dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 370 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!ostatnie tak duże mieszkanie W tej cenie! 93 m 3 strony świata 21 m narożnego balkonu gotowe do odbioru od zaraz! Takie mieszkania praktycznie nie trafiają już na rynek. To ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł57,97 m² 86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na terenie zamkniętego osiedla z 2020 roku. Mieszkanie użytkowane przez 5 lat, obecnie odświeżone i przygotowane dla nowego najemcy. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59 m² 18 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 600 zł121,80 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m ( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 343 000 zł74,30 m² 18 075,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje 74 m? 3 balkony 2 łazienki garaż Włochy Oferta dostępna tylko u nas kliknij - to jest link do spaceru wirtualnego po mieszkaniu Mieszkanie 74 m2 ul. Czereśniowa, warszawa Budząc się.

Szczegóły ogłoszenia

2 425 000 zł92,65 m² 26 173,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96,65 m² 18 106,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na zielonym osiedlu soho na Pradze Południe w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł68,70 m² 21 819,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie niedaleko Westfield Mokotów, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 710 zł61 m² 16 896,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie Nowe Wykończone ( nigdy nie było zamieszkałe) - odbiór po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w prestiżowej rezydencji Restaura Górskiego, w samym centrum Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł226,37 m² 16 742,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, starannie zaprojektowane mieszkanie z bezpośrednim wjazdem windą do lokalu, położone na drugim ostatnim piętrze kameralnego osiedla na Ursynowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł158,60 m² 17 969,74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronny apartament Z basenem na mokotowie Przestronny apartament | Doskonała komunikacja z centrum | Okolica tuż przy Królikarni | Miejsce garażowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł37,63 m² 37 204,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wykończony apartament w Browarach Warszawskich. Nieruchomość Apartamenty Przy Warzelni - to prestiżowa wizytówka całej inwestycji Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

4 880 zł66,58 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

5 280 000 zł160 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament dla wymagających! Aż 160,11 m2 do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji- ul Chłodna 48 to apartamentowiec w inwestycji Meridian położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,47 m² 18 174,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bluszczańskiej na Mokotowie. Nieruchomość ma 60,47 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,46 m² 18 969,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na trzypokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim. Mieszkanie znajduje się blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł45 m² 26 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

N a sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 45 m , z prywatnym ogrodem, położona w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

856 482 zł40,98 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

23 500 zł125 m² 188 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z balkonem i widokiem na spokojne patio, w jednej z najlepszych części Miasteczka Wilanów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł39 m² 20 256,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Budynek: lokal usytuowany jest na czwartum piętrze budynku apartamentowego Praga Tower. Apartamentowiec wzniesiony został w 2008 roku według projektu deweloperskiego Agena Development. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 000 zł160,50 m² 16 691,59 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Luksusowy apartament 161 m z panoramicznym widokiem na Warszawę | Targówek Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 161,2 m , zajmujący całe 14. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł54,60 m² 13 992,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

We speak English. Feel free to contact us for more details. - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający - Idealne miejsce dla pary lub singla, którzy cenią wygodę, estetykę oraz spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze 7-piętrowego budynku z 2024 roku z windą. Lokal został wykończony pod klucz, w pełni umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 502 732 zł114,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje na sprzedaż gotowy do zamieszkania apartament z 2 ogródkami, 4-pokojowy o powierzchni 114,28 m2 położony w rozwijającej się szybko części Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł39,46 m² 13 988,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 472 709 zł73,82 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 73,82 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

4 444 zł56 m² 79,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Znakomita oferta wynajmu dwupokojowego apartamentu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu "sonata" nad jeziorkiem Kamionkowskim. Z okiem apartamentu piękny widok na jezioro i Park Skaryszewski. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna oferta dla singla lub pary. Psy akceptowane! Przestronne wygodne dwa pokoje i miejsce postojowe w garażu podziemnym w Rezydencji Canaletto na ul. Panieńskiej! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 880 zł59,42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55,34 m² 14 456,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio oddane do użytku w połowie 2023r. i nie zamieszkałe od zakupu, ładne, 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, w V-piętrowym, nowym bloku, na Osiedlu Poematu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Światło I przestrzeń Ten jasny, przestronny apartament na ostatnim piętrze posiada wyjście na balkon lub taras z każdego pomieszczenia. Okna od podłogi po sufit wpuszczają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł101,20 m² 11 462,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja - ul. Van Gogha - białołęka Do sprzedaży przestronne mieszkanie 101,20 m z wyjątkowym widokiem na zieleń , dwupoziomowe , 4 pokojowe ( istnieje możliwość oddzielenia jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39,10 m² 61,38 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Praga Tower | Praga Północ | Duża kawalerka 39m2 - ul. Lęborska 8/10 - blisko metra dg Properties ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na wynajem o powierzchni 39,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,74 m² 14 955,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nietuzinkowe mieszkanie w spokojnej części Warszawy Wawer, międzylesie, które kiedyś można było podziwiać w branżowym magazynie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,74.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 256 zł56,71 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56.71 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55 m² 11 636 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij