dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

498 000 zł31 m² 15 951,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu do zamieszkania lub wynajęcia ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Międzylesie,Warszawa

964 425 zł58 m² 16 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie z dużym oknem w salonie, z widokiem na zieleń. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

887 000 zł56 m² 15 699,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe lux mieszkanie w którym jeszcze nikt nie mieszał. Do wprowadzenia się ,zabudowa meblowa zrobiona na zamówienie kuchnia wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęt 3 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

729 000 zł55 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe * Umów się na spotkanie * Niska zabudowa * Piękny widok Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,02 m , położone w nowoczesnym budynku na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

795 000 zł45 m² 17 663 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 147 000 zł64 m² 17 921,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pok | wykończone | zielone patio | komórka lokatorska | jasne | przestronne | Stylowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z loggią i komórką lokatorską - 63,40 m na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie po remoncie, dwupokojowe o pow. 55 m2, nowoczesne, funkcjonalnie urządzone i wyposażone w nowe meble. Mieszkanie z ładnie wyeksponowanym balkonem, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

620 500 zł41 m² 15 090 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 342 646 zł52 m² 25 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzielna 64 | 2 pokoje | 51 m | loggia | garaż | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64 (ochnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 162 608 zł74 m² 15 710,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyśmienicka

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości: ul. Tyśmienicka 2, warszawa Gocławek Powierzchnia 35m2; pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon, garderoba Pietro 4/4 Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

619 000 zł40 m² 15 284 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 465 000 zł44 m² 33 295,40 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pok | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 m | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

699 847 zł38 m² 18 417 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

939 114 zł64 m² 14 673,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 63,24m2 + balkon 6.44m2 PARKING PODZIEMNY OD 15.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

968 000 zł51 m² 18 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które łączy dynamikę miasta z prywatną strefą relaksu? To wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na prestiżowym osiedlu Wola Prestige spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

749 974 zł40 m² 18 749,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

1 778 000 zł129 m² 13 783 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części warszawskiego Wilanowa. Mieszkanie o powierzchni: 129,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokoje z aneksem kuchennym i dużym tarasem. Mieszkanie o wysokim standardzie, jeszcze nigdy nie używane w pełni umeblowane i wyposażone. Cena: 3100 zł Najem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 062 186 zł66 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

779 000 zł40 m² 19 691,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe Mieszkanie I Metro Chrzanów I Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją mieszkania o powierzchni 39,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie w inwestycji Brzozowy Zakątek przy ul. Branickiego, w okolicy sklepy, restauracje, autobus, tramwaj. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Szmulowizna,Warszawa

2 150 000 zł71 m² 30 380,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa inwestycja Stan deweloperski Nowa Praga Inwestycja położona w historycznej części Pragi-Północ, łączy w sobie klimat starej dzielnicy z nowoczesnym, luksusowym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 230 000 zł58 m² 21 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i eleganckie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części warszawskiego Wilanowa - przy ul. Branickiego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania w doskonałej lokalizacji - przy ul. Grochowskiej 207 w Warszawie. Lokal o powierzchni 42 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

643 356 zł38 m² 16 930,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 37,91m2 + balkon 5,11m2 zabudowa balkonu - panel szklany mieszkanie dwustronne promocja na parking podziemny ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Bluszczańskiej, mokotów, czerniaków. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski,Warszawa

879 000 zł54 m² 16 429,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, na parterze w spokojnej, zielonej części Marysina Wawerskiego. Budynek jest dyskretnie schowany za tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośrednio, bez prowizji. Od zaraz do wynajęcia bardzo ładne, przytulne, nowocześnie urządzone 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Górna Droga, usytuowane na wysokim parterze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

900 000 zł44 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu z 2012 roku, składające się z: - pokoju - sypialni - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju - balkonu 5,5 m2 Na skróty 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Krakowska

Raków,Warszawa

3 200 zł39 m² 81,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem , położone w nowoczesnej inwestycji "nowa Krakowska" przy Al. Krakowskiej 281 - w budynku o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czy poszukujesz ładnie urządzonego, dwustronnego i cichego mieszkania z zabudowaną loggią , w przyjemnych, neutralnych barwach? Czy potrzebujesz czterech pokoi: trzech oddzielnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

1 499 000 zł86 m² 17 430,20 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, bardzo przestronne mieszkanie w samym sercum Warszawy. Nieruchomość Mieszkanie położone jest na 12 piętrze szesnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 216,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

* zapytaj mnie o inne oferty w okolicy - gotowe oraz z budowie * Zielona okolica * Duży wybór mieszkań * Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy przestronne, nowocześnie zaaranżowane trzypokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygody, estetyki oraz świetnej lokalizacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwak

Służewiec,Warszawa

5 300 zł55 m² 96,36 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Suwak, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze i składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, obszernego przedpokoju i balkonu; lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 449,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,19 m , położone na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą (rok budowy 2018). Lokal znajduje się na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

1 280 000 zł70 m² 18 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem, gotowe do wprowadzenia, w dzielnicy Ursus. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 699 000 zł92 m² 18 431,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną na Warszawskim Wilanowie. Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Wyjątkowy wykończony w wysokim standardzie apartament 3.