zaraz? Mamy to! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Rakowiec,Warszawa

12 200 zł202 m² 60,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy unikatowy apartament o powierzchni aż 202 m , położony przy ul. Karola Bohdanowicza 21 w prestiżowej części warszawskiej Ochoty inwestycji "rakowiec Park". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

6 800 zł103 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem bardzo ładny trzypokojowy apartament o powierzchni 100m2 na wysokim parterze. Nieruchomość wolna od 4.07.2025r. Standard wykończenia Mieszkanie czyste, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy elegancki design z nowoczesnymi udogodnieniami? To stylowe, klimatyzowane mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub.