dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nasienna

Ochota,Warszawa

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 75 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | łazienka z toaletą+ osobno toaleta| Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

779 000 zł40 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Można wchodzić do mieszkania, rynek wtórny. Planowana Stacja Metra Chrzanów 300m, od budynku Istnieje możliwość zaprojektowania i urządzenia mieszkania pod klucz. Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

4 300 zł48 m² 90,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe, komfortowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,58 m w Warszawie. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym Osiedlu Przy Ryżowej w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 681,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży ciche, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,5 m2 (wraz z komórką i miejscem parkingowym), położone w Miasteczku Wilanów, przy ul. Kazachskiej ( okna nie na ulicę).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

5 400 zł64 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2023 r, przy ul. Optyków, praga-Południe Gocław. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5400 zł + 850 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 275 000 zł56 m² 22 759,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartamenty w Warszawie o powierzchni od 26 do 56 m2, które zlokalizowane są w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Ursynów,Warszawa

949 000 zł60 m² 15 691 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament z patio, tarasem i dużym ogrodem położony tuż na granicy Warszawy w Zamieniu na najbardziej atrakcyjnym w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

1 599 000 zł168 m² 9 493,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Wielopoziomowe mieszkanie z garażem i piwnicą na zamkniętym osiedlu, położone w spokojnej części Ursynowa Na sprzedaż przestronne, wielopoziomowe mieszkanie o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

760 000 zł35 m² 21 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo ładne, stylowe i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie 35 m , położone na 2. piętrze kameralnego apartamentowca z 2018 roku, przy ul. abp. J. Teodorowicza - w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 440 000 zł56 m² 25 668,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie idealne dla rodziny 2+1, pary lub osoby pracującej zdalnie, ceniących zarówno bliskość centrum miasta i biznesowej części Warszawy oraz komfort życia po pracy (liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Wyczółki,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonego mieszkania z ogródkiem w budynku przy ulicy Pieskowa Skała 5. Zalety: - dostępne od już, aktualnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

595 000 zł36 m² 16 713,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Włochy / Ochota, ul. Jutrzenki 106 Powierzchnia: 35.6 m Piętro: 3/5 Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 395 000 zł68 m² 20 514,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowy apartament na sprzedaż | Sady Żoliborskie | 68 m Nowoczesne osiedle | Siłownia dla mieszkańców | Garaż i komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

2 700 zł54 m² 50,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dobrze doświetlone i umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,50 m2 z garażem. Koszt wynajmu składa się z czynszu najmu 2700zł,czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

3 547 119 zł131 m² 27 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kameralna zabudowa otulona zielenią prywatnego ogrodu, bliskość centrum, wysmakowany design oraz ponadczasowość starannie zaprojektowanych wnętrz. A P A R T A M E N T.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

1 640 000 zł77 m² 21 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rozkładowe, wygodne mieszkanie w pełni umeblowane położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu otoczonym terenami zielonymi, w otulinie jeziorka czerniakowskiego. Dolny Mokotów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji preferowany klient posługujący się językiem polskim lokalizacja: mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji Słodowiec City,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

4 500 zł79 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Mamy okazję zaprezentować Państwu mieszkanie położone w niezwykle ciekawym, kameralnym i dotychczas niepopularyzowanym miejscu w Centrum przystani, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów, trzech centrów handlowych, parku jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł82 m² 22 561 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka czteropokojowego, a przy tym przestronnego mieszkania w okolicy, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Małe zwierzęta są akceptowane. Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ochota,Warszawa

7 500 zł105 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

755 000 zł47 m² 15 978,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,25m2, położone na 3 piętrze nowego apartamentowca. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia według własnych upodobań. *Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romańska

Moczydło,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 442 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na cichym zamkniętym osiedlu z 2006 roku, położonym zaledwie kilka minut od Metra Księcia Janusza i licznych parków. Usytuowanie mieszkania zapewnia południową oraz północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 5! Stan prawny: cesja umowy deweloperskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barwnicza

Grochów,Warszawa

989 898 zł57 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* * * R E Z E R W A C J A * * * Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie | 56,83 m | 2 balkony + loggia | garaż | 2020 r. | praga-Południe Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 419 999 zł92 m² 15 358 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 596,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 500 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

830 301 zł49 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,87 m2, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korsykańska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 3-pokojowe mieszkanie | Bliski Mokotów | ru &eng below Do wynajęcia komfortowe, ciche i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na bliskim Mokotowie, przy ul. Korsykańskiej 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

5 500 zł61 m² 90,61 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*English version below* Z przyjemnością oferujemy nowoczesne, urządzone z wyczuciem, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, 60,7 m2, 2 balkony, komórka lokatorska - na pograniczu dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, kompaktowe mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

5 500 zł82 m² 66,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Położone przy ul. Jana Kazimierza w apartamentowcu na Bliskiej Woli. Klimatycznie wykończone mieszkanie składające się z 2 sypialni z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

7 000 zł86 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 86 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia na Ochocie, mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w nowoczesnym kompleksie budynków z 2010 roku w Apartamentowcu Triton Park, przy ulicy Grójeckiej 194 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa