dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

3 287 340 zł157 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten niepowtarzalny apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! - niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

1 168 310 zł90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 000 000 zł74 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Sokratesa. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 r. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia ładne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w prestiżowej inwestycji w centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, w budynku oddalonym o 2 minuty od Metra Rondo Daszyńskiego Atuty nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

453 914 zł31 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc Państwa uwadze polecam 1 pokojowe mieszkanie znajdujące na 1 piętrze na kameralnym, willowym osiedlu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum, 200 m od Metra Świętokrzyska, pałac Kultury na wyciągnięcie ręki. (pkin ) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu. Wysoki standard wykończenia, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł61 m² 17 213,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronny, dwupokojowy apartament w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy Alei Wyścigowej. Ekspozycja mieszkania na ciche patio, dużo naturalnego światła, wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł80 m² 16 896,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie do sprzedania na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie 79,90 m2, na które składają się: - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 610,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie 47m2 w bardzo dobrej lokalizacji, które nie wymaga nakładów finansowych (ewentualne odświeżenie ścian). Budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W top lokalizacji! 2 pokoje l przestronne l dogodna lokalizacja l garderoba l metro rozkład: salon, korytarz, sypialnia z garderobą, schowek, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 350 000 zł135 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż wyjątkowy apartament na dolnym mokotowie. Budynek znajduje się niedaleko skrzyżowania ulic Dolnej i Sobieskiego. Pomimo swoich lat jest bardzo dobrze utrzymany i ciągle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

5 861 356 zł191 m² 30 731,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Penthouse Z prywatnym tarasem na dachu Gotowy do odbioru apartament reprezentuje nowoczesną odsłonę kamienic Foksal 13/15 i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie Z ogrodem | wiślany mokotów | W pełni urządzone Prezentujemy Państwu niepowtarzalne i przestronne blisko 44-metrowe mieszkanie z ogrodem w zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

550 000 zł42 m² 13 214,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: jeśli szukasz mieszkania 2 pokojowego: o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, w dobrej lokalizacji, w spokojnej, przyjaznej mieszkańcom okolicy, w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Mozarta w fantastycznej lokalizacji na Mokotowie tuż obok Metra Służew. Mieszkanie Sprzedawana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akces Nieruchomości oferuje do wynajmu: mieszkanie, 58m2, 2 pokoje, umeblowane, apartamentowiec, teren ogrodzony, plac zabaw, miasteczko Wilanów, warszawa. Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Cravtt Propoerty ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie o powierzchni 83 m2 na Warszawskiej Białołęce. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 650 000 zł90 m² 18 345,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Place4you oferuje na sprzedaż nieruchomość wyjątkową. Gotowe do zamieszkania mieszkanie w dzielnicy, która tętni życiem i ma niepowtarzalny historyczny charakter. Zapraszamy na Pragę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 metrów kwadratowych, zlokalizowane na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej 73c. To nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

589 600 zł73 m² 8 076,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc, bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Tylko 12 min autobusem do stacji metra. Dojazdy komunikacją miejską (przystanek 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygodna

Anin,Warszawa

1 290 000 zł121 m² 10 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuję Państwu przepiękny apartament wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w centrum warszawskiego Anina. Jest to wyjątkowa nieruchomość, która idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czapelska

Mokotów,Warszawa

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Posiadamy w swojej ofercie fajne mieszkanie 3-pokojowe wraz z miejscem postojowym (miejsce postojowe płatne dodatkowo 40 000 zł). Mieszkanie znajduje si w kameralnym budynku, mieszczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

620 000 zł44 m² 14 168,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Ciche i przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

8 300 zł95 m² 87,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 95m2, 3 pokoje, ul.Chodkiewicza - Pola Mokotowskie, Mokotów OPIS MIESZKANIA: Apartament 95 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

624 256 zł49 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

490 500 zł59 m² 8 313,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Mokotów,Warszawa

866 800 zł43 m² 20 352 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle zatopione w zieleni i ciszy Інвестиції в нерухомість Инвестиции в недвижимость Osiedle Jaśminowy Mokotów to miejsce wyjątkowe. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 31m2 położona na. 3 piętrze w 6. piętrowym bloku z windą znajdująca się na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Olbrachta 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł36 m² 123,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w wysokim standardzie przy Placu Zbawiciela - - - - - - e n g l i s h b e l o w - - - - - - Prezentowana nieruchomość to niemal 40-metrowe bardzo wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Witebska

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł27 m² 101,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w bliskiej odległości metra Targówek Mieszkaniowy Mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze nowego budynku z 2022 r przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na pograniczu Mokotowa z Ursynowem - na ul. Kłobuckiej. - powierzchnia 67 m2 - salon z aneksem + 2 sypialnie, - dodatkowo pojemna, wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2, położone w dzielnicy Wola w Warszawie. Lokal kompleksowo wyposażony. W mieszkaniu zamontowana klimatyzacja. Do dyspozycji dedykowane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

448 740 zł52 m² 6 147,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 140 000 zł88 m² 12 895,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3- pokojowe, usytuowane w dzielnicy Warszawa Włochy. Nieruchomość położona jest na I piętrze ( brak windy), w kameralnym budynku ( na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij