dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hampton Home prezentuje- stylowy apartament z ogródkiem w Miasteczku Wilanów Powierzchnia: 38m2 Liczba pokoi: 1 Cena: 3.900 +700 (czynsz administracyjny + czynsz najmu) Dostępne od: zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 780 000 zł71 m² 25 070,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Literackiej 7 zajmuje wyjątkowe położenie na styku trzech dzielnic - Bielan, żoliborza i Bemowa. Ta ciekawa lokalizacja pozwala korzystać z dynamicznej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Idealne mieszkanie dla pary lub singla przytulne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, położone w doskonałej lokalizacji na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł166 m² 19 219,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 166,5 m2 o podwyższonym standardzie wykończenia, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Gocławek,Warszawa

1 725 314 zł86 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twoje. Pogranicze Gocławka i Rembertowa | 86,27 m | 3 pokoje | wys. 3,5 m | 2 ogródki | granit brazylijski | klimatyzacja | luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Włochy / Ochota, ul. Jutrzenki 106 Powierzchnia: 41,64 m Piętro: 1/5 Ekspozycja: południowa Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł99 m² 25 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Składkowskiego

Ursus,Warszawa

1 100 000 zł76 m² 14 435,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 76,2 m Pomieszczenie gospodarcze o pow. 5,4 m Miejsce w hali garażowej (dojazd bezpośrednio windą) Lokalizacja na najwyższym 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 249 000 zł90 m² 13 877,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań w budynku - wyjątkowego usytuowania - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł60 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w styczniu 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł44 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, klimatyczne 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie 110M2, 4 pokoje, pierwszy najemca, 2 miejsca W garażu, mokotów, komputerowa 9a Dostępne od 1 lutego 2026 budynek: kompleks budynków apartamentowych. Plac zabaw, duże zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł123 m² 23 208,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

3 900 zł63 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Apartament 3-pokojowy 63 m2 w kameralnym budynku z 2019 roku przy ul. Ryżowej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie wykończone w 2021 roku, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż zadbane i widne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , z loggią o powierzchni 7,5 m oraz komórką lokatorską 3,5 m . Istnieje również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł72 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Avangarden przy ul. Sarmackiej - w sercu Miasteczka Wilanów. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 080 000 zł65 m² 16 615 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64 m w Ursusie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gizów

Odolany,Warszawa

580 000 zł31 m² 18 892,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowa kawalerka na woli - odolany, ul. Gizów 3 | 30,7 m | 2 piętro | rok 2016 Na sprzedaż jasna, komfortowa kawalerka z oddzielną kuchnią, położona na warszawskiej Woli (odolany), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowiec,Warszawa

1 299 999 zł77 m² 16 865,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy świeżo wykończone, eleganckie premium mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,08 m . To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny przy ul. Kaliny Jędrusik. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Komputerowej w Warszawie. Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 765 000 zł93 m² 18 978 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mokotów | Ursynów | Służew - luksusowy apartament 93 m po generalnym remoncie! (english version below) Na sprzedaż wyjątkowy, blisko 100-metrowy apartament z duszą, położony u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta nieruchomosci we speak ua | pl | ru | eng Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w prestiżowej, biznesowej części Mokotowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 400 000 zł52 m² 27 089,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzielna 64 I ochnik Development I 51M2 I wola / śródmieście Mieszkanie, które trzeba poczuć. Słowa i zdjęcia to za mało - tu klimat zaczyna się dopiero na żywo. Są mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Ksawerów,Warszawa

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec w inwestycji Dom Development (ul. Naruszewicza). Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i kompletnie wyposażone. Salon, kuchnia, jadalnia stanowią część dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

2 470 zł56 m² 44,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z garażem na Ursynowie przy ul. Nugat. Nieruchomość znajduje się na 1.(z 7) piętrze w budynku na zamkniętym, chronionym osiedlu. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

8Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje: 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 500 zł47 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia Dwupokojowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w bardzo cichej części Miasteczka Wilanów - przy ulicy Hlonda. To część Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

5 200 zł64 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! oferta na wyłączność! preferowany klient posługujący się językiem polskim Na wynajem apartament z widokiem na Wisłę. Nowe, eleganckie i komfortowo urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 668 040 zł89 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie ma 89,20 m2, znajduje się w patio i składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł93 m² 27 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Hampton Home oferuje na sprzedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy na osiedlu Marina Mokotów. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 93m zlokalizowane w kameralnym budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracławska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie czeka na pierwszego Najemcę po generalnym remoncie. Składa się z dwóch ustawnych, samodzielnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł146 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

1 645 000 zł44 m² 37 386,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | Chmielna Duo | 44 m | 2 pokoje | 7. piętro | panorama Warszawy W centrum miasta, dokładnie tam, gdzie Warszawa jest najbardziej dynamiczna i reprezentacyjna, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 197 000 zł62 m² 19 306,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na styku Mokotowa i Ursynowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Kłobuckiej, prezentuję przestronny, w pełni wyposażony klimatyzowany 3-pokojowy apartament, który idealnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

4 400 zł40 m² 110 zł/m²

 

Piętro:19/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 19/24 z windą w budynku z 2023 r. przy ulicy Kasprzaka, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

7 400 zł75 m² 98,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i przestronne mieszkanie w samym sercu warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ochota,Warszawa

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o pow. 80,90 m w rewelacyjnej lokalizacji , która gwarantuje nawet najbardziej restrykcyjne wymagania: - komunikacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł40 m² 22 784,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 39m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Domaniewskiej 24 oddanego do użytku w 2023 roku. Układ.