dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

479 000 zł46 m² 10 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do wykończenia znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ul. Posag 7 Panien. Budynek będzie oddany w czerwcu 2023 roku. Mieszkanie o powierzchni 45,65 m2 na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe, duże i przestronne mieszkanie na osiedlu jw Construction Bliska Wola , ul. Kasprzaka 29b - budynek oddzielony od ulic innymi budynkami osiedla. Mieszaknie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

4 999 000 zł140 m² 35 707,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Gdzie: w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy, apartament usytuowany e ekskluzywnym budynku apartamentowym w sercu zielonego Powiśla z południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 000 zł40 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 z garażem podziemnym na warszawskiej Białołęce, ul. Strumykowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 350 000 zł144 m² 23 263,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

/ mamy doradcę kredytowego na miejscu / przepiękny apartament przy ul. Gen. Józefa zajączka na żoliborzu budynek: budynek został wybudowany w 2000 roku i składa się z 5 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roztocka

Grochów Północny,Warszawa

659 000 zł41 m² 15 983,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pachnące świeżością jasne i przytulne - to najważniejsze cechy nowego apartamentu, w którym nikt wcześniej niezamieszkane z ekspozycją na południe. Nowa inwestycja z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 695 000 zł100 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Taras 22M2! okna na 3 strony świata! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Wyraźny podział na część dzienną i prywatną. Część dzienna to ustawny, obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

716 200 zł65 m² 10 964,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji. 0% podatku pcc. Gotowe do odbioru! Ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż obok Galerii Północnej - funkcjonalny rozkład - duży balkon - duży salon z aneksem - liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

790 000 zł69 m² 11 516 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę przestronnego, rozkładowego, jednopoziomowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie usytuowanego w dzielnicy Targówek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schillera

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w zabytkowej kamienicy. Nieruchomość usytuowana jest w zielonej okolicy, nieopodal Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

550 000 zł52 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta | 2 pokoje z oddzielną kuchnią + balkon + komórka + miejsce w garażu Mieszkanie o pow. 52,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

960 000 zł76 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gdzie: bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego Odpowiednie dla: rodziny, pary, singla W kilku słowach: nieruchomość położona części kompleksu "osiedle Przylądek". Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Stary Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł74 m² 24 423,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gdzie: na kameralnym osiedlu w nowoczesnej części Żoliborza, w otulinie zieleni urokliwej alei kasztanowej. Cicha i bezpieczna okolica. Odpowiednie dla: rodziny, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

990 000 zł59 m² 16 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,75 m2 zlokalizowanego na kameralnym osiedlu na Wilanowie, przy ulicy Sejmu Czteroletniego! Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 569,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalnie urządzone mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 2013 roku. Zlokalizowane przy ulicy Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 500 zł71 m² 77 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warto obejrzeć na żywo! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Do ładne dwupokojowe mieszkanie na 14 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie ma 3 m wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł82 m² 72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below! Mokotów, doskonałe miejsce wśród Parków i blisko Łazienek Królewskich zaledwie 11 min pieszo, 3-pokojowy apartament 82 m2 na 8 piętrze z 10 na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Górczewskiej na Bemowie, o powierzchni 47 mkw. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

616 000 zł41 m² 15 146 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,67m2 w stanie deweloperskim bez pcc oraz bez prowizjii agencyjnej. Zakup prosto od dewelopera. Odbiór mieszkania planowany na koniec 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

998 000 zł118 m² 8 458 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe 118M2, 5 pokoi, ursus, ul.RYŻOWA REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł79 m² 17 024 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Avenue Estate prezentuje klimatyczne mieszkanie na Miasteczku Wilanów w Inwestycji Aura Park Opis Nieruchomości Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79,3m2. Dwustronne, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

700 000 zł83 m² 8 395,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Marzysz o zakupie dużego mieszkania dla swojej rodziny? I nie chcesz kupować i ogrzewać całego domu lub bliźniaka? To przestronne dwupoziomowe mieszkanie zdecydowanie będzie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

5 912 630 zł191 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalny apartament w samym centrum Warszawy, w historycznej, z wielkim pietyzmem odrestaurowanej kamienicy. (English Version Below) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy! Dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z 4 pomieszczeń: - przedpokój 5.30 m2 - salon z aneksem kuchennym 21.06 m2 - sypialnia 14.06 m2 - łazienka 4.43 m2 Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

635 000 zł39 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2010 roku u zbiegu ulic Modzelewskiego i Alei Wilanowskiej na wysokim 9-ym piętrze. Mieszkanie wyróżniają dwa osobne tarasy.